18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

wierszyk

nowynick • 2020-03-24, 11:50
o królu i paziu, wszelkie inne skojarzenia czysto przypadkowe :amused:



Xaka

2020-03-24, 12:02
500+ dupa :D

janlew

2020-03-24, 12:13
Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków

klakugta

2020-03-24, 12:19
janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków



co boli dupa :D

nowynick

2020-03-24, 12:25
janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, pozostaje płacz, dymanie na równi z innymi i układanie debilnych wierszyków.



żelazna logika prawdziwie polskiego wyborcy: "tamci kradli, to ci też mogą".

Jestem bezpartyjny, pracuję od 2004 w sektorze prywatnym, nie mam żadnych benefitów z tego kto aktualnie rządzi, natomiast wk***ia mnie takie przyzwolenie na bezkarne rozkradanie naszego państwa, bo blokuję rozwój mojego kraju. Dla przykładu: do niedawna byliśmy krajem lepiej rozwiniętym niż Czechy. U nich pensje przez ostatnie 5 lat skoczyły o 40% o nas o 6,7%. Obecnie to oni przyjeżdżają na zakupy do nas...

miki660

2020-03-24, 12:27




janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków



Idiota z Ciebie ale co zrobić. Mi dawać pieniędzy nie muszę, byle tylko nie zabierali.

janlew

2020-03-24, 12:35
klakugta napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków

co boli dupa :D


Boli, jak i ciebie, ale mniej niż za PO. Dziś ból jest rozłożony na wszystkich równo, cwaniaczków co się dorobili na znajomościach i transformacji też dupska dziś bolą.

Ja płacę parę tysięcy podatku miesięcznie, i owszem wk***ia mnie to niesamowicie, szczególnie miesiące gdzie kradną 32%. Ale jak jedne gnoje przeznaczają moje pieniądze na propagowanie pedalstwa w szkole i antypolonizm w telewizji, a drugie oddadzą mi chociaż część kasy, niech będzie że i poprzez 500+ to zgadnijcie których wole.

PS. Nie zagłosuje na PIS nigdy, ale dla tego że wchodzą w dupę żydom. A nie dla tego że oddają ludziom to co im wcześniej zabrali.
PO żydostwu wchodziło na równi, za to Polaków r*chało w dupę bardziej i jeszcze pluło w ryj. Na nich nie zagłosuje jeszcze bardziej.

PS. Kolesie jak ten z filmiku, po prostu nie może już robić wału za wałem na ludziach, co za PO uchodziło wszystkim który mieli połapane. Tak, tacy teraz płaczą najbardziej. Nam się zmieniło nie wiele.

luja27

2020-03-24, 12:42
Król i paź a ten trzeci to jak się zwie :!:

dżonyłojlker

2020-03-24, 12:43
miki660 napisał/a:

byle tylko nie zabierali.



Jeśli nie masz na koncie dużej kasy, to Ci nie zabiorą.

nowynick

2020-03-24, 12:45
janlew napisał/a:

PS. Kolesie jak ten z filmiku, po prostu nie może już robić wału za wałem na ludziach, co za PO uchodziło wszystkim który mieli połapane. Tak, tacy teraz płaczą najbardziej. Nam się zmieniło nie wiele.





kolesie jak ten z filmiku to udowadniają, że TVN przeszedł na home office co nie zmienia faktu, że głosowanie na zmianę PiS lub PO to jak wybór między stłuczeniem kolana a skręceniem nadgarstka. A co do tego że PiS chociaż Ci część z tego oddaje to się zastanów skąd nowe podatki i inflacja się wzięły ;)

poligon6

2020-03-24, 12:59
Widac pierwsze efekty kwarantanny, lemingi wariują.

Salamus

2020-03-24, 13:08
to takie smutne że nie mogę stanąć bo żadnej stronie w tej kwestii...
ani mi obrażać patologii co za 500zł kupuje alko ani mi obrażać tych co się starają wiązać koniec z końcem i jest im to wielką pomocą
ani nie wiem czy mi wypada narzekać że ja nic nie dostaje a oni tak,, jak skąpiec

powiem tylko że demokracja do władzy przyciąga ekstrema(a media i społeczeństwo takich właśnie lubi najbardziej) przez to tak ciężko znaleźć normalnych ludzi co kontakt z rzeczywistością naszą mają....

zaznaczę że "rzeczywistość nasza" to też skrajnie ekstremalnie pok***iona idea, ale takie stwierdzenie mi pasowało. Dla tych zaskoczonych to "rzeczywistości" mogą mieć skrajnie różne normy, jak na przykład kłótnie majonez Kielecki vs winiary albo obieranie parówek z foli przed gotowaniem czy po. Wiadomo że niema co się męczyć o obieraniem parówek przed gotowaniem, skoro folia tak łatwo schodzi po ogrzaniu

Niby mam nadzieje że nie muszę ale jednak to napiszę. *Majonez jest tylko Kielecki, a to coś dekoracyjne z winiary to wyłącznie smutny eksperyment na marginesie społeczeństwa. z winiarego to tylko kostki rosołowe i sos tatarski(ale też niekoniecznie najlepszy)

*za wyjątkiem własnych wyrobów oczywiście.(**)
** miał być disklejmer (low englese) o małych firemkach gospodyń, ale ani nie znam takich firemek, ani już nie jestem pewien znaczenia słowa "gospodynia" w tym XXI wieku xd (poza tym tradycyjnym, ale raczej odnoszącym się do grup rekonstrukcyjnych :( )
PS, jestem j***nym idiotą(nie jakimś zmyślnym analfabetą) i to w dodatku na "research chemicals", i po kilku głębszych, więc uwagi co do pisowni i interpretacji pozostawiam wam. Ale i tak zapraszam to rozmowy w komentarzach póki faza trzyma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Chciałem tylko napisać (może tylko jeszcze, a może od początku, sam nw) że ch*jowo jak osoby publiczne mieszają się w politykę, bo nieważne którą stronę popierają to zawsze mam niesmak.
wiecie takie granie na nastrojach. w historii takie działanie miało sens ale robienie tego przez internet na osobach które nie są "pobudzone" wychodzi marnie...
no chyba że jest śmieszne...
albo o komuchach, tych to j***ć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

BialyNigger

2020-03-24, 13:18
powiedział typesek który zawodowo daje r*chać swój wizerunek marketingowcom

supercharger

2020-03-24, 13:41
Ale tam gra, aktor normalnie...Holoubek byłby dumny