18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiedza gimbusiarni z zakresu matematyki...

Alvaren • 2013-04-24, 23:55
Wiedza tegorocznych trzecioklasistów w Mielcu :)


testobogiemzydow

2013-04-25, 18:54
niestety ale muszę was zmartwić - to nie było ustawiane. osobiście znam każdą osobę na tych filmikach i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że są największymi tłukami jakich znam. prowadzący również się nie popisali, wklejając tylko i wyłącznie wypowiedzi tych wyznających religię "sadzić palić zalegalizować i j***ć policje". w tych gimnazjach jest dużo osób (z wyłączeniem jedynki hehehhe) które są bardzo inteligentne i mądre.

TOOM44

2013-04-25, 19:21
Na pewno to nie jest ustawione, ale wybrane są tylko te osoby które mówiły coś głupiego, ponieważ w ten sposób program podnosi sobie oglądalność ;) A jak nie to boje się o przyszłość narodu...

Dzoton

2013-04-25, 19:21
Dzieciaki wyszyły dopiero z egzaminu, i nie przygotowane psychicznie na pytanie ich o "pierdoły" walą głupotami, nie widzę w tym nic zbytnio niepokojącego. Ciekawi mnie natomiast odpowiedź na pytanie:
"Ile gotują się dwa jajka, jeżeli jedno gotuje się 3 minuty?"
Nikt mi nie wmówi, że jak wrzucę do garnka w którym jest jajko i jakaś stała objętość wody, jeszcze jedno, to będą się one gotować razem też 3 minuty.

ddss

2013-04-25, 20:52
BrunerOvned napisał/a:



Interpunkcja, błędy ortograficzne i logiczne, wielka litera na początku zdania i kropka na końcu.
Już widzę, że jesteś ofiarą tego systemu. Podstawy się kłaniają, ma je mój Junior w pierwszej klasie.

A teraz wracaj do zadania...



Do zadania ?
Aaa myślisz że masz poukładane życie i możesz każdego który popełni błąd ortograficzny obrażać ?

Watkim razie sam nie jesteś lepszy od tej gimbazy co nie wie ile dni ma rok.
Ponieważ nie masz szacunku dla ludzi których nie znasz .

lysypllp

2013-04-26, 02:10
Panowie a koleś z 2:40 to nie ten od używek do włosów ? ;D

Iron96

2013-04-26, 08:42
Na to z pióram dobrze odpowiedzieli. Tak mnie teraz zmusiło to do refleksji. Wiadomo, że mniej więcej ciężar będzietaki sam, ale jakby się przyczepić to 1kg żelaza jest dużo bardziej gęsty niż 1kg piór co się wiąże z tym, że na pióra działa większa siła wyporu, czyli jak mamy większą siłę wyporu to ciężar jest mniejszy dla ciała o tej samej masie, a większej gęstości. Oczywiście jeśli ciała są zanurzone w jakimś płynie, np. powietrzu.


Vesh napisał/a:



Bedzie Cie bolalo bo kamienie sa geste i twarde, a nie dlatego ze kilo kamieni jest ciezsze T_T. Kilo to k***a kilo, wymadrzanie sie bez elementarnej wiedzy niesie ze soba ryzyko kompromitacji moj drogi kolego



Widzę, że tobie brakuje elementarnej wiedzy, więc się nie kompromituj. Różnica między pojęciami masa i ciężar to duża różnica. Kiedy pytasz się ile coś waży to masz na myśli ciężar. A 1kg to jednostka masy.

Mr.Drwalu

2013-04-26, 17:46
Głupim społeczeństwem łatwiej kontrolować. Niewykształceni ludzie są także bardziej podatni na manipulacje. Czy to jest celem ekipy Platformy Obywatelskiej, która poprzez rzekome "reformy" (ograniczanie liczby godzin historii, likwidacja bibliotek, obniżanie wymagań programowych) pozwala, aby polskie szkoły kończyli coraz bardziej ograniczeni intelektualnie, a zarazem bardziej podatni na manipulację, ludzie?

Odpowiedz sobie... :szydera:

donwasyle

2013-04-27, 15:50
Jak tak patrzeć po niektórych gimnazjalistkach to nic dziwnego, że oni tylko w słoneczka grają zamiast się uczyć ;)