18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 - Trailer

szereg0wy • 2013-06-10, 21:02
Gameplayowy trailer Wiedźmina 3. Potrzebuję nowego komputera :(

KingOfEvil

2013-06-11, 09:37
Nie srajcie ogniem o wymagania.
Crysis 3 ma wymagania z kosmosu a mój kilkuletni PeCet łyka na bardzo wysokich jak Sasha kutangi murzynów.

czaspogardy

2013-06-11, 09:41
No i jak tu za Wiedźmina piwa nie dać?

Mam nadzieję, że walka będzie wyglądać tak jak na trailerze bo wygląda zajebiście

mp_toujane

2013-06-11, 10:21
jedynka jest k***a mistrzowska, przeszedłem trzy razy :) dwójke ch*jowa niestety :( mam nadzieję, że trójki nie sp***olą!

Hu...........ia

2013-06-11, 10:26
O k***a mać... o grę się kłócą...

Jak ktoś ma łeb na karku, to zna takie pojęcie jak asymilacja wierzeń pogańskich i chrześcijańskich. KK stosował różne metody, żeby poganie zaczęli przechodzić na chrześcijaństwo, bo jakby cały czas ich wycinali w pień, to nikt by się nie ostał. Sporo zwyczajów zostało połączonych, stąd też mamy takie niezrozumiałe (jak dla mnie) obrzędy jak:
-Obchód pół (że niby modlitwa o urodzaj czy coś)
-Boże Ciało - procesja, sypanie kwiatów, brzozy przy ołtarzach podczas czytań
-Matki Boskiej Zielnej (znowu motyw urodzaju itp.)
Oczywiście mówię o wsiach, w niektórych dalej obchodzi się noc świętojańską, czy jakieś inne obrzędy.

@Imie_jego_44 odsyłam Cię do strony:
http://www.powiat.ilawa.pl/encyklopedia/index.php?option=com_content&view=article&id=75:zajrze-w-pogask-dusz-czyli-rzecz-o-religii-dawnych-prusow&catid=35:wiadomoci-ogolne&Itemid=55

Dobrutro

2013-06-11, 10:47
szereg0wy napisał/a:



No tak, bo Ty jesteś tak męski, że masz dwóch ojców...



Dla mnie niezrozumiałe jest jaranie się fikcyjnym bohaterem gry i uważaniem go za idola. Po drugie co trailer z gry ma do tematyki portalu? Zmienił się na portal reklamowy gier komputerowych?

redman83

2013-06-11, 11:00
Trailer pojawił się na konferencji Microsoftu (mam nadzieje, że na PS4 też wyjdzie) także świetna okazja żeby się pokazać i duże wyróżnienie dla naszych. Brawo!
Cieszy mnie popularność Wiedzmina bo być może dzięki temu więcej ludzi sięgnie po ksążki Sapkowskiego, a sagę o Wiedzminie czy trylogię husycką przeczytać warto. Kto wie, może doczekamy się też kiedyś Geralta na ekranach kin.
Wracając jeszcze do polskich gier to trzymam też kcuki za Tomka Gopa i jego Lords of the Fallen

deny86

2013-06-11, 11:03
Dziś ma być pokazany drugi lepszy gemapley z Wiedźmina 3.

slannesh

2013-06-11, 11:35
Swoją drogą wampiry oaz wilkołaki też pochodzą od wierzeń słowiańskich.
Już o strzygach, chohołach, ognikach, żmijach (żmij), wiedźmach, rusałkach itd. nie wspomnę

sz...........an

2013-06-11, 14:23
Ta gra ssie wyjątkowo

szereg0wy

2013-06-11, 16:21
Dobrutro napisał/a:



Dla mnie niezrozumiałe jest jaranie się fikcyjnym bohaterem gry i uważaniem go za idola. Po drugie co trailer z gry ma do tematyki portalu? Zmienił się na portal reklamowy gier komputerowych?


Geralt ma więcej wartości moralnych niż niejeden współczesny "idol"...
Po drugie to ten portal nie jest też podobno portalem:
a) sportowym
b) kabaretowym
c) politycznym
Problem?

kaffu

2013-06-11, 21:00
Trochę serce boli że to ostatni część tak cudownej gry :-(

sz...........an

2013-06-11, 21:40
kaffu napisał/a:

Trochę serce boli że to ostatni część tak cudownej gry :-(



się nie martw... wyjdzie 28282828 dodatków

szereg0wy

2013-06-11, 22:04
szer.Lucjan napisał/a:



się nie martw... wyjdzie 28282828 dodatków



Chłopie, o ch*j Ci chodzi? Jedynka była dobra, dwójka trzymała poziom - wyszło rozszerzenie z okazji wejścia na Xbox 360, które ci, co kupili wersję PC mogli pobrać ZA DARMO.

"Dodatki" będą wychodzić w formie albo darmowej albo żadnej, co zapowiedziało CDPRed.

prowler

2013-06-12, 00:22
o ja pie**olę, o ja pie**olę, o ja pie**olę. chcę. to mieć. wczoraj.

Imie_jego_44

2013-06-12, 09:45
Nie zastanawia was dlaczego właśnie takie odciętne od naszej kultury twory odnoszą sukces?
Wiedźmin, płyta Donatana czy Pokłosie? ktoś ma interes w tym by promować wątpliwej jakości dzieła które jednak odcinają nas od Polskości i każą sie jej wstydzić, chcą nas pozbawić tożsamości narodowej byśmy przyjeli multi-kulti.