18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedźmin 3 - Trailer

szereg0wy • 2013-06-10, 21:02
Gameplayowy trailer Wiedźmina 3. Potrzebuję nowego komputera :(

Zarammoth

2013-06-10, 22:14
Imie_jego_44 skończ już... :erniepalm:

ZimnySkurwiel

2013-06-10, 22:15
Katolikowi nie wmówisz :D
Później się dziwią, że nigdzie ich nie chcą...

astmuus

2013-06-10, 22:16
marcinus40, REDania powiedziała, że jest to ostatnia część opowiadająca historię Geralta, ale nie jest ostatnią z franczyzy :) .


@Up, nie dość, że katol to jeszcze lewus :D .

marcinus40

2013-06-10, 22:19
astmuus, dzięki :) Teraz mogę spać spokojnie... aa nie - trzeba dokończyć dzisiaj II akt w TW:2 :mrgreen:

Imie_jego_44

2013-06-10, 22:21
Nie skończę, naprawdę Was cieszy, że najbardziej znaną na świecie postacią Polskiej popkultury jest płatny zabójca i dz**karz nie stroniący od używek? a stworzył ją facet promowany przez komunistów?

myha

2013-06-10, 22:24
Imie_jego_44 napisał/a:

A wiecie w ogóle kim jest ten Sapkowski?
"W 2012 roku Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski odznaczył go srebrnym medalem Gloria Artis[2]."
"Andrzej Sapkowski jest laureatem wielu nagród literackich polskich i zagranicznych, w tym Paszportu Polityki "
Pewnie nie bez powodu czerwoni go tak chętnie nagradzają mimo, że Ziemkiewiczowi czy Rymkiewiczowi do pięt nie dorasta.



Wiem że Sapkowski napisał jedną z najlepszych sag fantasy i ogólnie książek jakie czytałem(a czytałem naprawdę dużo książek). Nic nie umniejszając Ziemkiewiczowi i Rymkiwiczowi bo to także świetni pisarze, ale jak narazie w swoim dorobku nie mają jeszcze żadnej książki dorównującej wiedźminowi.

Wiem też czytając twoje wypociny w tym temacie że jesteś idiotą. h*ja wiesz, a wydaje ci się że pozjadałeś wszystkie rozumy.

marcinus40

2013-06-10, 22:24
Imie_jego_44 napisał/a:

Nie skończę, naprawdę Was cieszy, że najbardziej znaną na świecie postacią Polskiej popkultury jest płatny zabójca i dz**karz nie stroniący od używek? a stworzył ją facet promowany przez komunistów?


You are stupid or just trolling?

ZimnySkurwiel

2013-06-10, 22:25
Na pewno lepsze to niż ksiądz który nie stroniłby od dzieci, którego stworzył facet będący własnym ojcem

marcinus40

2013-06-10, 22:29
Imie_jego_44, w takim razie mam dla Ciebie wprost idealną grę którą możesz sobie promować.
v=cFpv5bBYoEI

rew123321

2013-06-10, 22:31
Imie_jego_44 napisał/a:

ZimnySk***iel, jakoś w "Call of Juraez" mogłeś być księdzem./.../.


a to ksiądz to typowo polski wynalazek?
a matka boska pewnie pochodzi z Częstochowy?

kubusiek4588

2013-06-10, 22:42
Robią smaka sk***ysyny :D Czekam czekam. Szkoda że ostatnia część. PIWO

Yogii26

2013-06-10, 22:43
W "Call of Juarez" to ten ksiądz zabijał a nawet jeśli nie to mógł czytając Biblie ogłupiać przeciwników, którzy potem uciekali (nie wiem czy jest to jakaś aluzja, sami zinterpretujcie). To że polski zespół deweloperski stworzył coś, co jest rozpoznawalne na całym świecie (a to że to Wiedźmin to wg. mnie lepiej :) ) jest ważne. Jakbyś chciał dowiedzieć się o wierzeniach w sadze Wiedźmin to polecam Ci ten artykuł: http://www.witchersite.pl/wierzenia-i-tradycje-nordlingow.html . Jest tam napisane że wiele aspektów religijnych jest zaczerpniętych z istniejących wierzeń (w tym także chrześcijańskich>katolickich).

stalowyszczur

2013-06-10, 22:45
Cytat:

To, że katolicy próbują wymazać kawałek naszej historii to dla Ciebie smuty?



Jakiej k***a historii, pokaz mi no palcem zebym uwierzyl ze snie. O staropolskim grodzie Novigradzie?

No k***a, ludzie, ogarnijcie sie troche...

ZimnySkurwiel

2013-06-10, 22:46
Koleś, czytaj od początku to może ogarniesz o co chodzi.

dziadZplatyny

2013-06-10, 23:02
Imie_jego_44 napisał/a:


O Polsce możemy mówić dopiero od momentu przyjęcia chrztu, wcześniej to była dzicz wierząca w zabobony zwana polanami której nikt nie traktował poważnie, takiej przeszłości akurat lepiej nie promować no ale pewnie gra za żydowskie albo czerwone pieniądze więc robi z nas ciemnogród.



Prawda jest taka, że chrystianizacja wyplewiła siłą naszą rdzenną kulturę pozostawiając jedynie szczątkowe informacje na jej temat (to poniekąd dlatego tak mało o niej chociażby na lekcjach historii).

Czy jeśli, nie daj Boże, w przyszłości w sejmowej sali zamiast krzyża miał wisieć półksiężyc to mówiłbyś to samo, że przed przyjęciem islamu Polska była małpiarnią dla kryptokomuny? Pewnie tak, bo byś był wychowany w prawie szariatu...

Jestem katolikiem, ale nie traktuję kultury słowiańskiej jako tej złej. Co więcej nie podoba mi się fakt, że do kraju moich przodków wszedł z buciorami kapłan obcej religii i wspólnie z ówczesnymi władcami ją wprowadził.

Ok, zysk na arenie międzynarodowej etc. ale sam fakt nieposzanowania miejscowych zwyczajów (o czym świadczy brak źródeł piśmienniczych, dzieł sztuki) jest irytujący.

A ciemnogród prezentujesz Ty sam wypowiadając się w sprawach, na temat których masz szczątkową wiedzę.