18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wierszyk

nowynick • 2020-03-24, 11:50
o królu i paziu, wszelkie inne skojarzenia czysto przypadkowe :amused:



betonowy_krokiet

2020-03-24, 14:34
poligon6 napisał/a:

Widac pierwsze efekty kwarantanny, lemingi wariują.



Pisowskie komuchy bez 500+ pozdychałyby z głodu. Doskonale, że takie niedojdy funkcjonują na tym świecie gdyż ma kto zapie**alać za 14,70 brutto na "zlecenie". Jak ja kocham wypłacać sebixom - fujarociągom typu poligon6 zwykłe gówno nie wypłatę. Zapie**ala taki motłoch praktycznie za darmo na skuterze w deszcz przy -3 i jeszcze nie protestuje jak mu się co tydzień 100 zł uwali za rozj***nie chińskiej opony za 50 zł. Nie mam nic przeciwko 500+, odbijam to sobie z nawiązką i pizgam ten pisowski motłoch ile się da :-)

hwiejski

2020-03-24, 14:38
wymyśliliście sobie kapitalizm który byłym komuchom i żydom stworzył raj na ziemi oddaliście majątek narodowy daliście im możliwość zagarnięcia nieruchomości fabryk złóż naturalnych pozwoliliście przejąć media a polaków sprowadziliście do roli tanich roboli a gdy znalazł się wreszcie rząd który zaczyna wreszcie dbać o wszystkich kwiczycie jak świnie którym zabrano koryto.

htp

2020-03-24, 14:46
hwiejski napisał/a:

wymyśliliście sobie kapitalizm który byłym komuchom i żydom stworzył raj na ziemi oddaliście majątek narodowy daliście im możliwość zagarnięcia nieruchomości fabryk złóż naturalnych pozwoliliście przejąć media a polaków sprowadziliście do roli tanich roboli a gdy znalazł się wreszcie rząd który zaczyna wreszcie dbać o wszystkich kwiczycie jak świnie którym zabrano koryto.



Co byś zrobił bez tych komuchów, Żydów i cyklistów. Nie byłoby na kogo zwalać własną nieudolność.

maltadelo

2020-03-24, 14:53
Widzę spora ignorancja ekonomiczna na tym portalu, jedyny kto traci na tym programie to bezdzietni co jest jak najbardziej słuszne, bo to patologia.

Kriski

2020-03-24, 14:57
Podsumowując powyższe wypowiedzi:

jakiekolwiek masz poglądy, są błędne dla drugiej strony, co działa w obie strony.

dżonyłojlker

2020-03-24, 15:31
maltadelo napisał/a:

Widzę spora ignorancja ekonomiczna na tym portalu, jedyny kto traci na tym programie to bezdzietni co jest jak najbardziej słuszne, bo to patologia.



Założyłeś konto tylko po to, żeby się pochwalić, że masz gówniaka?

BongMan1

2020-03-24, 15:38
betonowy_krokiet napisał/a:

Pisowskie komuchy bez 500+ pozdychałyby z głodu. Doskonale, że takie niedojdy funkcjonują na tym świecie gdyż ma kto zapie**alać za 14,70 brutto na "zlecenie". Jak ja kocham wypłacać sebixom - fujarociągom typu poligon6 zwykłe gówno nie wypłatę. Zapie**ala taki motłoch praktycznie za darmo na skuterze w deszcz przy -3 i jeszcze nie protestuje jak mu się co tydzień 100 zł uwali za rozj***nie chińskiej opony za 50 zł. Nie mam nic przeciwko 500+, odbijam to sobie z nawiązką i pizgam ten pisowski motłoch ile się da



Takie wypowiedzi jak twoja uswiadomily mnie czemu pompuja w TVN itd wyrwane z kontekstu zdanie o "gorszym sorcie". Po prostu tacy jak ty uwazaja sie za lepszy sort i dupsko az zaszczypalo. Skad tyle nienawisci i braku szacunku do przecietnego czlowieka, ktory jak sam twierdzisz "zapie**ala". Niesamowita mania wyzszosci. Moze nie jestem jakims milionerem ale zarabiam trzy srednie krajowe i w zyciu nie pomyslalem tak o czlowieku, ktory sprzata czy przywozi mi jedzenie. Skad to sie bierze, nie moge tego pojac.

Je...........ik

2020-03-24, 15:47
Wez k***a dodales film z gosciem ktory wpie**ala się z proszkami ludziom na mieszkanie....

mianas

2020-03-24, 15:48
Xaka napisał/a:

500+ dupa



to daj dupy Bidroniowi za darmo frajer od mycia garów..

longfly

2020-03-24, 16:48
janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków



o właśnie taki motłoch jak ty łyka jak pelikan propagandę i nawet nie mrugnie , nawet nie trzeba sie zastanawiać kto jest amebą sami sie ujawniają

Boli dupsko i piecze bo to ze jestes idiotą i się nie dorobiłes na niczym to automatycznie zagladasz do gara tym co zarabiają wiecej. trzymaj morde we wlasnym chlewie jak zresz bo nabrudzisz.

pis jeszcze dugo bedzie ci ladowac do pustej lepetyny ze wszystko co obecnie nie tak to wina tuska niemca i zlodziei okraglego stolu sprzed stu lat a ty bedziesz potakiwac jak manekin


Rzad idealnie dopasowal jezyk do inteligencji ameb i motlochu ktory na nich glosuje, oni nawet nie musza udawac inteligetnych i wykształconych jak probowali platformiaki bo ich wyborcy sa tak tepi że mozna im wmówic wszystko --- w koncu sami ze swojej kasy sobie finansują pincetplus i myśla ze cokolwiek dostają

Mannerheim1610

2020-03-24, 18:03
janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków



Czy tego chcesz czy też nie, PIS jest partią, która wspiera nieróbstwo i miernotę. Czempioni biedaków i porażek życiowych. Duszą ludzi ambitnych i pracowitych, a j***nych nierobów obrzucają pieniędzmi skradzionymi od odnoszących sukcesy. Jak za komuny.

kolosasz

2020-03-24, 18:38
janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków



Jakieś dowody? Z tego co wiem, to Tuskowi nawet prokuratorskich zarzutów nie postawiono za dymanie Polaków dwukrotnie bardziej niż Kaczyński. To znaczy, że Kaczyński chroni Tuska!

betonowy_krokiet

2020-03-24, 20:03
BongMan1 napisał/a:

Takie wypowiedzi jak twoja uswiadomily mnie czemu pompuja w TVN itd wyrwane z kontekstu zdanie o "gorszym sorcie". Po prostu tacy jak ty uwazaja sie za lepszy sort i dupsko az zaszczypalo. Skad tyle nienawisci i braku szacunku do przecietnego czlowieka, ktory jak sam twierdzisz "zapie**ala". Niesamowita mania wyzszosci. Moze nie jestem jakims milionerem ale zarabiam trzy srednie krajowe i w zyciu nie pomyslalem tak o czlowieku, ktory sprzata czy przywozi mi jedzenie. Skad to sie bierze, nie moge tego pojac.



Nie, takie wypowiedzi biorą się stąd, że zatrudniałem debili którzy nie powinni być rodzicami. Zatrudniam debili których nie da się słuchać bo co chwila leci "k***a" lub "lewak". Nie szanują pracy, nie szanują cudzej własności, nie mają szacunku do nikogo zarówno do współpraconików jak i klientów. Dzień po wypłacie 500+ zazwyczaj nie pojawiają się w pracy a jeśli już to mocno spóźnieni i wczorajsi. Ostatnio "mistrz" przyszedł naćpany i pijany po czym dowiedziałem się, że zwyzywał klienta od tęczowych pedałów. Owszem nie mam do nich szacunku i nie zamierzam tej patologii wspierać ani zatrudniać na umowie o pracę. Jeśli już to zamierzam taką patologię wykorzystywać i uciskać co skrzętnie robiłem do momentu aż pojawili się pracownicy zagraniczni. Mądrze napisałeś, tak nie powinno być ale to powinno działać w obie strony.

focusek

2020-03-24, 21:00
janlew napisał/a:

Krul z PO, nie dość że dymał 2 razy mocniej to nawet 500-stów ludowi nie dawał. No ale dworzanie krula, jak dobrze obciągali, mieli pozwolenie by sami też czasem lud wydymać. A teraz się skończyło, dworzanom pozostaje płacz, dymanie w dupę na równi z ludem i układanie debilnych wierszyków



won pisowski psie robic kale karakanowi :) juz na was taczki szykujemy! tfu na pisiorskie pomioty!

PieronJasnySzlag

2020-03-24, 21:18
nowynick napisał/a:

Dla przykładu: do niedawna byliśmy krajem lepiej rozwiniętym niż Czechy. U nich pensje przez ostatnie 5 lat skoczyły o 40% o nas o 6,7%. Obecnie to oni przyjeżdżają na zakupy do nas...


Nie kłam ch*jku wstrętny. Czechy uciekły nam już za donalda "kłamliwa k***a" tuska. Wojna Pisiorsko Pełowska nie ma z tym nic wspólnego.

Co do tej sprzedajnej k***y irka i innych szydzących z +500. Jak widze z jaką pogardą traktujecie rodaków którym powodzi się na tyle średnio że zapomoga za dwoje dzieci to dla nich znaczny wpływ do domowego budżetu to ch*j wam na mordy.
Nie pobieram i wcale mi się ten program niepodoba ale pogarda pseudo elit związanych z PO i TVNem nie podoba mi się bardziej. A tfu.