18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Wniosek dotyczący gówien z kwejka.

Palozz • 2014-05-29, 21:48
Drodzy Moderatorzy Sadistic.pl

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem otwarcia rzeczowej dyskusji na temat kwejkowskiego fermentu który psuje mój ulubiony portal.

Dziś przeglądałem poczekalnię i po prostu szlag mnie trafił.
Nie wytrzymałem.






Składam oficjalny wniosek o dodanie nowej kategorii w której znajdowałyby się wszystkie wrzuty z kwejka i tym podobnych.

Wniosek swój motywuję moją (a zapewne także innych Sadoli ) postępującą niechęcią do odwiedzania portalu, który dawał mi tyle radości. Od pewnego czasu jesteśmy bombardowani materiałem z iście ch*jowego kwejka.

Czy Sadole naprawdę muszą przebijać się przez tony spamu, żeby znaleźć kilka dobrych tematów?

Czy "Codzienna dawka czarnego humoru" już tutaj nie obowiązuje?

Sadol schodzi na kwejki... Czas zrobić z tym porządek...

Liczę na poparcie ludzi, którym los Sadola nie jest obojętny.
Nie chodzi o wirtualne piwka. Chodzi o to, aby każdy prawdziwy Sadol wypowiedział się na temat który poruszyłem.


TO JEST SADISTIC A NIE KWEJK!!!!!


I niech tak pozostanie.

~Conscribo

2014-05-29, 21:50
to ja wlepię to co wlepiam pod każdym tego typu wpisem:

wypie**alamy - źle bo ograniczenie wolności
suszymy - źle bo ograniczenie wolności
scalamy - źle bo nikt nie zobaczy zajebiście ciekawego tematu o polityce

Czas się zdecydować ;)

GKC

2014-05-29, 21:50
Na takie wnioski masz odpowiednie działy, zatwardziały Sadolu :roll:

le...........ce

2014-05-29, 21:56
Palozz, Sami sobie doj***liście (co masz wyjaśnione w pierwszym poście). Więc nie miejcie pretensji do moderacji teraz.

Boggyman

2014-05-29, 21:56
Nie oszukujmy się, ten materiał z kwejka jest naprawdę ch*jowy jak by ktoś chciał oglądać kwejka to by wchodził tam a nie tutaj.

ebithril

2014-05-29, 21:57
Miło by było, ale tak się po prostu nie da.
Ile masz na sadolu tematów, które są faktycznie oryginalne? Ile takich które są skądś skopiowane w całości lub tylko przeredagowane? Bilans zdecydowanie wskazuje na niekorzyść tych pierwszych.
Nie ma siły, jedyny sposób to po prostu nie dawanie piw.
Choć jakaś wstępna selekcja co do tematyki wstawek to być może niegłupia rzecz.

BG7

2014-05-29, 21:59
Już niedługo dostaniesz bana za taką "herezję" uważaj!

BYNIO123

2014-05-29, 22:04
10 stron poczekalni same kłejki

~Conscribo

2014-05-29, 22:08
BG7 napisał/a:

Już niedługo dostaniesz bana za taką "herezję" uważaj!



skąd takie wnioski? :wtf:

Palozz

2014-05-29, 22:09
1.Temat założony po to by otwarcie dyskutować.



@GKC Wniosek został złożony tutaj a nie w odpowiednich działach w celu wybadania opinii publicznej. Jeżeli spotka się z aprobatą może uda się go szybko i sprawnie wprowadzić.



@~Conscribo Rzuciłem pomysł. Tutaj. Może znajdzie się grono osób które się pod tym podpisze i zmotywuje Was do działania. Od czegoś macie te tyldy przed nickiem tak? Czytałem wiele komentarzy negatywnie odnoszących się do materiałów z kwejka. To nie jest sygnał, że użytkownikom coś na portalu nie odpowiada?

Kapuz

2014-05-29, 22:10
Poczekalnia od tego jest żeby przesiać perły z gówna. Zrobić dział Lajt albo coś podobnego i niech tam lądują tematy za "słabe" na sadistica ale łapiące piwka. Pozdrawiam.

el...........wy

2014-05-29, 22:11
Mi tam się podobała dzisiejsza inwazja kwejka na sadola. Zwłaszcza ten obrazek z dupą zebry :ok:

~Conscribo

2014-05-29, 22:12
Palozz napisał/a:




@~Conscribo Rzuciłem pomysł. Tutaj. Może znajdzie się grono osób które się pod tym podpisze i zmotywuje Was do działania.



Co byś nie zrobił to jest hejt i ślepe pie**olenie o banach i upolitycznieniu portalu, podczas kiedy my jesteśmy apolityczni ;)

~Angel

2014-05-29, 22:21
Palozz,

Cały czas byliśmy zmotywowani do działania i skutecznie staraliśmy sie dokonywać selekcji materiałów znajdujących się w poczekalni.
Problemem polega na tym iż każdemu kto zakłada jakiś temat wydaję się że jest to zajebiste będzie miało 5000 piw w godzinę a gdy po selekcji jego temat trafia do działu suchary to się zaczyna fala pretensji, wyzwisk, gróżb i ogólnego narzekania na wszystkich z obsługi forum.
Przeniesiemy do suszu to żale bo taki "zajebisty" temat ususzony czym obniżamy poziom forum
Zostawiamy wszystko jak w dniu dzisiejszym to pojawia się fala komentarzy krytykujących naszą prace że gówno i kwejk na głównej czym obniżamy poziom forum.

Niestety ilość piw przestała być wyznacznikiem jakości tematu.
Co mamy robić? Zawsze znajdzie się grupa niezadowolonych bez względu cy będziemy selekcjonować tematy czy pozostawimy decyzję w rękach userów.

Swider10

2014-05-29, 22:23
To jest akurat prawda. To kwejkowe gówno jakie tu ląduje powinno być wyrzucone w czeluście piekielne, albo na osobny dział. Tyle w temacie.