18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwieni Rosjanie vs. policja

Kotli • 2012-04-22, 18:32
Według źródła ok. 200 osób protestowało przeciwko wycince lasów, które miały być zastąpione autostradą. No i się wk***ili...


goolman

2012-04-22, 21:11
1:08 jak frajer z badylem leciał na pewniaka i dostał z jakiegoś pniaka hehe

EdmundKemper

2012-04-22, 21:12
Swoją drogą to zobaczymy na Euro. Jak zaczną Polacy protestować, a ekipy sportowe będą rozganiać Europę w kilkadziesiąt sekund. Też się potrafimy bić. Czy to plus czy minus to nie wiem.

Coliber

2012-04-22, 21:16
Dzida rzucona w policjanta w 6 sek. rozpie**ala system :D

lukas02

2012-04-22, 21:16
Tam wycinają drzewa i ludzie wychodzą na ulice skandować swoje niezadowolenie. U nas ludzie jedynie żalą się na forach i robią demoty, gdy coś się dzieje złego w państwie.

Gszysztow

2012-04-22, 21:19
sk. - a tam takie pie**olenie. Jak pedały i lewackie ścierwo chciało zniszczyć 11 listopada, a niepokorni, którzy nie poszli grzecznie według zaleceń tuskowej policji zostali nazwani bandytami to wielki raban, że II Powstanie Warszawskie. I to tylko dlatego, że się postawili pedałom, lewakom, antifie i ch*j wie kto jeszcze tam był. A płonące samochody? Telewizyjne k***y powinny się cieszyć, że nikt nie zginął albo, że i całego studia nie rozj***li w drobny mak. A za te fale kłamstwa jaka codziennie się przelewa w TV- należy im się.

Powiem szczerze, że byłem całkiem zbudowany tym co zobaczyłem. Nie mówię o samej przemocy a raczej o tym, że piękna zielona wyspa wg. przepisu rudego ch*ja zaczyna pękać.

Jednak już parę miesięcy później wszystko niestety wróciło do normy. Ludzie spięli się na chwilę bo "O Jezu, Józefie, Maryjo internety zamykajo!!!!" ale, że robią nas w ch*ja na każdym kroku, vat, emerytury, sprawa smoleńska, afera z solą to już ludzi nie obchodzi. Cały czas mam nadzieję, że rudy ch*jek i jego pomagierzy tak zacisną pasa, że ich wyniosą na widłach.

Spartan78 Kce

2012-04-22, 21:34
Taka policja powinna byc u nas na "meczach" :-D

varanov90

2012-04-22, 21:49
Jeżeli chodzi o las to się zgodzę. Ale jak jakieś pajace, pikietują bo nie chcą elektrowni atomowej, a nawet wiatrowej, to mam ochotę nasrać im do domów i wręczyć rachunki za prąd, nazbierane przez cały naród.

666s

2012-04-22, 21:55
Gszystow - chcesz rewolucji bez anarchistów ? Od Pedałów i lewackiego scierwa wolisz prawicowców z ONR którzy spuszczą ci wpie**ol bo nie jesteś tak idealnie biały jak oni ? Bo nie zapie**alasz do koscioła co tydzien? Bo masz wolną wole i robisz co chcesz a nie podporządkowujesz sie innym ? k***a chcesz walczyc o prawa człowieka posługując sie takim kurestwem bez honoru jak te łyse chamy ? Nie można być poprostu normalnym ? Koniecznie trzeba być radykalnym, i nie tolerować innej grupy? ch*j jak ch*j ale walka lewo vs prawo jest bez sensu bo rząd i tak nas r*cha jak chce. Nie lepiej sie zjednoczyć, wybrać z obu stron co najlepsze i ROZpie**olIC W p*zdY ten cały j***ny,zakłamany i pełen kolesiostwa i korupcji system?? k***a bez rewolucji to tu będzie za pare-parenascie lat druga rosja 90% kraju bieda a bogacze będą odgrodzeni pod Warszawą od biedy dziesięcioma murami i drutem kolczastym pod napięciem...

tomkararek

2012-04-22, 22:16
bo jestesmy p*zdy a raczej brak tego 1 co by cokolwiek zaproponowal

cykor21

2012-04-22, 23:02
Dobra, pobili się i co dalej? Mamy wierzyć, że przez to nie zbudowano tej autostrady, czy jak? Można z szabelką na czołgi, tylko po co?

Millduck

2012-04-22, 23:17
Przemoc zawsze rodzi przemoc i z takich zadym wynikają co najwyżej ofiary. Nie mam nic przeciwko protestom - to bardzo ważny element demokracji - ale agresja nie jest rozwiązaniem.

PryszczatyJeż

2012-04-22, 23:37
Bo k***a też zamiast tak pie**olić smuty na forach wszyscy powinni wyjść na ulicę Wiejską i rozpie**olić ten cały syf, a tu ktoś napisał prawdę, że mediom też by się przydał mały rozpie**ol. Chętnie bym się dołączył do takiej akcji ale z kim? Bo to prawda, że każdy boi się o własną dupę i pozwala się r*chać państwu. Jak to było w pewnej nutce ''nic dumy nie wyrwie mi z pochodzenia
lecz wstyd mi za system co na gorsze zmienia''

lapps

2012-04-22, 23:53
666s napisał/a:

Gszystow - chcesz rewolucji bez anarchistów ? Od Pedałów i lewackiego scierwa wolisz prawicowców z ONR którzy spuszczą ci wpie**ol bo nie jesteś tak idealnie biały jak oni ? Bo nie zapie**alasz do koscioła co tydzien? Bo masz wolną wole i robisz co chcesz a nie podporządkowujesz sie innym ? k***a chcesz walczyc o prawa człowieka posługując sie takim kurestwem bez honoru jak te łyse chamy ? Nie można być poprostu normalnym ? Koniecznie trzeba być radykalnym, i nie tolerować innej grupy? ch*j jak ch*j ale walka lewo vs prawo jest bez sensu bo rząd i tak nas r*cha jak chce. Nie lepiej sie zjednoczyć, wybrać z obu stron co najlepsze i ROZpie**olIC W p*zdY ten cały j***ny,zakłamany i pełen kolesiostwa i korupcji system?? k***a bez rewolucji to tu będzie za pare-parenascie lat druga rosja 90% kraju bieda a bogacze będą odgrodzeni pod Warszawą od biedy dziesięcioma murami i drutem kolczastym pod napięciem...



antifa jest tylko pionkami wykorzystywanymi obecnie do niszczenia podzialu kulturowego i rasowego na swiecie, zebysmy wszyscy byli poszlusznymi owieczkami na pastwisku panow filantropow. a przy okazji zabija swiadomosc narodowa zebysmy bez slowa zgodzili sie na wielkie panstwo europejskie. po tym jak bili ludzi(nie zawsze lysych chamow,a nawet nieczesto) na marszu z okazji swieta narodowego, nie ma miejsca w Polsce dla tych kurew.
i zwroc uwage, ze sam jestes radykalny i nie tolerujesz danej grupy ludzi, a co gorsza oceniasz ludzi po wygladzie = jestes hipokryta.
nasz rzad jest w 100% lewacki, wiec po ch*j ty sie chcesz z lewakami jednoczyc? zeby ci doly pod nogami kopali?
zreszta wedlug lewackiego scierwa prawa czlowieka= obowiazki jak na przyklad prawo do emerytury, prawo do edukacji, prawo do opieki zdrowotnej, prawo do obowiazku zatrudnienia kobiety mimo, ze ni ch*ja sie nie nadaje :E ja tam wole sprawiedliwosci niz takich poj***nych praw.

Kozioł.

2012-04-22, 23:54
Simply napisał/a:



No jak to ? :shock:



Jak wytną las będzie tak


EdmundKemper

2012-04-23, 09:15
666s napisał/a:

(...) Od Pedałów i lewackiego scierwa wolisz prawicowców z ONR którzy spuszczą ci wpie**ol bo nie jesteś tak idealnie biały jak oni ? Bo nie zapie**alasz do koscioła co tydzien? Bo masz wolną wole i robisz co chcesz a nie podporządkowujesz sie innym ? k***a chcesz walczyc o prawa człowieka posługując sie takim kurestwem bez honoru jak te łyse chamy ? Nie można być poprostu normalnym ? Koniecznie trzeba być radykalnym, i nie tolerować innej grupy?



Wolę jednak ludzi, którzy wiedzą po co żyją w państwie i przede wszystkim wiedzą dlaczego mogli się urodzić niż ludzi, którzy chcą zrobić multikulturowe, szare państwo. Jak tak dalej pójdzie to zanikną granice całkiem, państwa przestaną istnieć, a pojawi się jedno wielkie terytorium - ZSRE. Już któryś raz na sadisticu mam ochotę napisać o Roku 1984 Orwella, bo tam jest to łądnie opisane ;-) A poza tym nie chciałbym się jednoczyć z ludźmi, którzy mają pełne poparcie Rządu i mediów. A poza tym to łysych chamów można spotkać wszędzie. Po lewicy też tacy są. No, ale jak ktoś woli mieć mniejsze prawa we własnym państwie niż homoseksualiści, muzułmanie i Cyganie to proszę bardzo, jego wybór ;-)