18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wigilia 2020

8Kebson8 • 2020-12-02, 12:49
A więc moi drodzy sadole uważajcie na wigili w tym naszym pięknym roku 2020 :mikolaj:

8Kebson8

2020-12-02, 12:54
@~Angel

Czemu ten z prawej stół wpie**ala ?

~Angel

2020-12-02, 13:01
8Kebson8 napisał/a:

@~Angel
Czemu ten z prawej stół wpie**ala ?



Bieda przyszła :lol:

Znawca_Cipek

2020-12-02, 13:05
Najgorsze, ze to nie śmieszne. Tak będzie. Wierzcie dalej w tą zj***ną plandemię. I szczepcie się jako pierwsi.

DiamondBack

2020-12-02, 13:08
I k***a gdyby nie te gwiazdki na końcu to byłoby nawet zabawne. Tak to żałuję piwa.

Radbug

2020-12-02, 13:23
Hehe przeróbka z wbitą FBI, nie mogę, ale śmieszne. Dzwonił 2015 rok. Mówił, ze mu się zgubiłeś i masz wracać.


Dobrze, że idioci sami się znakują "5 gwiazdkami" jak je widzisz to wiesz, ze masz do czynienia z debilem.

8Kebson8

2020-12-02, 13:37
Radbug napisał/a:

Hehe przeróbka z wbitą FBI, nie mogę, ale śmieszne. Dzwonił 2015 rok. Mówił, ze mu się zgubiłeś i masz wracać.
Dobrze, że idioci sami się znakują "5 gwiazdkami" jak je widzisz to wiesz, ze masz do czynienia z debilem.



Chcialeś być śmieszny ale ci nie wyszło. Ja tu tylko filmy wrzucam co się jeżysz Jarząbku ?
Przecież lepiej wrzucać filmy z yt no nie ?



Juzwa

2020-12-02, 13:49
Po pierwsze osoby mieszkające razem nie liczą się do ogólnej ilości PIĘCIU GOŚCI, po drugie tam na tym filmie nie ma PIĘCIU GOŚCI. Pan domu z panią domu i 2 dzieci, jeszcze murzyn służący i ch*ja macie a nie przekroczenie gości.

za...........zh

2020-12-02, 13:51
Chcę tylko zauważyć, że to filmik z prawożądnej Francji :mrgreen:

Radbug

2020-12-02, 14:11
8Kebson8 napisał/a:

Chcialeś być śmieszny ale ci nie wyszło. Ja tu tylko filmy wrzucam co się jeżysz Jarząbku ?
Przecież lepiej wrzucać filmy z yt no nie ?




Oczywiście, że lepiej jeśli maja one sens i pokazują coś konkretnego tak jak mój film sprzed 6 lat, a nie idiotyczną, polityczną, przeróbkę dla 13 letnich dzieci którą ty tu wrzuciłeś. Hehe "bo wiecie" na wigilii tylko 5 osób, to PiSlicja będzie pewnie chodzić od domu do domu i sprawdzać czy nie za dużo osób przy stole siedzi i ci babcie aresztuje jak będzie 6 osobą hehe. ch*j, że nie ma to potwierdzenia w faktach i prawie, ale według ruchu 5 gwiazdek- "tym gorzej dla faktów". Humor godny KODowca i chyba tylko ich to może śmieszyć.

A tym screenem to chciałeś coś udowodnić dziecinko? Nawet cię wtedy jeszcze na sadolu nie było, więc skąd możesz cokolwiek wiedzieć co lepiej wrzucać a co nie?

8Kebson8

2020-12-02, 14:25
Radbug napisał/a:

Oczywiście, że lepiej jeśli maja one sens i pokazują coś konkretnego tak jak mój film sprzed 6 lat, a nie idiotyczną, polityczną, przeróbkę dla 13 letnich dzieci którą ty tu wrzuciłeś. Hehe "bo wiecie" na wigilii tylko 5 osób, to PiSlicja będzie pewnie chodzić od domu do domu i sprawdzać czy nie za dużo osób przy stole siedzi i ci babcie aresztuje jak będzie 6 osobą hehe. ch*j, że nie ma to potwierdzenia w faktach i prawie, ale według ruchu 5 gwiazdek- "tym gorzej dla faktów". Humor godny KODowca i chyba tylko ich to może śmieszyć.
A tym screenem to chciałeś coś udowodnić dziecinko? Nawet cię wtedy jeszcze na sadolu nie było, więc skąd możesz cokolwiek wiedzieć co lepiej wrzucać a co nie?



Czy ty jesteś zaj***ny umysłowo? To tylko filmik a ty robisz aferę jak bym ci życie zj***ł..
Dorośnij w końcu. A jak się nie podoba ten temat (film) to pomiń i oglądaj dalej inne tematy.

Ni...........ny

2020-12-02, 14:30
Radbug napisał/a:

PiSlicja będzie pewnie chodzić od domu do domu i sprawdzać czy nie za dużo osób przy stole siedzi i ci babcie aresztuje jak będzie 6 osobą hehe. ch*j, że nie ma to potwierdzenia w faktach i prawie, ale według ruchu 5 gwiazdek



Przecież chodzili i sprawdzali ludziom czekającym na jedzenie paragony, czy aby na pewno czekają na jedzenie :ciasteczkowy2:

Radbug

2020-12-02, 14:35
8Kebson8 napisał/a:

Czy ty jesteś zaj***ny umysłowo? To tylko filmik a ty robisz aferę jak bym ci życie zj***ł..
Dorośnij w końcu. A jak się nie podoba ten temat (film) to pomiń i oglądaj dalej inne tematy.



To ty robisz aferę i w dodatku konfituro "mścisz się" na ludziach którzy krytykują twoje ch*jowe wstawki zgłaszajac ich posty sprzed 6 lat. Własnie usunęli mi ten temat. Dziwne, co nie, że przesz 6 lat nikomu nie przeszkadzał, a nagle sie nim zainteresowali moderatorzy co nie. Jakby mnie to obchodziło...

Nie dziwię się teraz nawet, ze wrzucasz takie g. na sadola, bo pasujesz profilem do tych lewarów 5 gwiazdkowych. Prowokować i potem przykonfidencić.

Dorośnij.

8Kebson8

2020-12-02, 14:44
Radbug napisał/a:

To ty robisz aferę i w dodatku konfituro "mścisz się" na ludziach którzy krytykują twoje ch*jowe wstawki zgłaszajac ich posty sprzed 6 lat. Własnie usunęli mi ten temat. Dziwne, co nie, że przesz 6 lat nikomu nie przeszkadzał, a nagle sie nim zainteresowali moderatorzy co nie. Jakby mnie to obchodziło...
Nie dziwię się teraz nawet, ze wrzucasz takie g. na sadola, bo pasujesz profilem do tych lewarów 5 gwiazdkowych. Prowokować i potem przykonfidencić.
Dorośnij.



Trudno się mówi.. strasznie ubolewam nad twoim tematem