18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wlazł kotek...

de_Sade • 2019-05-27, 22:52
...na płotek, czyli agresywny sierściuch spotyka chłopca.


Polsdew

2019-05-28, 21:37
Jak go namierza to będzie hard z jego udziałem. :-) :-) :-)

SzychaRKS

2019-05-28, 21:53
Loaloa napisał/a:

@ Masaszich*jamoto, uspokój się zjebie, albo wbij z tymi płaczami na jakieś forum dla miłośników kotków.
A koleś dobry, sierściuch sobie na pewno zasłużył.



jak 8 lat boks trenuje,tak jego i ciebie bym samymi nogami naj***ł

KKuubbaa

2019-05-28, 22:29
Musashi_Miyamoto napisał/a:

No i tu na odruchu bezwarunkowym gdybym był świadkiem i jak Boga Kocham a Kocham i na wszystko co w życiu było dla mnie ważne i co jest P R Z Y S I Ę G A M... Ale tu nie ma co przysięgać... O D R U C H BEZ W A R U N K O W Y... Ja tego bym nawet nie zatrzymał zamieniam się JOKERA i WYpie**alAM MU W CYMBAŁ ALE... na tym nie koniec... Jedną ręką go trzymam i to trochę potrwa... Trochę porozmawiam a trochę momentami gdy nie będzie czujny będzie dostawał blomby w różne części... Nie wiem jak to się rozkręci może w którymś momencie padnie i mu jeszcze na kolano naskoczę by się złamało a jak będzie w tym momencie darł mordę to low kika w nos i kichawę by zamknął mordę... i tak bym się długo bawił ale że Policja w drodze to może jeszcze na paluszki u rączki naskoczę by się trochę powybijały....
...k***A JAK NA TO PATRZĘ CO ZROBIŁ TO POTRZEBUJĘ TEGO JAK HEROINY... Potrzebuję mu to zrobić i wtedy się uspokoję.



Z większością się zgadzam
Ale jest takie coś jak "low kik w nos"? low kick to po Polsku niskie kopnięcie a jak wiadomo nos nie jest w dolnej partii ciała.
Tak, wiem za bardzo się pryp***zielam ;-)

Justynka99

2019-05-28, 22:30
Mam nadzieję, że na internautów znowu będzie można liczyć i jego dane wypłyną. A potem będzie miał wiele nowych znajomości.

Szparas

2019-05-29, 15:04
Odwalcie się od Musashiego, jakbyście oglądali anime też byście byli poj***ni

janlew

2019-05-31, 12:38
Trzeba być p*zdą by bez powodu bić zwierzęta. Ale jeszcze większą p*zdą trzeba być by się przejmować że jakaś p*zda bije zwierzęta.