18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wigilia 2020

8Kebson8 • 2020-12-02, 12:49
A więc moi drodzy sadole uważajcie na wigili w tym naszym pięknym roku 2020 :mikolaj:

JaTylkonaChwile

2020-12-02, 14:48
:homer: k***a jakie to zalosne :/

Ludzie smieszkuja, haha hihi robia memy....

Na calym swiecie politycy wala w ch*ja, robia obostrzenia i sie sami do nich nie stosuja, zakazuuja podrozowania a sami bujaja sie po kraju ze swoja kochanka, robia wyjebiste imprezy urodzinowe po kilkadziesiat osob - bez masek itd, chca surowych kar a sami lamia wydawane przez siebie zakazy itd.

Ludzie patrza i sie nie buntuja. Nie przeszkadza im, ze sa dymani tak jak nigdy dotad. :homer:

Skończyłem_z_ekscesami

2020-12-02, 15:21
JaTylkonaChwile napisał/a:

k***a jakie to zalosne :/
Ludzie smieszkuja, haha hihi robia memy....
Na calym swiecie politycy wala w ch*ja, robia obostrzenia i sie sami do nich nie stosuja,



To samo pomyślałem. Pożartować zawsze mozna, ale k***a. Zamiast robic zaj***ne memy niech ludzie sie ogarno w końcu.
Hihi haha, maseczki, sreczki, zamkniecie, az w końcu dojdzie to do momentu, ze bedziesz wypie**alal kominem z tego świata. Nie ma co przesadzac, ale sam fakt, że dzieją sie takie skandale i jest dopuszczenie do tego, a ludzie z tego memy robią. No ja pie**ole :roll:

pro_avenger

2020-12-02, 18:22
Juzwa napisał/a:

Po pierwsze osoby mieszkające razem nie liczą się do ogólnej ilości PIĘCIU GOŚCI, po drugie tam na tym filmie nie ma PIĘCIU GOŚCI. Pan domu z panią domu i 2 dzieci, jeszcze murzyn służący i ch*ja macie a nie przekroczenie gości.



O, to jest dobra analiza, teraz wiem że to prawdopodobnie fejk

PieronJasnySzlag

2020-12-02, 18:23
Niecierpie PISiorów bo to zwykły beton postsowiecki udający katolików i narodowców.
Natomiast szczerze rozważam oddanie głosu na PIS jako na mniejsze zło bo poziom środowisk opozycyjnych to dno dna i dwa metry mułu.

mit2

2020-12-02, 20:49
k***a, mam nauczkę żeby przed daniem piwka oglądać filmik do końca :(

du...........ck

2020-12-02, 21:57

robsonx79

2020-12-02, 22:57
DiamondBack napisał/a:

I k***a gdyby nie te gwiazdki na końcu to byłoby nawet zabawne. Tak to żałuję piwa.



Masz rację, powinno być napisane prosto z mostu, a nie gwiazdkami, to w końcu k***a Sadol.

doopa

2020-12-02, 23:44
robsonx79 napisał/a:

Masz rację, powinno być napisane prosto z mostu, a nie gwiazdkami, to w końcu k***a Sadol.



jesteś debilem..

Scout

2020-12-02, 23:51
Mam to rozumieć jako j***ć C19 ? tak?

Wiewór

2020-12-03, 00:04
@duckduck

O foty z negocjacji fidesza w Brukseli.
Podobno koledzy konserwy PiS tak sp***alali że się w oknach blokowali.

:lol:

xalk

2020-12-03, 02:54
DiamondBack napisał/a:

I k***a gdyby nie te gwiazdki na końcu to byłoby nawet zabawne. Tak to żałuję piwa.



nie popłacz się pisowski śmieciu

St...........on

2020-12-03, 03:00
Radbug napisał/a:

Hehe przeróbka z wbitą FBI, nie mogę, ale śmieszne. Dzwonił 2015 rok. Mówił, ze mu się zgubiłeś i masz wracać.
Dobrze, że idioci sami się znakują "5 gwiazdkami" jak je widzisz to wiesz, ze masz do czynienia z debilem.



Oho zapiekł bupsztal :D i dobrze! pisowskie burki :amused:

j***ć PiS! :amused: i pisowych lewaków ! :krejzi:

wihrura

2020-12-03, 14:08
@duckduck

Co oznaczają te gwiazdki

Archeolog

2020-12-04, 12:44
Skowyt pisowskich kundelków, to prawdziwy miód na moje serce. ***** *** i Was! :-D