18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Więzienna sprawiedliwość

krajsik • 2019-12-03, 06:57
Kara za zabójstwo kobiety...ponoć


picolo

2019-12-03, 11:47
Inicjacja a nie żadna kara. Ani razu w papę nie dostał.

bakus1233

2019-12-03, 12:03
Z pewnością ich boli, że jakiś typ zaj***ł kobietę. Po prostu mają pretekst do tego aby wpie**olić typowi niby w słusznej sprawie :D

Użytkownik420

2019-12-03, 12:24
To bardziej wyglada na oklep inicjacyjny do gangu. Ale to byl by gang kastrata

kolosasz

2019-12-03, 14:10
@up
To nie była inicjacja. Prawdziwa inicjacja na gangusa to przebicie do krzyża. Zresztą poczytaj o polskim gangu katolików :mrgreen:

PERKUN

2019-12-03, 14:12
Zaraz sprawdzę na HARDzie co mu w dupę włożyli :trollencjusz:

agdas

2019-12-03, 14:19
~Velturałkę napisał/a:

Ta muzyka w tle doczepiona czy tam poza kadrem jakiś szaman wygrywa plemienne melodyjki?
Swoją drogą bawi mnie jak więźniowie sobie wybierają które przestępstwa są złe a które ok.
Banda zj***nych hipokrytów. Nie no ten jest git bo zamordował kogoś, tamten spoko ziomek bo okrada domy a tutaj kolega haracze i wymuszenia a jak potrzeba to robi z ludzi kaleki do końca życia. O TEN! Tego k***a zaj***ć bo babę zgwałcił! Bydlak! Bez honoru! Zabić sk***iela!
Podobnie mam jak w tv lecą jakieś programy o PL więzieniach i słucham jak taki patus jeden z drugim, co mają wyroki po naście do dożywocia, pie**olą mi o kodeksie honorowym, starej szkole i jak to młodzi nie mają zasad teraz. k***a kryminalista oceniający innego kryminalistę bo w inny sposób popełnił to samo przestępstwo...



A ja mimo, że moim największym złamaniem prawa było przekroczenie prędkości o 13 km/h to czuję różnicę między:
Pajacem który ukradł coś ze sklepu, kolesiem który siedzi za zioło (swoją drogą nie rozumiem jakim cudem jedna substancja nawet w Unii Europejskiej potrafi być dozwolona albo zakazana zależy od kraju), Kolesiem który odstrzelił kogoś z innego gangu (ryzyko zawodowe), a ćwokiem który dźgnął kobietę, bo ta broniła swojej torebki. W stanach w czasie prohibicji zwykły Smith mógł się napić tylko i wyłącznie jeżeli mafia ściągnęła alkohol albo wyprodukowała bimber w hurtowej ilości. Nikt nie kazał kupować, ale wszyscy się cieszyli jak się udało, więc sądzę, że nawet w takich szeregach kiedyś było więcej kultury i zasad niż teraz.

Nellum

2019-12-03, 14:27
bicie nie po mordzie tylko po tłowiu w dodatku słabo ch*jowa ta kara

qaz123edc

2019-12-03, 14:36
agdas napisał/a:

A ja mimo, że moim największym złamaniem prawa było przekroczenie prędkości o 13 km/h to czuję różnicę między:
Pajacem który ukradł coś ze sklepu, kolesiem który siedzi za zioło (swoją drogą nie rozumiem jakim cudem jedna substancja nawet w Unii Europejskiej potrafi być dozwolona albo zakazana zależy od kraju), Kolesiem który odstrzelił kogoś z innego gangu (ryzyko zawodowe), a ćwokiem który dźgnął kobietę, bo ta broniła swojej torebki. W stanach w czasie prohibicji zwykły Smith mógł się napić tylko i wyłącznie jeżeli mafia ściągnęła alkohol albo wyprodukowała bimber w hurtowej ilości. Nikt nie kazał kupować, ale wszyscy się cieszyli jak się udało, więc sądzę, że nawet w takich szeregach kiedyś było więcej kultury i zasad niż teraz.



Tyle tylko że pierze go taka sama banda pedofili, ćpunów, bandytów i morderców

angrywolf318

2019-12-03, 15:14
Mi to bardziej wygląda na jakąś inicjację do gangu w jakiejś norze w faweli , a nie na karę w pierdlu ...

kamilbp1

2019-12-03, 16:01
Sajlenthill napisał/a:

Moja stara lepiej klepie schabowe niz ta banda cipek tego brudasa. Milion ciosow a koles nawet nos ma caly A później się dziwić że tam wolą kogoś zastrzelić niż dwie godziny kopać.



złamane żebra bardziej bolą niż łamany nos czy rozcięty łuk brwiowy :)

grauper

2019-12-03, 17:10
Kocham tą "WIĘZIENNĄ SPRAWIEDLIWOŚĆ"...

k***a. Karę wymierzają tak samo zj***ne i sp***olone garusy jak on sam :v


Kamil3l

2019-12-03, 17:55
to wygląda jak chrzest do gangu. to jak i gdzie biją, muzyka. to popularne w czarnych i latynoskich gangach.

tak jak angrywolf napisał

dokładnie to jest to. A nie pie**olenie, że pedofil za mało dostał, na złodzieja za dużo.

Juzwa

2019-12-03, 18:58
PERKUN napisał/a:

Zaraz sprawdzę na HARDzie co mu w dupę włożyli



Ślimaka.

andysmith

2019-12-03, 21:33
Sajlenthill napisał/a:

Moja stara lepiej klepie schabowe niz ta banda cipek tego brudasa. Milion ciosow a koles nawet nos ma caly A później się dziwić że tam wolą kogoś zastrzelić niż dwie godziny kopać.



d asilva stracili magiczna moc, brak butow

jbone

2019-12-03, 21:50
Sajlenthill napisał/a:

Moja stara lepiej klepie schabowe niz ta banda cipek tego brudasa. Milion ciosow a koles nawet nos ma caly A później się dziwić że tam wolą kogoś zastrzelić niż dwie godziny kopać.



a kogo będą gwałcić czopie?nie myślisz perspektywicznie.