18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wigilia wg. ateistów

PanPaszczak • 2013-12-22, 19:26

proszę nie spinać dup, bo to czas miłości :* <3 :mikolaj:

va...........er

2013-12-23, 08:52
Zarammoth napisał/a:

@achmed: A mi wstyd, że należysz do tej samej "grupy" co ja z tą ortografią i interpunkcją. Do szkoły wracać, matole.



Bardzo ładnie się kolega podsumował, bardzo ładnie, matole.

SirPEWLOK

2013-12-23, 10:48
Spinam poślady...
Nie zgadzam się z ich zdaniem...


P.S.
Ktoś mnie teraz zaciuka bo nikogo nie zwyzywałem.

Clematis

2013-12-23, 10:59
achmed napisał/a:

Uwarzam się



Uwarzam się

Uwarzam się

:samoboj:

berethorn55

2013-12-23, 11:35
Jak oni chcą być obejrzani przez katolików (do nich się zwracają), skoro jakieś ch*jowe dowc*py o Biblii opowiadają? :lodowka:

Abdu.babke

2013-12-23, 11:39
suche jak jasny ch*j, a obejrzałem tylko 30 sek

Orsi

2013-12-23, 12:21
ulifont napisał/a:

Orsi tak też można na to spjrzeć, mówię tylko o idiotach wysmiewających i gardzących świętami, a sami je i tak obchodzą


No i o to chodzi ;) Najważniejsze to nazywać rzeczy po imieniu.

Bankracy

2013-12-23, 13:00
Podziwiam wszystkich koniojebców którzy to obejrzeli do końca, naprawdę trzeba mieć sp***olone życie, rózga wam w dupe na święta :D

lordbehemoth

2013-12-23, 16:31
Jak wyłączyć tą wkur....cą reklame z karpiem ???

ra...........el

2013-12-23, 20:54
święta sa spoko jesli obedrze się je z tej chorej sekciarskiej ideologii

Radysh

2013-12-23, 22:48
Niektórzy faktycznie myślą, że te czy inne święta, znaczą cokolwiek mistycznie i religijnie w życiu ateistów.
Otóż jest to błąd.

Ja sam, jak i wielu ateuszy, traktuje te dni wolne, jako okazję do spotkania się z bliskimi, rodzinom, przyjaciółmi.

Tylko tyle i aż tyle.

A teraz po flachę do kuchni!

Massivee

2013-12-24, 00:59
A ja jako Prawdziwy Ateista nie krzykacz i antyklerykał w rodzinie katolickiej mam to w dupie bo się nawpie**alam a jak wszyscy pojadą do kościoła zapalę lufę, wypiję i przytulę się do mojej demonicznej lubej i ch*j komu do tego jak i mi do tego co robią katolicy :) Ze swoim czasem i ze swoimi pieniędzmi. "Katolicy" którzy tutaj się wykłócają z "Ateistami" nie są KATOLIKAMI, a "Ateiści" wymądrzający się jacy to oni są mądrzy i do przodu, inteligentni itd. nie są ATEISTAMI tylko debilami. Żaden prawdziwy ATEISTA nie będzie prawił swoich oświeconych dyrdymałów bo wierzy w nie tak samo jakby k***a wierzył w Boga. Prawdziwy KATOLIK i prawdziwy ATEISTA szanują się nawzajem, napiją się wódki a swoje własne przemyślenia życiowe zostawiają dla siebie. Wrogiem są jednostki muzłumańskie, i ich naprawdę pok***ione jak na XXI wiek wierzenia. Tyle.

55TIGER39

2013-12-24, 01:41
- Pamiętajcie, że choinka to pogański (germański) zwyczaj ukradziony przez katolików.
- Sam okres świąteczny był obchodzony podobnie bez względu czy religia chrześcijańska pojawiła się na tych terenach. Nasi przodkowie obchodzili święta bóstw solarnych.
- Jezus NIE urodził się w grudniu. To kościół zastąpił lokalne święto boga słońca narodzinami swojego boga z półwyspu arabskiego.
- I katolicy i ateiści świętują tak samo: jedzą, piją i nie rozmawiają o bogu (poza pasterką), więc to równie dobrze jest bezbożne święto.
- Ateiści nie śpiewają kolęd, jak się katolikom wydaje. To jakiś wymysł. Przynajmniej ja nie znam ateisty nawiązującego w tym czasie do boga.
- Siłą rzeczy ateiści mają również CZAS WOLNY, więc dlaczego muszą siedzieć w domu i akurat nie wybrać się do rodziny.
- Dawanie prezentów nie ma nic wspólnego z religią.
- Dania jedzone podczas świąt są oznaką kultywowania RODZIMEJ KUCHNI i nie są w żaden sposób powiązane z biblijnymi potrawami.

ulifont

2013-12-24, 19:33
Sniezny_Krol piwo dla Ciebie za awatar