18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Własny Budżetowy Zestaw VR - Fallout 4

JackQuack • 2015-12-11, 20:22
Hej!

Jakiś czas temu postowałem temat o moim własnym, budżetowym zestawem VR - w tej chwili taki zestaw można zbudować za nieco ponad 200zł (zakładając, że masz spoko smartfon) i używając moich skryptów.

Aby to udowodnić, zrobiłem film-prezentację VR z Falloutem 4 w roli głównej.

Jeżeli macie jakieś pomysły, rady, hejty, cokolwiek - podzielcie się opinią w komentarzach, odpiszę na każdy.





marttiniix

2015-12-11, 20:26
Super świetna sprawa ! :)
VR jest świetne :D
Lecii piwkoooo

rubin69

2015-12-11, 20:28
zmień fryzurę i zgol te rude łoniaki z twarzy :)
Co do VR to pomysł super i tanio zrobione.

JackQuack

2015-12-11, 20:33
rubin69 napisał/a:

zmień fryzurę i zgol te rude łoniaki z twarzy :)
Co do VR to pomysł super i tanio zrobione.



Fryz zapuszczam na dłuższy, teraz okres przejściowy że jak grzyb wyglądam, nie zaprzeczam :P

Dzięki, tanio i skutecznie, trzeba przyznać :)

krzyks

2015-12-11, 20:39
Mam wrażenie, że się powtarzasz.... rozwijasz temat, który sam założyłeś. Pomijam to, że chyba forum o grach byłoby lepsze, a jeśli są tu tacy co Ci piwka dają, to skoro fascynują się tą tematyką - znajdą Twoje rozwiązania w poradnikach. Jak inny admin nie wywali, to ja przemyślę, czy nie dać tego chociażby do było.... zgodnie z regulaminem należy się.

JackQuack

2015-12-11, 20:42
Rozumiem, szanuję. Pomysł trochę rozwinąłem i usprawniłem, a wiem, że tutaj znalazło się bardzo dużo fascynatów VR, który praktycznie dali mi kopa na dalszą pracę.

Jak wyląduje w było, to uszanuję i spróbuję podzielić się z fascynatami gdzie indziej, luzik :)

krzyks

2015-12-11, 21:03
JackQuack napisał/a:

Rozumiem, szanuję. Pomysł trochę rozwinąłem i usprawniłem, a wiem, że tutaj znalazło się bardzo dużo fascynatów VR, który praktycznie dali mi kopa na dalszą pracę.

Jak wyląduje w było, to uszanuję i spróbuję podzielić się z fascynatami gdzie indziej, luzik :)



Po prostu kontynuację tematu dodaj w komentarzu do materiału który założyłeś. Pasjonaci będą Ci wdzięczni, bo będą mieli wszystko w kupie... A jeśli będzie Ci zależało, a temat będzie godny, to moderator może dodać materiał z komentarza do głównego tematu... wystarczy napisać....

cadirad

2015-12-11, 21:09
JackQuack, masz mistrza u mnie

Chylę czoła za bakcyl VR'owy. Życzę sukcesów i ogólnie to się przyznaj, czy już jakąś robotę/piniądz dzięki temu złapałeś - Tak najlepiej zarazisz młodzież, która jest zdolna, ale jej się nie chce . Zuckerberg ma słabych hitmanów, skoro jeszcze nie masz u nich roboty. Pozdrawiam.

JackQuack

2015-12-11, 21:14
cadirad napisał/a:

JackQuack, masz mistrza u mnie

Chylę czoła za bakcyl VR'owy. Życzę sukcesów i ogólnie to się przyznaj, czy już jakąś robotę/piniądz dzięki temu złapałeś - Tak najlepiej zarazisz młodzież, która jest zdolna, ale jej się nie chce . Zuckerberg ma słabych hitmanów, skoro jeszcze nie masz u nich roboty. Pozdrawiam.



Pieniążków troszkę złapałem, głównie za stypendia medialne, bezpośrednio z wyświetleń czy projektu jeszcze nie.... mam nadzieję, że niedługo coś się ruszy w tym temacie

krzyks napisał/a:



Po prostu kontynuację tematu dodaj w komentarzu do materiału który założyłeś. Pasjonaci będą Ci wdzięczni, bo będą mieli wszystko w kupie... A jeśli będzie Ci zależało, a temat będzie godny, to moderator może dodać materiał z komentarza do głównego tematu... wystarczy napisać....



Czyli na przyszłość po prostu dodawać nowe posty do starych threadów? Dobrze, tak też będzie. Przepraszam za zamieszanie :)

krzyks

2015-12-11, 21:18
@up
Tak. Rozwinięcie i kontynuacja tematu powinny się odbywać w ramach pierwotnie założonego. Nie jest ważne to, kto założył temat.

KI...........R3

2015-12-11, 21:48
Krzyks ty się k***a nie za bardzo rządzisz z tym dublerem ? Mam wrażenie że srasz wyżej niż masz dupę :amused:

Stnq

2015-12-11, 22:04
@Krzyks

A może by tak zostawić ludziom decyzję tego, co im się podoba, a co nie? Podnieś poziom piw potrzebnych do przejścia na główną i niech sobie leci, temat ciekawy, technologia. Nie tylko dla pasjonatów, ja musiałem przegapić pierwszy temat i jakbyś wyj***ł ten, to bym nie wiedział nic o ognistym blondynie z łoniakami na głowie.

JackQuack

2015-12-11, 22:07
Stnq napisał/a:

@Krzyks
...to bym nie wiedział nic o ognistym blondynie z łoniakami na głowie.




Best. k***a. Opis. Ever.
Chyba sobie to wstawie na portale randkowe jako opis skrócony, ciekawe ile osób odpisze xDDD

garota

2015-12-11, 22:20
To jednak nie dla mnie. Ja lubię normalnie jebnąć się na fotel i odpocząć grając na luzie. Ale no ja zapie**alam, biegam, trenuję na siłce itp. Jak ktoś k***a lubi stepować w miejscu i kręcić się jak poj***ny to pewnie zajebista sprawa...

br...........or

2015-12-11, 22:22
Tylko ja nie wiem jak on może grać na tym moto g3, jak to ma ekran HD = wielkie piksele na tym VR, już nawet nie wspomne, że to rozwiązanie z telefonem jest tak ch* że po 10 minutach gwarantuje że połowa z was będzie rzygać dookoła i robić sobie dodatkowe efekty dźwiękowe przy okazji tego (immersja w ch*).