18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Własny Budżetowy Zestaw VR - Fallout 4

JackQuack • 2015-12-11, 20:22
Hej!

Jakiś czas temu postowałem temat o moim własnym, budżetowym zestawem VR - w tej chwili taki zestaw można zbudować za nieco ponad 200zł (zakładając, że masz spoko smartfon) i używając moich skryptów.

Aby to udowodnić, zrobiłem film-prezentację VR z Falloutem 4 w roli głównej.

Jeżeli macie jakieś pomysły, rady, hejty, cokolwiek - podzielcie się opinią w komentarzach, odpiszę na każdy.





Tafariel

2015-12-12, 07:21
Pomysł spoko! Ciekawe kiedy przyjdą czasy gdy niektórzy będą mówić "Głębio, Głębio nie jestem twój" (polecam!)

Reseller

2015-12-12, 07:59
k***a a ten krzyks to z którego wyp*zdowa przyszedł zakompleksiony jak ch*j

qbix87

2015-12-12, 08:32
Ziomek jesteś genialny.
Jesteś w stanie przygotować jakiegoś tutka DIY i byłbyś na tle miły żeby udostępnić skrypty.
Posiadam wiloty, G3, cardboarda ( problemem nie jest kupić weebo czy inne gogle) i podstawową wiedzę co jak ogarnąć.

nightclaw

2015-12-12, 10:20
krzyks napisał/a:

Jak inny admin nie wywali, to ja przemyślę, czy nie dać tego chociażby do było.... zgodnie z regulaminem należy się.



Ja sie teraz zastanawiam ile tematow idzie do pieca bo nie spelnia standardow moderatorow. jak ktos powiedzial - podniescie minimum piwek do 30. A potem jest tak ze temat z serialu spadochroniarze trafia na glowna siedzi tam 30 min i trafia do bylo.pl - czemu? skoro jest na glownej to sporo osob nie widzialo. To samo na formu politycznym - ja bym wolal zeby takie tamaty trafialy na glowna - sadol uczy, sadol bawi, sadol informuje

Majozen

2015-12-12, 11:41
krzyks napisał/a:

Mam wrażenie, że się powtarzasz.... rozwijasz temat, który sam założyłeś. Pomijam to, że chyba forum o grach byłoby lepsze, a jeśli są tu tacy co Ci piwka dają, to skoro fascynują się tą tematyką - znajdą Twoje rozwiązania w poradnikach. Jak inny admin nie wywali, to ja przemyślę, czy nie dać tego chociażby do było.... zgodnie z regulaminem należy się.




Chcesz się strasznie pokazać jako admin, a jesteś kasztanem, który siedzi tu troszkę ponad rok. Jak napisał KIERR3 "srasz wyżej, niż masz dupę" i jesteś j***nym hipokrytą, który sam dostał warna za "Hard w poczekalni". "nagminne dodawanie filmików do złych działów" czy ch*jowych dodawanie ch*jowych tagów i to w przedziale 4 miesięcy od dziś. Idź sobie zjedź na ręcznym przed lustrem krzycząc "jestem adminem", a potem tu wróć i zacznij coś sobą reprezentować.

Cryo

2015-12-12, 14:05
Bardzo ciekawy materiał. Wielkie dzięki za ten filmik :)

Ethna

2015-12-12, 15:07
Noo, Panie, masz Pan łeb, piwerko się należy :)