18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkręceni w robotę

Beka_XD • 2022-07-07, 22:20
Kolejna wesoła kompilacja z muzyczką do potupania.
Maszynka do mielenia mięsa w 1:08 robi robotę! :ok***a:

Część 1


lokal.szczecin

2022-07-08, 22:52
baronturbina napisał/a:

Jak wolisz zapie**alać za 3brutto to czuj się fajny. W biedrze towar sam się nie wyłoży, ale ty jesteś kozak z produkcjiw fabryce. Szkoły nie trzeba do składania pralek
Tak że nie sraj żalem robolu.



Dzieki ze wspomniales o mojej tygodniowce. Pamietaj ze takiego "robola" kiedys bedziesz potrzebowal i bedziesz slono placil ( mowimy o nich frajerzy ). Wtedy pogadamy i zobaczymy czy nadal jestes taki wyszczekany.

P.S. A co do pracy w biedzie czy w fabryce to szanuje ludzi co potrafia cos zrobic i sie ubrudzic poza takim pie**oleniem jak ty, anonimowo w necie cioto!

viwaldo

2022-07-08, 23:14
Gdzie są feministki. Jednak to faceci wykonują najniebezpieczniejsze roboty.

baronturbina

2022-07-08, 23:49
lokal.szczecin napisał/a:

Dzieki ze wspomniales o mojej tygodniowce. Pamietaj ze takiego "robola" kiedys bedziesz potrzebowal i bedziesz slono placil ( mowimy o nich frajerzy ). Wtedy pogadamy i zobaczymy czy nadal jestes taki wyszczekany.
P.S. A co do pracy w biedzie czy w fabryce to szanuje ludzi co potrafia cos zrobic i sie ubrudzic poza takim pie**oleniem jak ty, anonimowo w necie cioto!


Mam dwie prośby. Pierwsza to: nie zesraj się bo tygodniówka w koronach czeskich to żaden zaszczyt. A druga to: nie pie**ol bo właśnie za roboli słono płace. Stawka plus podatki :-)

sojerek69

2022-08-09, 12:55
1:29 tak zajebiście pasującego fragmentu muzyki oraz sceny video dawno nie widziałem:)