18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwieni Rosjanie vs. policja

Kotli • 2012-04-22, 18:32
Według źródła ok. 200 osób protestowało przeciwko wycince lasów, które miały być zastąpione autostradą. No i się wk***ili...


combo

2012-04-23, 09:57
w Rosji to Policja dostaje z gazu :amused:

mazitbg

2012-04-23, 11:51
A Ja to pie**ole ich wszystkich tych j***nych polityków ale na taki dym to bym sobie poszedł jak ch*j , ponapie**alać się z psiarną bez pałek , gazu i sprzętu . No coś pięknego. (Nie jestem kibicem i mam 33lata)

Jackyll

2012-04-23, 13:59
Z przykrością muszę dorzucić piwo dla wypowiedzi "sk." . Ale faktycznie w tym kraju jak pensje będą po 600zł to dalej za tyle będzie się robić, a rząd powie nam, że jest kryzys i ch*j:/. Ja pie**ole co za mentalność w tym kraju jest to nie ogarniam. W ogóle nie ma jedności, nie ma w ogóle żadnej chęci zmian, nie ma solidarności wśród ludzi. Każdy ma ciężko i skupia się na sobie, a ten co ma lepiej to się cieszy, że inni mają gorzej i takie pie**olenie:/. Mnie osobiście wk***ia to wszystko, ale cóż, sam pójdę pod biały domek z mołotowem, powalą mnie na glebę i dostane wyrok:D i tyle z moich chęci lepszej Polski:/...

tigerqaz

2012-04-23, 22:05
W 1:13 widzimy od kogo Polska psiarnia uczy się butować bezbronnych cywilów...

makasa20

2012-04-23, 23:37
Młodzi pobudka ! U@P

666s

2012-05-05, 16:46
lapps Rząd jest w 100% lewacki ? To chyba żyjesz w innym kraju hm? A widzisz... więc - twóje rozumowanie to : SPRZECIW=LEWACTWO=ANARCHISCI=ANTIFA=GÓWNO= Jesteś popie**olony. Jeśli buntujesz sie gdy ktos ci chce dac w ryj to smiało moge nazwać cie lewakiem. Jeśli kupisz inną gazete niz ja smialo moge nazwać cię lewakiem. Szkoda mi czasu na takich ludzi. Siedź w komputerze dalej i głoś mądrośći,a potem zapie**alaj do pracy za psie pieniądze wracając zaj***nym w 3 dupy bo taki mamy zajebisty system. A na tych co sp***alają z kraju mów ze nie mają honoru. :)

.:...........:.

2012-05-05, 17:02
Jesusmarja, w dzisiejszych czasach dzieciaczki mają tyle agresji w sobie. Im młodsze to tym bardziej się znają. :-/

ButcheredAtBirth

2012-09-24, 16:45
W dużym skrócie (a i z cyrylicą u mnie krucho ;-) )

Rzecz się dzieje w kwietniu 2012 w mieście Żukowski, około 40 km na południowy wschód od Moskwy. Las ten znajduje się na terenie miasta. Przez niego tradycyjnie mieszkańcy idą do pracy lub uniwersytetu, TsAGI, lub do innych przedsiębiorstw przemysłowych i naukowych Żukowskiego. Oddziela on sektor mieszkaniowy miasta od przemysłu czy lotnisk. Gdy zaczęto go wycinać aby puścić tamtędy autostradę ekolodzy zaczęli jego obronę.



Jak widać, firma ochroniarska poczyniła pewne zabezpieczenia przed powtórką z blokady. Jednak, gdy ekologów wspomogli mieszkańcy zasieki i płoty nie zdały im się na wiele :-)



Niestety w końcu jednak musieli ulec przewadze połączonych sił ochrony i omon-u :-(