18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Więzienna sprawiedliwość

krajsik • 2019-12-03, 06:57
Kara za zabójstwo kobiety...ponoć


Sajlenthill

2019-12-03, 07:05
Moja stara lepiej klepie schabowe niz ta banda cipek tego brudasa. Milion ciosow a koles nawet nos ma caly A później się dziwić że tam wolą kogoś zastrzelić niż dwie godziny kopać.

bard1988

2019-12-03, 07:16
Sajlenthill napisał/a:

Moja stara lepiej klepie schabowe niz ta banda cipek tego brudasa. Milion ciosow a koles nawet nos ma caly A później się dziwić że tam wolą kogoś zastrzelić niż dwie godziny kopać.



Ale tutaj nie chodzi, by komuś złamać nos, czy podbić oko. Leją go po całym ciele, to bardziej boli, daje lepszą "nauczkę" ;D

edmund

2019-12-03, 07:43
myślałem że się zaczną wzajemnie napierdzielać, o to kto ma go obtłukiwać

żmij

2019-12-03, 07:43
bard1988 napisał/a:

Ale tutaj nie chodzi, by komuś złamać nos, czy podbić oko. Leją go po całym ciele, to bardziej boli, daje lepszą "nauczkę" ;D



Pierdu- pierdu. Leją tego ćwoka przez ponad 2 minuty, kopią, okładają po całym ciele a on na koniec wstaje :)
U nas w przedszkolu możesz dostać mocniej.

Zgadzam się z Sajlenthill.
Sajlenthill napisał/a:

Moja stara lepiej klepie schabowe niz ta banda cipek tego brudasa. Milion ciosow a koles nawet nos ma caly A później się dziwić że tam wolą kogoś zastrzelić niż dwie godziny kopać.



Tak mi się przypomniało; jeśli uważasz, że przemoc niczego nie rozwiąże, to znaczy, że bijesz jak p*zda.

Miłego dnia życzę.

mygyry

2019-12-03, 08:33
Gwałciciele się wk***ili, że im klientki ubyło...

robsonx79

2019-12-03, 08:38
Bo całe towarzystwo to siedzi za handel pietruszką pewnie.

McQurwa

2019-12-03, 09:21
A przygrywa im kompania honorowana wojsk lądowych

nowynick

2019-12-03, 09:40
Sprawiedliwość? Jak to pedofil to za słabo dostał, a jak handlarz narkotyków z konkurencyjnego gangu to po ch*ju mu się wpie**ol należał....

ka...........18

2019-12-03, 10:29
o widzę Carlos Tevez zmienił profesje

zwierzak30

2019-12-03, 10:55
Dla mnie wygląda to raczej na porachunki więziennej gejozy.

Ho...........er

2019-12-03, 10:57
Te machanie rękami ja przeszczepami... moje pierwsze skojarzenie "kitowcy"

~Velture

2019-12-03, 11:19
Ta muzyka w tle doczepiona czy tam poza kadrem jakiś szaman wygrywa plemienne melodyjki?

Swoją drogą bawi mnie jak więźniowie sobie wybierają które przestępstwa są złe a które ok.
Banda zj***nych hipokrytów. Nie no ten jest git bo zamordował kogoś, tamten spoko ziomek bo okrada domy a tutaj kolega haracze i wymuszenia a jak potrzeba to robi z ludzi kaleki do końca życia. O TEN! Tego k***a zaj***ć bo babę zgwałcił! Bydlak! Bez honoru! Zabić sk***iela!

Podobnie mam jak w tv lecą jakieś programy o PL więzieniach i słucham jak taki patus jeden z drugim, co mają wyroki po naście do dożywocia, pie**olą mi o kodeksie honorowym, starej szkole i jak to młodzi nie mają zasad teraz. k***a kryminalista oceniający innego kryminalistę bo w inny sposób popełnił to samo przestępstwo...