18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedza gimbusiarni z zakresu matematyki...

Alvaren • 2013-04-24, 23:55
Wiedza tegorocznych trzecioklasistów w Mielcu :)


molmol

2013-04-25, 14:51
Albo oni to robią specjalnie, albo mamy młodzież pełną debili. Szkoda gadać...

Vesh

2013-04-25, 14:54
non_plus_ultra napisał/a:

Co jest cięższe kilo piór czy kilo kamieni?
Ważą tyle samo.
Ta? To zrzuć sobie kilo kamieni na nogę.



Bedzie Cie bolalo bo kamienie sa geste i twarde, a nie dlatego ze kilo kamieni jest ciezsze T_T. Kilo to k***a kilo, wymadrzanie sie bez elementarnej wiedzy niesie ze soba ryzyko kompromitacji moj drogi kolego

ddss

2013-04-25, 14:58
Młodzież która nie wie ile dni ma rok
Która nie wie że pie**olony kilogram to pie**olony kilogram nawet k***a jeśli to miało by być kilo niczego
Która nie wie ile to jest 3 x 3

Która ja pie**oleeeeee k***a j***na maćććććć


Quashi

2013-04-25, 15:05
Co za debile i jełopy...

ma...........19

2013-04-25, 15:06
to jest w pewnym stopniu wina nauczycieli, w gimnazjum matematyki uczyła mnie 60-letnia baba z którą w drugim semestrze 3 klasy przerabialiśmy materiał z liceum.... takie miała tempo.... co drugi dzień kartkówka, sprawdziany co dwa tygodnie.... zadanie domowe- to była świętość, jak olałeś sprawę to miałeś przej***ne przez cały rok, dzień w dzień stałeś przy tablicy i rozwiązywałeś zadania.... z testu matematyczno-przyrodniczego miałem 76/100 punktów..... a potem w liceum trafiła mi się taka pusta i tępa nauczycielka w wieku 28 lat, z nią obliczanie objętości walca to był wielki problem, sama nawet nie potrafiła obliczać zadań z "gwiazdką".... straciłem w liceum 3 lata i dodam ze gdybym chciał zdawać maturę z matematyki to prawdopodobnie świeciłbym inteligencją tak samo jak barany zamieszczone w tym filmiku

kuryl87

2013-04-25, 15:10
marts97 napisał/a:

Az musiałem się zalogować. Też mam 16 lat i pisałem egzaminy, jednak patrząc na gimbusów ( bo gimnazjalistami to nie można ich nazwać ) robi mi się przykro że urodzilem się w takich a nie innych latach. Pytania były na poziomie podstawówki a oni nie potrafili na nie odpowiedzieć. Szkoda mi takich ludzi, kim oni będą za kilka, kilkanaście lat? Nie jestem jakimś prymusem, uczę się przeciętnie jednak odpowiedzi znalem na każde pytanie.



Wychodzi szydło z worka 39 lat w profilu a w realu 16. Jak większość użytkownków tu

ddss

2013-04-25, 15:11
System nauki w państwie to k***a przegięcie , żeby nie uczyć podstawowych żeczy które będą potrzebne w życiu
ale za to jakieś wodoro kujki i wyp***ki kwasu to każdy na 5 musi umieć na h*ja to potrzebne.

Kończysz gimbe liceum i co i h*ja masz kope wiedzy pod kopułą zero fachu i zdolności
a na dodatek nie wiesz ile k***a dni ma rok.

Bezdomny na końcu rozpie**ala system

cinoooo

2013-04-25, 15:23
LuckyStrike122 napisał/a:

Obrazek

Dopiero co gimbazjum skończył, a się wiedzą szczyci i jeszcze fałszerstwo sieje sk***ysynek :/. Też należysz do tej hołoty!



Raczej nikt mnie nie zmusi do podawania w internecie danych osobowych. :)

Kemys

2013-04-25, 15:25
Moi kochani przedmówcy, jeżeli szukacie idiotów to spójrzcie w lustro podejzewam że nie uda wam sie znaleźć wiekszych bo kim trzeba być żeby uwierzyć jakiemuś pajacowi że ludzie kończący gimnazjum nie wiedzą ile dni ma rok albo nie znaja wzoru na pole kwadratu. To samo sie tyczy "programu" Matura to bzdura, nabijaja sobie ogladalność rzeszach ludzi którzy zamiast zrobić coś dobrego cieszą sie oglądając "głupszych od siebie".

Eliot Imperio

2013-04-25, 15:29
A co wy myślicie, że k***a używania mózgu w szkole was nauczą? Że wmontują wam nowe styki żeby mózg mógł pracować? Jak ktoś jest zj***nym ryjem i deklem, to chociażbyś łopatą w niego napie**alał to nic nie zrozumie. NIe mają żądnych pasji, hobby czy zainteresowań. Nie czytam książek, bo to pedalskie. Tak wygląda dziś społeczeństwo urodzone pod koniec lat 90. Banda astmatyków czy jakichś innych kaprofilów które nie podciągną sie nawet 2 razy na drążku, a z WFu mają permamente zwolnienie do końca życia. Kiedyś jak ktoś miał kat. D w wojsku to się z niego śmiali, dzisiaj już nie wolno, bo nie wolno dyskryminować. k***a, przecież on przed kobietami i dziećmi do schronu musi uciekać. Skąd gówniarze mają znać wzory, skoro karte wzorów dostają przed egzaminem. Hodujemy społeczeństwo pokroju matki madzi, które nie za bardzo ma poukładane w głowie ale chcą być kimś i zarabiać kupe hajsów. Zwalajcie tutaj na system edukacji, ale k***a każdy z większości sadoli ukończył szkołe i jeśli czymś się interesował, to robił to tylko i wyłacznie dla siebie.

@2x up
Ciebie to nawet i ta gimba i liceum nie nauczyła podstawowych RZeczy i ch*j Ci z tego przyszło. Następny wielki obrażony- chciałeś fach i zdolności to trzeba było sp***alać do technikum albo zawodówki a nie narzekać teraz.

lith

2013-04-25, 15:37
Przecież to jest jakaś parodia 'matura to bzdura', a się sracie jakby nie wiem co to było. Filmik pokazał głupotę... ale komentujących, którzy wzięli go na poważnie.

BrunerOvned

2013-04-25, 16:10
ddss napisał/a:

System nauki w państwie to k***a przegięcie , żeby nie uczyć podstawowych żeczy które będą potrzebne w życiu
ale za to jakieś wodoro kujki i wyp***ki kwasu to każdy na 5 musi umieć na h*ja to potrzebne.

Kończysz gimbe liceum i co i h*ja masz kope wiedzy pod kopułą zero fachu i zdolności
a na dodatek nie wiesz ile k***a dni ma rok.

Bezdomny na końcu rozpie**ala system



Interpunkcja, błędy ortograficzne i logiczne, wielka litera na początku zdania i kropka na końcu.
Już widzę, że jesteś ofiarą tego systemu. Podstawy się kłaniają, ma je mój Junior w pierwszej klasie.

A teraz wracaj do zadania...

bubek91

2013-04-25, 16:15
A my się z hamerykanów śmiejemy... Jak widać, u nas nie jest lepiej... k***a...

normale

2013-04-25, 16:48
Się jaracie, aż się czytać nie chcę... Obsrali się na widok kamery,w ich wieku sami pewnie byście nie pamiętali jak się nazywacie... :roll:

soqu1

2013-04-25, 17:46
Zamiast w garnitury powinni się ubrać w worki pokutne