18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wigilia wg. ateistów

PanPaszczak • 2013-12-22, 19:26

proszę nie spinać dup, bo to czas miłości :* <3 :mikolaj:

kawałchuja88

2013-12-22, 19:32
Myślałem, że ten grubas zakończył karierę.
Zepnę poślady i napisze, że jest ch*jowe.

rikokor

2013-12-22, 19:43
a ch*jowe , święta są , ciapków nie ma , to i docenić trzeba ;]

teken

2013-12-22, 19:57
W sumie to pie**olą sensownie ;D

dram09

2013-12-22, 20:04
k***a k***ę k***ą poganiał... tyle w tym temacie. Rozumiem "problem" tematu ale na ch*j tyle k***a bluzgać? Że niby fajniejszy przekaz wtedy? :roll:

ulifont

2013-12-22, 20:37
po ch*j ateiście obchodzić święta? Do roboty k***a!

Orsi

2013-12-22, 21:04
@up
powiedział zapewne wierzący który opie**ala się całą niedzielę aby na godzinkę pójść do kościółka...

Ag...........ei

2013-12-22, 21:28
pół godziny to stanowczo za długo

kawałchuja88

2013-12-22, 21:35
Podsumowując to ten Dakan czy ch*j mu jak i ten pedał obok to naprawdę popie**olone zjeby są, ten obok grubasa jednak bardziej popie**olony i ma wk***iający sposób bycia.Chcąc nie chcąc fajnie by było takiemu wyj***ć dla frajdy :-|
Na siłę próbują być fajni grubasa jakoś idzie zdzierżyć, ale tego pedała co barszcz rozlewa to nie, pokazuje taka p*zda jaka to "mondra i oświecona" jest lecz każdy chyba zdążył zauważyć, że to p*zda społeczna jest co lubi srać do swojego gniazda.
Przypadkiem kiedyś natknąłem się na ich program o żydach i ten pedał znowu srał do swojego gniazda i po niebiosa wychwalając żydów, że jakie to Polackie cebulackie społeczeństwo jest nietolerancyjne i że ciemnogód i ch*j w dupę.
Debil kompletnie nic nie wie o tym co żydzi zrobili nam Polakom po wojnie i przed wojną a stoi za nimi murem i liże im obrzezane ch*je.
Zresztą ten grubas dakan coś pie**olił, że kończy karierę w jewtube a tutaj taki ch*j, kłamca j***ny oby w sylwestra po pijaku tak się wyj***ł na ryj żeby mu zęby wybiło za takie kłamstwa.
k***a idole lewackiej gimbazy.

ulifont

2013-12-22, 22:08
Orsi nie tak do końca w kościele dawno nie byłem ale wk***ia mnie te wyśmiewanie świąt przez ateistów, ale jak wolne od roboty z tego powodu to już im staje, świętują po chrześijańsku opluwając tą wiarę

Zarammoth

2013-12-23, 01:24
@ulifont: Jak by się dało to bym do pracy poszedł. Wolałbym sam sobie wybrać dni wolne szczerze mówiąc.

A że ateiści czasem uczestniczą w kolacji ze swoimi katolickimi członkami rodziny? A co mają robić jak wszystko w p*zdu pozamykane? Chętnie wybrałbym się na narty czy gdzieś. Najlepiej, żeby katolicy napie**oli świąt pół roku kalendarzowego, przywłaszczyli sobie nawet Nowy Rok, Święto Niepodległości czy 1 maja i mówili ateistom, że oni nie powinni mieć w tych dniach wolnego, bo to święta katolickie.
:samoboj:
Ja czasem zajrzę na wigilię, czasem nie. Rodzinę odwiedzam cały rok, często i odległych kuzynów. Nie musi mnie do tego przymuszać żadne święto.

A 25 grudnia to nie dzień narodzin Jezusa. To po pierwsze. Poczytajcie sobie o pogańskich świętach bóstw solarnych czy o Mitrze. Czy by było chrześcijaństwo czy nie zapewne tak samo byłby świętowany uroczyście, bo jest związany z przesileniem słonecznym i był/jest szczególnie obchodzony bez względu na kręgi kulturowe, religię, et cetera...

Orsi

2013-12-23, 01:24
ulifont napisał/a:

Orsi nie tak do końca w kościele dawno nie byłem ale wk***ia mnie te wyśmiewanie świąt przez ateistów, ale jak wolne od roboty z tego powodu to już im staje, świętują po chrześijańsku opluwając tą wiarę


Ateista ma to w dupie i potrafi uszanować zarówno święto innej religii jak i postępować zgodnie z tradycją która została niewątpliwie wpisana przez KK.
Ci którzy wyśmiewają to kolejni idioci którzy próbują "zaistnieć" i zostać przez kogoś zauważonym niestety kosztem ateistów którym to wcale nie przeszkadza...

kawałchuja88

2013-12-23, 01:38
Zarammoth napisał/a:

@kawałch*ja88: Ból dupy - level over 9999 !!!

Żydzi, lewacy, jaszczuroludzie :idzwch*j:



Weźcie z tym bólem dupy to sp***alajcie, zapomniałeś wkleić jeszcze znanego dobrze obrazka ze środkiem na taki ból.
Ani to śmieszne ani nic nie wnosi do tematu.

Freedomik

2013-12-23, 02:02
Katolicy myślą, że jak im się każe co mają robić, a czego nie mogą to ateiści też mają jakieś "kodeksy prawdziwego ateisty", które zabraniają im choćby spojrzenia na choinkę.

Poza tym choinka to zwyczaj pogański, a "dania wigilijne" nie mają nic wspólnego z Biblią, są po prostu tradycją polskiej kuchni.

Aha i jeszcze: Zostawianie wolnego miejsca przy stole to też zwyczaj pogański. Chodzi o miejsce dla zmarłych przodków, nie "nieznanego przybysza"

Pozdrawiam, Freedomik