18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wigilia 2020

8Kebson8 • 2020-12-02, 12:49
A więc moi drodzy sadole uważajcie na wigili w tym naszym pięknym roku 2020 :mikolaj:

PieronJasnySzlag

2020-12-05, 01:08
Archeolog napisał/a:

Skowyt pisowskich kundelków, to prawdziwy miód na moje serce. ***** *** i Was!


Nie trzeba być pisowskim kundelkiem żeby widzieć że te całe gwiazdki i pie**olenie antypisowskie to większe gówno od pisu.
Jak ktoś trafnie intelektualnie wypunktuje gówniany pis to przybije mu piątke ale większość potrafi tylko napie**alać nienawiścią bez żadnych głębszych przemyśleń.
Setki lat temu jak poszła fama że jakaś baba jest wiedźmą to plebs szedł z pochodniami i widłami taką babe palił na stosie. Dziś plebs walczy z pisem choć pis przy większości antypisiorów to intelektualiści.

Wiewór

2020-12-06, 01:24
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nie trzeba być pisowskim kundelkiem żeby widzieć że te całe gwiazdki i pie**olenie antypisowskie to większe gówno od pisu.
Jak ktoś trafnie intelektualnie wypunktuje gówniany pis to przybije mu piątke ale większość potrafi tylko napie**alać nienawiścią bez żadnych głębszych przemyśleń.
Setki lat temu jak poszła fama że jakaś baba jest wiedźmą to plebs szedł z pochodniami i widłami taką babe palił na stosie. Dziś plebs walczy z pisem choć pis przy większości antypisiorów to intelektualiści.



Nie ma większego ch*jostwa od PiS.
Rozj***les mnie na cyce :lol:

PiS intelektualiści. Chamy w gumofilcach przebrane w garnitury. Wielkie łby jak Sasin, Duda, Zero, Przylębska. Można tak bez końca wymieniać. Takich debili to na próżno szukać nawet u Bosaka. :lol:

PiS to jest największe k***a nieszczęście jakie dotknęło Polskę po transformacji. Rujnują ten kraj. Po prostu go k***a rujnują.
Tylko kompletny idiota bez pojęcia o prawie i polityce może ich bronić.
Nie będę nawet pisał po raz kolejny argumentów dlaczego ta partia do dramat. Po ch*j. Do matole twojego pokroju i tak jak grochem o ścianę.
Nawet bym na Konfederację zagłosował byle by tylko PiS wreszcie odszedł.

St...........on

2020-12-06, 01:28
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nie trzeba być pisowskim kundelkiem żeby widzieć że te całe gwiazdki i pie**olenie antypisowskie to większe gówno od pisu.
Jak ktoś trafnie intelektualnie wypunktuje gówniany pis to przybije mu piątke ale większość potrafi tylko napie**alać nienawiścią bez żadnych głębszych przemyśleń.
Setki lat temu jak poszła fama że jakaś baba jest wiedźmą to plebs szedł z pochodniami i widłami taką babe palił na stosie. Dziś plebs walczy z pisem choć pis przy większości antypisiorów to intelektualiści.



Podejmuję wyzwanie:
-program 500+ dla wszystkich(mam tu na myśli równie dla niepracujących, nieproduktywnych patoli), przy kosmicznym długu publicznym, niskim PKB
- podatek od deszczu- no k***a, to mówi samo za siebie
- dywersja- podniesienie ambarasu (zmiana w ustawie kompromisu aborcyjnego- nie teraz- 2 razy wcześniej i podczas zawieruchy podpisanie ustaw ACTA przy pierwszej dywresji, przy drugiej podpisanie umów CETA i TTIP
- Podwyzki podatków po wyczerpaniu źródeł (dziury VATowe) na programy 500+, Senior+, tym samym konsolidacja podwyżek za żywność i każdą inną gałąź gospodarki (transport itd).
-Rozj***nie 70mln zł na wybory które sie nie odbyły (afera Sasina)
-afera Covidowa (z Szumowskim w tle) transport maseczek bez certyfikatów (sic!) Antonowem An-225
-Podatki Dudy
- marnotrawienie publicznej kasy na wyjców 3 klasy (bayer full , rodowiczi reszta dinozaurów)
_zatrudnianie jako doradców/ekspertów kompletnych imbecyli za publiczne pieniądze (Patkowski)
-doprowadzenie polskiej gospodarki na krawędź upadku przez lockdown- są inne metody- mieszkam w Islandii, wiem co mówię, bo pracuję codziennie tyle,że z zachowaniem pewnych zasad.
-2mld zł publicznych pieniędzy na tubę propagandową Goebelsa ykhmm sorry znaczy Kurskiego (TVP)
zamiast na onkologię np.
-likwidacja ulgi abolicyjnej dla emigrantów- polscy studenci chcący dorobić sobie np. na wyspach dostaną po piździe. (podwójny podatek- za to kłameusza bym rezał jak świniaka)
To tak na szybko
I jeszcze cytat mojego faworyta Stanisława Tyszki: "Kryzys na kryzysie, kryzysem pogania. Mamy obecnie w Polsce kryzys opieki zdrowotnej, kryzys gospodarczy, kryzys ustrojowo-prawny państwa i kryzys moralny. Polacy są coraz bardziej podzieleni. A rządzący (i duża część opozycji) cynicznie stosują technikę dziel i rządź. "

Tylko mi tu nie wypalaj z tekstami typu : "ło za po więcej nakradli " bo utwierzdzi mnie to w tezie ,że jesteś imbecylem, jednym z wielu, którzy dali się wmanewrować w wojenkę polsko-polską (kaczych*j VS poko). I tuska i kaczora z miłą chęcią bym odstrzelił bez mrugnięcia okiem.

To co, piona?

Zbysław

2020-12-06, 14:31
Mam sąsiada takiego anty wszystko
wiem że robi wigilię z rodzinką co ma przyjechać na chatę do niego, co roku jest tam ze 20
przysięgam że go podpie**ole na policję zadzwonie