18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedza gimbusiarni z zakresu matematyki...

Alvaren • 2013-04-24, 23:55
Wiedza tegorocznych trzecioklasistów w Mielcu :)


cinoooo

2013-04-25, 13:52
jestem rok starszy a znałem odpowiedzi na wszystkie pytania... Odpowiedzi nie wymagają "wykształcenia" tylko odrobiny inteligencji...

non_plus_ultra

2013-04-25, 13:57
Co jest cięższe kilo piór czy kilo kamieni?
Ważą tyle samo.
Ta? To zrzuć sobie kilo kamieni na nogę.

Lobas

2013-04-25, 13:58
To jest niemożliwe. To musiało by ustawione. Ludzie po prostu robią sobie jaja przed kamerą. Mogę się założyć, że dziecko z 3 klasy podstawówki odpowiedziałoby na wszystkie te pytania bez problemu. Ten filmik to taka sama fikcja jak ta cała Matura to Bzdura

Sahex

2013-04-25, 13:59
Część humanistyczna.

Brak wiedzy chłopaka w 2:42 można usprawiedliwić tym, że ewidentnie przez chorobę jego mózg jest zmęczony. Przecież to słychać, jak mu się ciężko oddycha :D

marts97

2013-04-25, 14:06
Az musiałem się zalogować. Też mam 16 lat i pisałem egzaminy, jednak patrząc na gimbusów ( bo gimnazjalistami to nie można ich nazwać ) robi mi się przykro że urodzilem się w takich a nie innych latach. Pytania były na poziomie podstawówki a oni nie potrafili na nie odpowiedzieć. Szkoda mi takich ludzi, kim oni będą za kilka, kilkanaście lat? Nie jestem jakimś prymusem, uczę się przeciętnie jednak odpowiedzi znalem na każde pytanie.

raper900

2013-04-25, 14:07
Jakim cudem zamieniono player sadisticowy na youtubowy? Wietrzę spisek.

białywęgorz

2013-04-25, 14:09
Błagam, powiedzcie mi że to jest k***a inscenizowany. Bo chyba właśnie zupełnie straciłem wiarę w możliwości mózgu przeciętnego gimnazjalisty...

marts97

2013-04-25, 14:10
Erdo napisał/a:

Błagam, powiedzcie mi że to jest k***a inscenizowany. Bo chyba właśnie zupełnie straciłem wiarę w możliwości mózgu przeciętnego gimnazjalisty...



Dobrze mówisz. Przeciętnego, nie każdy jest takim debilem.

LuckyStrike122

2013-04-25, 14:15


Dopiero co gimbazjum skończył, a się wiedzą szczyci i jeszcze fałszerstwo sieje sk***ysynek :/. Też należysz do tej hołoty!

Rutherfrodo

2013-04-25, 14:18
To chyba jednak nie jest ustawiane, albo moja siostra też zalicza sie do grona mądrych inaczej.
Uczy sie aktualnie w 2 gim. Zadałem te same pytania. Dobrze podała pole kwadratu, liczbę dni w roku i chyba 3 kontynenty. Reszta wiadomo... strach się bać.

lubobg

2013-04-25, 14:23
Aż szkoda się robi jak się patrzy na to... dzieciaki nie wiedzą że praktycznie na starcie mają przewalone, ale to takie modne teraz być prostym, głupim, agresywnym... Ale prawda jest taka że w większej mierze to rodzice są winni takiej sytuacji. Poziom szkolnictwa jest równe dla każdego, ale jak to jest że jedni wydają się bardziej ogarnieci niż drudzy? Rodzice powinni się interesować dzieciakami, zwłaszcza w tym wieku, bo teraz się formuje ich światopogląd i wiedza podstawowa na przyszłość. Ale w dzisiejszych czasach rodzic myśli, że gdy pozwoli dzieciakowi robić cokolwiek chce, to spełnia swoje zadanie w 100%. BREDNIA. Dzisiejsza mlodziez nie ma zadnych ambicji, zadnej motywacji by osiagnac cos ciezka praca, sa nauczeni dostawac wszystko bez najmniejszego wysilku, i stad mamy sytuacje taka jaka jest.

chetek

2013-04-25, 14:24
korinogaro napisał/a:

Teraz jak oglądam tę część z polskiego to tak się wystawię na szyderę, ale czy jedna laska która powiedziała, że biegać to bezokolicznik nie odpowiedziała poprawnie? Bo gość twierdził że to czasownik.



No masz rację z tym wystawieniem. Nie ma takiej części mowy jak "bezokolicznik". Bezokolicznik to tylko forma czasownika.

Zero_Cool_

2013-04-25, 14:25
Nie wiem jak was, ale mnie strasznie wk***ił ten filmik. Zwłaszcza, że każdy z tych pie**olonych kretynów i buców, ma się za takich zajebistych i błyskotliwych. "Eee... Prosze pana ja nie jem jajek..." no k***a mać.

Se...........xe

2013-04-25, 14:28
Planeta Małp k***a :homer:

Damain

2013-04-25, 14:32
non_plus_ultra napisał/a:

Co jest cięższe kilo piór czy kilo kamieni?
Ważą tyle samo.
Ta? To zrzuć sobie kilo kamieni na nogę.


Pozwólcie, że wrócę do klasyki: