18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wlazł kotek...

de_Sade • 2019-05-27, 22:52
...na płotek, czyli agresywny sierściuch spotyka chłopca.


Musashi_Miyamoto

2019-05-27, 23:04
No i tu na odruchu bezwarunkowym gdybym był świadkiem i jak Boga Kocham a Kocham i na wszystko co w życiu było dla mnie ważne i co jest P R Z Y S I Ę G A M... Ale tu nie ma co przysięgać... O D R U C H BEZ W A R U N K O W Y... Ja tego bym nawet nie zatrzymał zamieniam się JOKERA i WYpie**alAM MU W CYMBAŁ ALE... na tym nie koniec... Jedną ręką go trzymam i to trochę potrwa... Trochę porozmawiam a trochę momentami gdy nie będzie czujny będzie dostawał blomby w różne części... Nie wiem jak to się rozkręci może w którymś momencie padnie i mu jeszcze na kolano naskoczę by się złamało a jak będzie w tym momencie darł mordę to low kika w nos i kichawę by zamknął mordę... i tak bym się długo bawił ale że Policja w drodze to może jeszcze na paluszki u rączki naskoczę by się trochę powybijały....

...k***A JAK NA TO PATRZĘ CO ZROBIŁ TO POTRZEBUJĘ TEGO JAK HEROINY... Potrzebuję mu to zrobić i wtedy się uspokoję.

impressa88

2019-05-27, 23:06
@up gość to typowy sadol a ty poeta wróżbita.

edek.bajzel

2019-05-27, 23:07
co za zjeb, jedyne co go tłumaczy to że kot był rudy

de_Sade

2019-05-27, 23:09
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Trochę porozmawiam a trochę momentami gdy nie będzie czujny będzie dostawał blomby w różne części...


Wiadomo, po fakcie to każdy jest mądry. Też bym to przeciągał na jego miejscu. No ale gadanie do kota to już moim zdaniem przesada.


Wełzew

2019-05-27, 23:12
@up@up@up
No widzę ,że ktoś panu nadepnął dziś na odcisk xD sam za gnoja wrzucałem koty do kontenerów na butelki szklane i wrzucałem petardy czy też wsadzałem koty do zamrażarki ,ale to już było i sam mam teraz kota i trochę mi z tym źle ... no ale cóż co raz więcej nas na świecie i co raz więcej debilizmu bo brakuje wojny.

Ot co.

Musashi_Miyamoto

2019-05-27, 23:16
de_sade napisał/a:

Wiadomo, po fakcie to każdy jest mądry. Też bym to przeciągał na jego miejscu. No ale gadanie do kota to już moim zdaniem przesada.



Żarty, żartami ale na prawdę... Można nie raz pie**olić i gówno by się zrobiło i ja tak nie raz mam ale tu... Ja to po prostu czuje... Gotuje się... TO JEST TO... Robię i co napisałem i uciekam w ulice i uliczki analizuje co zrobiłem i jakie konsekwencje ale wiem ze tak by się stało... NIE ANALIZOWAŁ BYM W TYCH KILKU SEKUNDACH W KTÓRYCH BYM TO ZROBIŁ... To jest na prawdę jak NARKOTYK... k***a musiał bym temu gimbusowi to zrobić... Uciekał bym uliczkami a moje synapsy generowały by obrazy.. Jak ma 20 lat i kuleje, jak bolą go zatoki i i paluchy gdy się pogoda zmienia... Jak ma 30 lat i jest już po 4 operacji przegrody nosowej bo nie może poprawnie oddychać i coś się ciągle mu jebie w tej przegrodzie ale lekarze obiecują że na piątej operacji nos naprawią a noga w kolanie jednak się paskudzi... Jak ma 50 lat i z łzami w oczach patrzy w światło sali szpitalnej.... zaciska zęby i łezka leci po policzku i myśli sobie TY k***O za takiego KOTKA mi takie cierpienie zrobiłeś a ja w myślach się spuszczam na niego i roześmiany jak JOKER spuszczam mu się na mordę i twierdzę TAK k***O ZA KOTKA szmato.


Mówię Ci czuje to pięknie... Poszło by bez opamiętania... Po kilku minutach by dopiero się zastanawiał co się stało.

Szaman4321

2019-05-27, 23:32
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Żarty, żartami ale na prawdę... Można nie raz pie**olić i gówno by się zrobiło i ja tak nie raz mam ale tu... Ja to po prostu czuje... Gotuje się... TO JEST TO... Robię i co napisałem i uciekam w ulice i uliczki analizuje co zrobiłem i jakie konsekwencje ale wiem ze tak by się stało... NIE ANALIZOWAŁ BYM W TYCH KILKU SEKUNDACH W KTÓRYCH BYM TO ZROBIŁ... To jest na prawdę jak NARKOTYK... k***a musiał bym temu gimbusowi to zrobić... Uciekał bym uliczkami a moje synapsy generowały by obrazy.. Jak ma 20 lat i kuleje, jak bolą go zatoki i i paluchy gdy się pogoda zmienia... Jak ma 30 lat i jest już po 4 operacji przegrody nosowej bo nie może poprawnie oddychać i coś się ciągle mu jebie w tej przegrodzie ale lekarze obiecują że na piątej operacji nos naprawią a noga w kolanie jednak się paskudzi... Jak ma 50 lat i z łzami w oczach patrzy w światło sali szpitalnej.... zaciska zęby i łezka leci po policzku i myśli sobie TY k***O za takiego KOTKA mi takie cierpienie zrobiłeś a ja w myślach się spuszczam na niego i roześmiany jak JOKER spuszczam mu się na mordę i twierdzę TAK k***O ZA KOTKA szmato.
Mówię Ci czuje to pięknie... Poszło by bez opamiętania... Po kilku minutach by dopiero się zastanawiał co się stało.



Nie zesraj sie tylko.

TB303

2019-05-27, 23:38
@Musashi_Miyamoto
Dobra, idź już wyr*chaj tego swojego kochanego kota, bo ci odpie**ala. A film świetny, bo każdy film, który wk***ia sadolowe p*zdeczki jest świetny.

Loaloa

2019-05-27, 23:54
@ Masaszich*jamoto, uspokój się zjebie, albo wbij z tymi płaczami na jakieś forum dla miłośników kotków.

A koleś dobry, sierściuch sobie na pewno zasłużył.

wilkoala

2019-05-28, 00:26
@Musashi_Miyamoto

Chyba zapomniałeś wykupić recepty, leć do apteki zanim zmienisz się w Charlesa Mansona.

Ca...........on

2019-05-28, 01:25
@Musashi_Miyakoto Weź idź się zdiagnozować na toksoplazmozę :) Ona podobno zaraża mózg i przeprogramowuje go na miłość do kotów.

jebacgowno

2019-05-28, 08:00
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Żarty, żartami ale na prawdę... Można nie raz pie**olić i gówno by się zrobiło i ja tak nie raz mam ale tu... Ja to po prostu czuje... Gotuje się... TO JEST TO... Robię i co napisałem i uciekam w ulice i uliczki analizuje co zrobiłem i jakie konsekwencje ale wiem ze tak by się stało... NIE ANALIZOWAŁ BYM W TYCH KILKU SEKUNDACH W KTÓRYCH BYM TO ZROBIŁ... To jest na prawdę jak NARKOTYK... k***a musiał bym temu gimbusowi to zrobić... Uciekał bym uliczkami a moje synapsy generowały by obrazy.. Jak ma 20 lat i kuleje, jak bolą go zatoki i i paluchy gdy się pogoda zmienia... Jak ma 30 lat i jest już po 4 operacji przegrody nosowej bo nie może poprawnie oddychać i coś się ciągle mu jebie w tej przegrodzie ale lekarze obiecują że na piątej operacji nos naprawią a noga w kolanie jednak się paskudzi... Jak ma 50 lat i z łzami w oczach patrzy w światło sali szpitalnej.... zaciska zęby i łezka leci po policzku i myśli sobie TY k***O za takiego KOTKA mi takie cierpienie zrobiłeś a ja w myślach się spuszczam na niego i roześmiany jak JOKER spuszczam mu się na mordę i twierdzę TAK k***O ZA KOTKA szmato.
Mówię Ci czuje to pięknie... Poszło by bez opamiętania... Po kilku minutach by dopiero się zastanawiał co się stało.



Matka wie że ćpiesz?

poligon6

2019-05-28, 08:37
Trzeba być frajerem by kotu sprzedac lepę. Pewnie potem uciekł popiskując, żeby go kotek nie ugryzł.

Normalnie jak chcesz sie pobawić z kotkiem to przywiazujesz mu puszkę do ogona, sp***ala wtedy jak opetany. Ewentualnie kapka denaturatu, też jest niezła imba.


skywalker75

2019-05-28, 11:13
Mam nadzieję, ze jeszcze będzie jadł gówno tego kota :)