18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2020-10-29, 08:00
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Maria Magdalena dziewczyna Jezusa też byla k***a. Trzeba to przypominać katolom bo szybko o tym zapominają.

lordmomo

2020-10-29, 08:13
już niemietcy kawalerzy w 39 wspierali protest kobiet nie uwierzysz


notak

2020-10-29, 08:17
moim zdaniem to ktoś te baby w ch*ja zrobił z tym znakiem,
większość to młode kretynki, nie znające historii, bez zasad, wartości
więc to takie samozaoranie

Ghost39

2020-10-29, 08:22
Cholera tyle popleczników Faszystowskiej Partii UK!




Exyou

2020-10-29, 08:24
StereoTyp napisał/a:

Typie, nie masz pojęcia co się dzieje na tych protestach. Dzisiaj np. w Krakowie z dziewczynami protestowali przedsiębiorcy, taksówkarze, restauratorzy i hotelarze ogólnie wk***ieni rządami PiSu. Dziewczyny to już temat poboczny - na ulicę wyszli ludzie, którzy są zwyczajnie wk***ieni - między innymi po ostatnim orędziu kaczora.
Przedsiębiorcy są wk***ieni bezsensownymi obostrzeniami, które są wprowadzane aby zaorać całkowicie polską gospodarkę i zasiać na niej zachodnie firmy. Baby były zapalnikiem, reszta dzieje się sama.
Ale lepiej siedzieć na dupie i "analizować" i pie**olić na innych, którzy próbują chociaż coś zmienić w tym kraju z dykty.





Taka bida i kraj z dykty że w średnim mieście co 15 auto to fura za 150 tysięcy a w dużych to co piąte. A domy takie że łeb odpada. Taka bida w Polsce i źle.

T0B1

2020-10-29, 08:26
notak napisał/a:

moim zdaniem to ktoś te baby w ch*ja zrobił z tym znakiem,
większość to młode kretynki, nie znające historii, bez zasad, wartości
więc to takie samozaoranie



Bo nie chcą żeby jakiś katonaziol decydował o ich ciele? Kobiety przez setki lat nie miały prawa głosu - teraz mają to korzystają, co w tym dziwnego?

plastic napisał/a:

to jest black lifes matter w wersji polskiej, gdzie czarnych zastąpiono kobietami. świetny proletariat do walki z kościołem. a po co? a po to, by zburzyć etykę chrześcijańską która stanowi podstawę systemu prawnego.
typowa rewolucja komunistyczna jest typowa



Mam nadzieję, że jesteś po prostu ślepy i nie dostrzegasz związku między rządem a kościołem. Jeśli jednak dostrzegasz i nie widzisz w tym problemu to mam dla Ciebie tylko jedno rozwiązanie: wsiądź do taczki, rozpędź się i pie**olnij w coś twardego, powtarzaj do skutku aż do utraty przytomności.

Yanush

2020-10-29, 08:32
Misiek_KRK napisał/a:

@Yanush
A może obejrzysz kto idzie w protestach. W dużej części to faceci, którzy myślą głową, a nie tylko h*jem. Jak uda Ci się znaleźć partnerkę, z którą będziesz mógł mieć dzieci to dowiesz się co to jest strach przed urodzeniem chorego dziecka. Mam dwójkę zdrowych dzieci, ale już w trakcie ciąży wiedzieliśmy, że gdyby wyniki badań prenatalnych wskazały na uszkodzenie płodu, to podejmujemy decyzję o wyjeździe do Czech (w Polsce aborcja bez łapówki jest prawie niemożliwa) i usuwamy ciążę. I nie chodzi tylko o własne dobro, ale o życie tego chorego dziecka, które jeśli przeżyje to będzie cierpiało i po naszej śmierci musi zostać oddane do ZOLu lub innych ośrodków.



W 2004 roku straciłem córkę w 6 miesiącu ciąży która nosiła moja była partnerka, dziecko miało schizencefalie... Więc skończ p**rdolić. Jestem za aborcją, ale nie taką o jaką teraz walczą.... Bo to tylko bydło jest.....

Dokonaliśmy aborcji...

An...........ur

2020-10-29, 08:34
Bez sensu te protesty, najpierw głosowały/li bo pincet plus, bo rolnikom naobiecywali, bo mialy byc znizki na garnki turystyczne
Za 3 lata się nauczycie komu oddać głos, a zapomniałem... za rok wam dadzą 150 w bonach zimowych i znów PIS „bydzie” dobry.

Po za tym nic nie da się już zmienić na kanwie obecnej konstytucji, Jarosław wyłomotał was zmywareczki w kakaowe oczka bez lubrykantu i jeszcze skonczył we włosach.


Moim skromnym nic nie znaczącym zdaniem powinnismy za 3 lata wybrać kogos kto spełni wasze postulaty i bedzie musiał miec taką większość żeby tą konstytucję zmienić, inaczej znów rowek będzie szczypał...

Yanush

2020-10-29, 08:34
Ty masz zdrowe dzieci więc chu*a wiesz o posiadaniu biednego, chorego dzieciątka. Z miejsca Cię to dyskwalifikuje do dialogu, bo jak już wspomniałem CH*a wiesz :)

Szangti

2020-10-29, 08:38
Kobiety służące w hitlerowskiej służbie pomocniczej, zwane były „Blitz madchen”, czyli „błyskawicznymi dziewczynami”, a to od znaku błyskawicy, który nosiły na rękawach mundurów, czy spinkach krawatów. Znakomity pisarz niemiecki Hans Helmut Kirst poświęcił im nawet książkę, która ukazała się również w Polsce pod tytułem właśnie „Błyskawiczne dziewczyny”.

Mietek7567

2020-10-29, 08:41
Wiewór napisał/a:

Maria Magdalena dziewczyna Jezusa też byla k***a. Trzeba to przypominać katolom bo szybko o tym zapominają.



O ktoś sobie na sadolu własną historię tworzy.

Wiewór napisał/a:

Maria Magdalena dziewczyna Jezusa też byla k***a. Trzeba to przypominać katolom bo szybko o tym zapominają.



O ktoś sobie na sadolu własną historię tworzy.

Yanush napisał/a:

Ty masz zdrowe dzieci więc chu*a wiesz o posiadaniu biednego, chorego dzieciątka. Z miejsca Cię to dyskwalifikuje do dialogu, bo jak już wspomniałem CH*a wiesz



A ile procent protestujących kobiet ma chore dzieci?

Yanush

2020-10-29, 08:44
@up myślę że max 5%

sereja3

2020-10-29, 08:57
mygyry napisał/a:

Nic nie pobije lesbijek i pedałów domagających się aborcji



Mam znajomego pedala i kumpele lesbe.
Najbardziej krzycza. Chyba od dzis nie beda juz moimi znajomymi.

cesarz1982

2020-10-29, 09:12
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Ja nie wiem co wy mózgów nie macie???
Wszyscy jęczą tylko bo PiS bo PiS.
To nie jeste decyzja PiSu ,tylko taki zapis jest w konstytucji od 1997 roku ,wtedy nie było PiSu jeszcze.
Nie dziwi was fakt dlaczego na tych zlotach nikt nie ma koszulki ani transparentu KONSTYTUCJA ???
Przecież zawsze się lansowali gdzie tylko się da.
Tym razem konstytucja jest dla nich wygodna więc o niej milczą.
W TfałszN mówią ,że pół Polski to debile bez szkoły i głosowały na PiS ,mają trochę racji bo pół Polski to debile ale które glosowaly przeciwnie.
Trochę mi żal tych ludzi bo w dobie i ternetu nie potrafią poszukać i poczytac naprawdę rzetelnych informacji i dają tak się robić w konia przez lewaków

:-/

Ghost39

2020-10-29, 09:15
Szangti napisał/a:

Kobiety służące w hitlerowskiej służbie pomocniczej, zwane były „Blitz madchen”, czyli „błyskawicznymi dziewczynami”, a to od znaku błyskawicy, który nosiły na rękawach mundurów, czy spinkach krawatów. Znakomity pisarz niemiecki Hans Helmut Kirst poświęcił im nawet książkę, która ukazała się również w Polsce pod tytułem właśnie „Błyskawiczne dziewczyny”.



Łap na potwierdzenie twoich słów.