18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wierszyk

nowynick • 2020-03-24, 11:50
o królu i paziu, wszelkie inne skojarzenia czysto przypadkowe :amused:



DoubleBorger

2020-03-24, 21:38
Ten co robi gałe za butlę płynu do naczyńsię odezwał

pelson1994

2020-03-24, 22:32
Płaczą tylko ci co nie mają dzieci bo chętnie by przepie**olili dodatkowe 500 i było by fajnie ryje zamknięte. Fakt jest taki, że nie wszyscy co mają dzieci to sobixy i karyny ale sp***oliny o inteligencji parówki powtarzają ten slogan. Żeby państwo istniało i dalej mogło funkcjonować są potrzebne dzieci i nowe pokolenia a nie pedały i pary które kupują sobie pieska. Jestem przekonany, że ci którzy piszczą jak ie to jest złe też biorą hajs bo przecież wszyscy biorą to dlaczego ja mam nie brać ! Możesz nie składać wniosku ale wtedy dupa będzie bolała jeszcze bardziej.

hwiejski

2020-03-24, 23:49
zabrali wam kasę to ja się pytam gdzie za króla UE ta kasa się podziewała. ba jak to było możliwe że dług urósł do biliona złotych . Jeszcze jedno pytanie do Tłuska jak to jest możliwe że ministrem finansów został angielski żyd który dostał obywatelstwo polskie w ciągu kilku dni.

Tr...........ty

2020-03-25, 00:19
janZlew napisał/a:

nawet 500-stów ludowi nie dawał



500 stów? 500 00? Ty na serio?

jajvwko

2020-03-25, 00:50
pelson1994 napisał/a:

Płaczą tylko ci co nie mają dzieci bo chętnie by przepie**olili dodatkowe 500 i było by fajnie ryje zamknięte. Fakt jest taki, że nie wszyscy co mają dzieci to sobixy i karyny ale sp***oliny o inteligencji parówki powtarzają ten slogan. Żeby państwo istniało i dalej mogło funkcjonować są potrzebne dzieci i nowe pokolenia a nie pedały i pary które kupują sobie pieska. Jestem przekonany, że ci którzy piszczą jak ie to jest złe też biorą hajs bo przecież wszyscy biorą to dlaczego ja mam nie brać ! Możesz nie składać wniosku ale wtedy dupa będzie bolała jeszcze bardziej.



Po pierwsze program jest porażką, bo wcale nie rodzi się więcej dzieci, za to rośnie patologia i skrajny nacjonalizm.
Po drugie dobra, ja wniosku nie składam i nie biorę 500+, ale niech to działa w drugą stronę, nie oddaje też swoich podatków. Jak nie biorę, to i nie daję. Tylko tu by się wyj***ło wszystko w 3 miesiące, bo kasa na rozdawnictwo byłaby pusta.
Głupi to program socjalny, który premiuje nieróbstwo. No, ale nie oszukujmy się, wiadomo, że to kupienie głosów jest, a sprzedajny patus chętnie się sprzeda, bo "chociaż coś dajo"....

SQRW3L_ponury

2020-03-25, 01:23
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nie kłam ch*jku wstrętny. Czechy uciekły nam już za donalda "kłamliwa k***a" tuska. Wojna Pisiorsko Pełowska nie ma z tym nic wspólnego.pytanie do Tłuska jak to jest możliwe że ministrem finansów został angielski żyd który dostał obywatelstwo polskie w ciągu kilku dni.



Zaczęły uciekać - głaby z pislamu jeszcze ten proces przyspieszyły - nie przyp*erdalaj komuś łatki kłamcy jak sam siejesz pisowskie połprawdy

hwiejski napisał/a:

zabrali wam kasę to ja się pytam gdzie za króla UE ta kasa się podziewała. ba jak to było możliwe że dług urósł do biliona złotych . Jeszcze jedno pytanie do Tłuska jak to jest możliwe że ministrem finansów został angielski żyd który dostał obywatelstwo polskie w ciągu kilku dni.



jesli przez 5 lat pis takiego złodzieja nie zamknął to znaczy ze albo był jak łza albo musieli kraśc razem z nim (i tak im weszło w krew ze kradną jeszcze wiecej - sprawdz aktualny dług)

ps. premierem pisowskiego rządu został doradca ekonomiczny Tuska a zoną pisowskiego prezydenta jest zydówka wiec angielski zyd na ministerialnym stołku to norma w tym kraju

ojcieckogut

2020-03-25, 01:50
nowynick - co do wynagrodzeń w czechach to łatwe do zweryfikowania kłamstwo.

średnie wynagrodzenie w czechach wzrosło o 40 % ale w skali 10 lat, a nie 5

źródło (dane na koniec 2017r):
https://businessinsider.com.pl/twoje-pieniadze/praca/srednia-placa-brutto-w-czechach-i-kw-2018-r/r0k40sh

w Polsce w 2008 r. (u nas mierzą co 2 lata) średnie wynagrodzenie to 3 232,07

natomiast w 2018r. - tak jak u czechów po 10 latach - 5 003,78. Różnica to 1.771,71.
W stosunku do 2008r. średnie wynagrodzenie wzrosło przez dekadę o ok 54%.

źródło
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przeci%C4%99tne_wynagrodzenie

Pewnie w czechach opozycja pieje jak to w Polsce ludziom się dobrze żyje, a u nich rząd nie dba o obywateli.

Smutne że mój komentarz jest już na 2 stronie, a nikt nie pokusił się o sprawdzenie podanych przez Ciebie danych, a jak widać nie opierałem się na trudno dostępnej wiedzy.


Jeszcze tylko dodam, że biorąc pod uwagę koszty życia, mamy największą siłę nabywczą średniego wynagrodzenia (Net average monthly salary adjusted for living costs in PPP ) spośród krajów europy środkowej, które przed 89' znajdowały się pod okupacją ZSRR

źródło:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_European_countries_by_average_wage#Net_average_monthly_salary_(2017)

no ale hurr durr ale to jest zły kraj ta Polska, jak tu źle, nie da się żyć, w czechach byłem na wakacjach i tam jest tak dobrze, rohliki takie dobre, piwo takie gorzkie.... hurr durrr

wybaczcie ten sarkazm, ale czasami po prostu ręce opadają

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-25, 20:49
PieronJasnySzlag napisał/a:

Nie kłam ch*jku wstrętny. Czechy uciekły nam już za donalda "kłamliwa k***a" tuska. Wojna Pisiorsko Pełowska nie ma z tym nic wspólnego.
Co do tej sprzedajnej k***y irka i innych szydzących z +500. Jak widze z jaką pogardą traktujecie rodaków którym powodzi się na tyle średnio że zapomoga za dwoje dzieci to dla nich znaczny wpływ do domowego budżetu to ch*j wam na mordy.
Nie pobieram i wcale mi się ten program niepodoba ale pogarda pseudo elit związanych z PO i TVNem nie podoba mi się bardziej. A tfu.



On ma 100% racji z tymi Czechami bo po prostu to się widzi na własne oczy od kilku lat.Za rudego oni przyjeżdżali kupować tylko meble,a dzisiaj przyjeżdżają robić zakupy dwa razy w tygodniu do biedry na paragon za 1500zł,a polactwo paczy buhahahaa

wigan77

2020-03-26, 11:23
o to ten pajac jeszcze zyje :D

kusti

2020-03-26, 13:11
janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków



Czy na pewno krul a nie król???
\Typowy pisowski elektorat, aż kipi analfabetyzmem...

ojcieckogut

2020-03-26, 16:58
stefanwtiorturiowanyprzez to o czym piszesz wynika z wysokich kosztów życia w czechach. Jak wynika z załączonych przez mnie wcześniej źródeł czesi zarabiają nominalnie więcej niż my, ale siła nabywcza ich wypłat jest mniejsza niż naszych. Oznacza to, że jest u nich drogo. Dlatego opłaca się im przyjechać raz na 2 tygodnie do nas na wielkie zakupy, ale to nie znaczy że żyje im się lepiej - po prostu mają drożej niż u nas.