18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wlazł kotek...

de_Sade • 2019-05-27, 22:52
...na płotek, czyli agresywny sierściuch spotyka chłopca.


~_Yarko_

2019-05-28, 11:36
Być może normalnie by tego nie zrobił, ale koledzy nagrywają to "zaszpanuję na internetach".

niemamskarpet.

2019-05-28, 13:32
Musashi_Miyamoto napisał/a:

No i tu na odruchu bezwarunkowym gdybym był świadkiem i jak Boga Kocham a Kocham i na wszystko co w życiu było dla mnie ważne i co jest P R Z Y S I Ę G A M... Ale tu nie ma co przysięgać... O D R U C H BEZ W A R U N K O W Y... Ja tego bym nawet nie zatrzymał zamieniam się JOKERA i WYpie**alAM MU W CYMBAŁ ALE... na tym nie koniec... Jedną ręką go trzymam i to trochę potrwa... Trochę porozmawiam a trochę momentami gdy nie będzie czujny będzie dostawał blomby w różne części... Nie wiem jak to się rozkręci może w którymś momencie padnie i mu jeszcze na kolano naskoczę by się złamało a jak będzie w tym momencie darł mordę to low kika w nos i kichawę by zamknął mordę... i tak bym się długo bawił ale że Policja w drodze to może jeszcze na paluszki u rączki naskoczę by się trochę powybijały....
...k***A JAK NA TO PATRZĘ CO ZROBIŁ TO POTRZEBUJĘ TEGO JAK HEROINY... Potrzebuję mu to zrobić i wtedy się uspokoję.



sprawdź czy się nie zesrałeś

mam_racje

2019-05-28, 13:43
Połamcie kończyny temu bękartowi i wrzućcie filmik jak się czołga :D

Widać wszyscy znęcający się nad innymi istotami byli molestowani przez wujków budowlańców dlatego są tacy zj***ni :P

poligon6

2019-05-28, 13:51
mam_racje napisał/a:

Połamcie kończyny temu bękartowi i wrzućcie filmik jak się czołga



Co ty masz do tego kota, lepiej podpalić.

TB303

2019-05-28, 14:14
skywalker75 napisał/a:

Mam nadzieję, ze jeszcze będzie jadł gówno tego kota


r*chacie koty, jecie ich gówno... Aż boję się pomyśleć, co jeszcze z nimi robicie.

łechtaczka

2019-05-28, 14:50
AHAHAAHAHA zajebiście mu wyk***ił xD j***ć pie**olone koty, zapchlone sierściuchy zaj***ne. Zawsze jak widzę kota, to mam mu ochotę wyj***ć z buciora, a każdego kociarza i kociarę bym nabijał na pal jak szaszłyki xD Podludzie xD

Do chlewu k***a brudasy, a nie z kotem na kanapę.

FransFr

2019-05-28, 17:44
Szkoda kota, teraz już do wszystkich będzie miał dystans. A temu suchoklesowi należała by się buła i łokieć na ryj co by przez resztę życia obchodził koty szerokim łukiem. Poza tym, kot był czyimś pieszczochem, jak to z reguły w anglii bywa, tak że nagranie spokojnie może posłużyć na obciążenie jego starych grzywną za znęcanie się nad zwierzakiem.

P.S.
Nie mam kota, ale studiuję prawo.

Krak

2019-05-28, 18:09
Musashi_Miyamoto napisał/a:

No i tu na odruchu bezwarunkowym gdybym był świadkiem....



Tylko się nie zesraj.
Chyba pomyliłeś portale ., zamknij sasistka i idź głaskać kotki.
Każdy wałęsający się sierściuch powinien sie z tym liczyć.
Łażą, wszędzie srają i szczają a animalsi wmawiają, że są pożyteczne.
Masz kota, trzymaj se go w domu.
Jedź do Australii się realizować, tam niedługo wielkie polowanie na kotki :)

poligon6

2019-05-28, 18:50
Krak napisał/a:

Jedź do Australii się realizować, tam niedługo wielkie polowanie na kotki



Coś wiecej na temat? Swoją droga kota cięzko utrzymać w domu. Ale jakby wyszło prawo o odj***niu sierściucha poza terenem miejskim to byłoby spoczko.

oskar87777

2019-05-28, 18:50
k***a sadole wielcy obroncy xd pieski i kotki takie kochane k***a xd] a jak jest filmik na ktorym jakis zjeb napie**ala dziecko to sie spuczacie nad nim jak ch*j xd tfu na was :D

paul78

2019-05-28, 19:17
sk***iel j***ny

andysmith

2019-05-28, 19:32
kiedys cos podobnego widzialego, tylko z elepek ze szkoly na kota na plul co siedzial na parepecie przy sklepie, akurat szedlem do niego. jak gowniarz napluln akicia, to odrazu z palskacza dostal w ryj przy kolegach. jego zdziwienie bylo niesamowite, z ekarma tak szybko go dostala. a kot ma sie dobrze jest juz u mnie 12 lat.

St...........on

2019-05-28, 19:57
Rurek walczył z kotem o teren, ale p*zda bo po ciosie od razu sp***alał, bo bał się że rudy mu odda :amused: