18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ni...........ny

2020-10-29, 09:15
lordmomo napisał/a:

już niemietcy kawalerzy w 39 wspierali protest kobiet nie uwierzysz



Ja pie**ole, tyle lat mam uprawnienia elektroenergetyczne a dopiero teraz się dowiaduję że jestem członkiem organizacji faszystowskiej.
I te transformatory oznaczane symbolami SS :shock:


Ghost39

2020-10-29, 09:18
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, tyle lat mam uprawnienia elektroenergetyczne a dopiero teraz się dowiaduję że jestem członkiem organizacji faszystowskiej.
I te transformatory oznaczane symbolami SS



jak sądzisz dlaczego końcówka jest inna? xD Symbolika ma znaczenie tak samo jak Hitler podwalił swastykę i parę innych skandynawskich symboli tak samo faszyści i naziści podwalili określony kształt błyskawicy. Jeśli uważasz, że nie mam racji idź na ulicę ze swastyką i wmawiaj ludziom że to indyjski symbol szczęścia. Będziesz miał racje, ale w europie jej znaczenie zostało nadpisane.

Więcej sensu miałby symbol zaciśniętej pięści używany przez rewolucjonistów.

pytolsky

2020-10-29, 09:20
Beta-samce chodzące na te spędy ćwierćmózgów mają przeważnie jeden cel - przypodobać się tamtejszym samicom (bo te wulgarne bladzie z przedmieść na zaszczytne miano kobiety sobie jeszcze nie zasłużyły). Handlujcie z tym, lewaki.

daniel1040

2020-10-29, 09:24
StereoTyp napisał/a:

Typie, nie masz pojęcia co się dzieje na tych protestach. Dzisiaj np. w Krakowie z dziewczynami protestowali przedsiębiorcy, taksówkarze, restauratorzy i hotelarze ogólnie wk***ieni rządami PiSu. Dziewczyny to już temat poboczny - na ulicę wyszli ludzie, którzy są zwyczajnie wk***ieni - między innymi po ostatnim orędziu kaczora.
Przedsiębiorcy są wk***ieni bezsensownymi obostrzeniami, które są wprowadzane aby zaorać całkowicie polską gospodarkę i zasiać na niej zachodnie firmy. Baby były zapalnikiem, reszta dzieje się sama.
Ale lepiej siedzieć na dupie i "analizować" i pie**olić na innych, którzy próbują chociaż coś zmienić w tym kraju z dykty.



No i daliście się ponieść specjalnie wywołanemu strajkowi (bo chyba nie sądzisz że decyzja TK wydana akurat teraz nie jest przemyślamym ruchem prawda?) - gratuluje. Karakan siedzi i śmieje się z was głaszcząc kota. Potem na was bedą zwalone wzrosty zachorowań i na was zwalą lockdown Polski, jeszcze raz gratuluje owieczki.
beee owieczki beee powtarzamy za mną beee

An...........ur

2020-10-29, 09:48
daniel1040 napisał/a:

No i daliście się ponieść specjalnie wywołanemu strajkowi (bo chyba nie sądzisz że decyzja TK wydana akurat teraz nie jest przemyślamym ruchem prawda?) - gratuluje. Karakan siedzi i śmieje się z was głaszcząc kota. Potem na was bedą zwalone wzrosty zachorowań i na was zwalą lockdown Polski, jeszcze raz gratuluje owieczki.
beee owieczki beee powtarzamy za mną beee




Tacy ludzie mają swoją nazwę - pożyteczni idioci ;-)

daniel1040

2020-10-29, 09:59
Andżej_Rozpur napisał/a:

Tacy ludzie mają swoją nazwę - pożyteczni idioci



Niestety pożyteczni tylko dla władzy. I cieszą japy że robią coś dobrego, drą ryja, niszczą miasto (protestowali obok mnie i powybijane okna, wszedzie grafitti, zadeptane kwiaty)

Nie wiem jak wielkim lemmingiem trzeba być aby nie widzieć tego że są robieni w bambuko.

Noside

2020-10-29, 10:07
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Hm. Ciekawe. Kogo mamy na froncie? Lewackie, otwarcie komunistyczne posłanki, samych marksistów.
Jakieś postulaty? Żadnych. Same wulgaryzmy, ataki na kościoły, pomniki, robienie rozrób w miejscach pamięci - wszystko o wartości kulturalnej i historycznej jest atakowane, niszczone, szargane.
Wyzwiska w stronę policji, próba dyskredytacji służb mundurowych z jednoczesnym piskiem "policja, ratunku!" kiedy sprowokowani kibole robią szeregiem kilka kroków w stronę bandytów obrzucających ich ciężkimi przedmiotami.
Z kim walczą te tłumy? Z Polską. Z Polakami. Wszyscy razem poszliby pluć na pisiorów, ale muszą pilnować, czy jakiś pajac nie zamaże sprayem renesansowej ceglanej katedry, pomnika Powstańców, czy innego symbolu kultury i tożsamości Polski.
Dopóki te lewackie bojówki nie zostaną wychwycone i wyrzucone z rzekomego strajku kobiet (kolejny już raz to robią, z kolejnym chwytliwym symbolem, więc nadziei na to nie ma, bo baby dają się ostro manipulować i robić z siebie wrogów w imię wprowadzania komuny), to ja wspierać kobiet w ich walce nie będę.
A tak do ludzi rzeczowych, którzy jeszcze tu czasem bywają - przecież cała burda jest o to, że odrzucono jakiś bubel prawny. Lewackie media nadmuch*ją agresję pieprząc o tym, że było w niej kilka fajnych zapisów i to przeciw tym fajnym zapisom zagłosowano. Chodzenie na cmentarz, chodzenie do kościoła, chodzenie na patriotyczne marsze - to wszystko jest złe według GW, Onetu i innych niemieckich mediów w Polsce. Natomiast dobre jest chodzenie tłumnie (zabierzcie koniecznie dzieci!) na bluzganie i wyzywanie wszystkich dookoła i rzucanie kamieniami w policję, która musi tam być przez takich idiotów.

kawior2007

2020-10-29, 10:21
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



ch*ja prawda, po prostu znaleźli sobie pretekst do atakowania kościoła

mackuu

2020-10-29, 10:26
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Zasadniczo się zgadzam, ale pomyliłeś pojęcia. Polska powinna wreszcie zacząć :!: być państwem w pelni świeckim, czyli powinna panować calkowita rozdzielność państwa i kościoła. Każdego kościoła.

zawiasoo

2020-10-29, 10:27
Jak ktoś nie potrafi wspierać kobieta (matki, babki, siostry, swojej żony konkubiny czy kochanki) to ch** Ci w 4 litery :)

borelli

2020-10-29, 10:27
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Że co? Czy ty w ogóle wiesz czym jest świeckie państwo? Bo jak widać nie. Ci co ci piwo dali też jak widać są idiotami. Poza tym co kościół ma wspólnego z decyzją TK? Nic, więc atakowanie kościoła podczas tych protestów nie ma żadnego sensu, a już kompletnie żadnego sensu nie ma niszczenie pomników narodowych, które są ku czci poległych z czasów wojny i już kompletnie nie miały nic wspólnego z PiSem, kościołem, lewactwem, z niczym, więc o co chodzi tym lewackim psom? Wytłumaczysz to? No nie wytłumaczysz, bo nawet same lewaki tego nie wiedzą, bo to banda idiotów. Kolejna sprawa, TK zadziałało zgodnie z konstytucją, z tą samą konstytucją której ostatnio używaliście by mandatu nie dostać za brak maseczki, a teraz nagle wam się ta sama konstytucja nie podoba? No debile. No i jeszcze jedno, widziałeś w ogóle te postulaty jakie ma lewica? To typowo lewackie postulaty napisane rynsztokowym językiem, od razu można je wyrzucić do kosza, bo większość z nich nie ma nic wspólnego z aborcją, jak też widać, te młode idiotki co na protesty chodzą dały się zmanipulować tak samo jak ty.

daniel1040

2020-10-29, 10:32
zawiasoo napisał/a:

Jak ktoś nie potrafi wspierać kobieta (matki, babki, siostry, swojej żony konkubiny czy kochanki) to ch** Ci w 4 litery



więc napiszę ponownie
No i daliście się ponieść specjalnie wywołanemu strajkowi (bo chyba nie sądzisz że decyzja TK wydana akurat teraz nie jest przemyślamym ruchem prawda?) - gratuluje. Karakan siedzi i śmieje się z was głaszcząc kota. Potem na was bedą zwalone wzrosty zachorowań i na was zwalą lockdown Polski, jeszcze raz gratuluje owieczki.
beee owieczki beee powtarzamy za mną beee
Masz myślenie płaskie jak czoło gruchy

reaper56

2020-10-29, 10:34
O k***a, sadistic został przejęty przez pisiory. Ile razy pod postami było że rząd zły, że trzeba się zbuntować, wyjść na ulice żeby coś zmienić. Teraz gdy to się dzieje na waszych oczach, widzę masę komentarzy żeby jednak siedzieć na dupie, bo przecież z kaczorem i tak się nie wygra, ze strajk zły itd. Nieprawdopodobne, niektórym mocno ch*j zmalał, jak już przyszedł czas na działanie.

daniel1040

2020-10-29, 10:38
reaper56 napisał/a:

O k***a, sadistic został przejęty przez pisiory. Ile razy pod postami było że rząd zły, że trzeba się zbuntować, wyjść na ulice żeby coś zmienić. Teraz gdy to się dzieje na waszych oczach, widzę masę komentarzy żeby jednak siedzieć na dupie, bo przecież z kaczorem i tak się nie wygra, ze strajk zły itd. Nieprawdopodobne, niektórym mocno ch*j zmalał, jak już przyszedł czas na działanie.



Tak k***a wyjść na ulicę ale nie wtedy kiedy każdy protest zostanie wykorzystani jako uspawiedliwienie nieudolności władzy w powstrzymaniu koronki.
Serio nie widzisz że decyzja TK wydana teraz to strategiczny ruch? że oni chcą tych protestów dlatego policja nic im nie robi?
k***a karakan gra a wy tańczycie jak wam zagra jednocześnie myślać że z nim walczycie.
Zaraz będzie wzrost do 30/40k dziennie i zwalą to na protesty, lockdown też zwalą na was. Aby walczyć trzeba myśleć a nie beczeć jak owca kiedy tylko masz okazje.

Ni...........ny

2020-10-29, 10:39
@Noside Słuchaj no, wczoraj przeglądając YT wyskoczył mi LIVE, media narodowe. Tytuł " SKANDAL ! Bójka pod kościołem ! Lewica niszczy świątynie." Wchodzę a tam reporter MN rozmawia z lewakiem, w tle idzie manifestacja, na czacie ludzie pytają gdzie ta bójka do ch*ja ? Cisza i spokój ( jak na manifestację), słychać dyskusje na argumenty. Po dłuższej chwili reporter kończy rozmowę i odchodzi, a do mikrofonu mówi "z jednej strony oczywiście miał rację..." Rozumiesz ? Narodowiec dostał takie argumenty od lewaka że przyznał że coś w tym może być. Na materiale którego tytuł mówił o bójkach i niszczeniu.
Więc zastanów się kto tu tak na prawdę daje się robić w ch*ja, podpuszczać i kto jest manipulowany. Zanim wyrobisz sobie opinie albo jak najman ruszysz bronić kościoła którego nikt nie atakuje, wyjdź z prawicowej bańki informacyjnej i spójrz na temat z innej strony.
Może zobaczysz kto tu podsyca agresję, i robi ludzi w ch*ja ;-)