18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tolekbanan9999

2020-10-29, 14:33
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Czy autor czytał definicję słowa świecki? Coś jak: pozbądźmy się zaborcy z naszego kraju, Polska musi przestać być niepodległa i suwerenna. Brawo

An...........ur

2020-10-29, 14:37
daniel1040 napisał/a:

Niestety pożyteczni tylko dla władzy. I cieszą japy że robią coś dobrego, drą ryja, niszczą miasto (protestowali obok mnie i powybijane okna, wszedzie grafitti, zadeptane kwiaty)
Nie wiem jak wielkim lemmingiem trzeba być aby nie widzieć tego że są robieni w bambuko.



No a ty myslales ze zar*chasz i poszedles na protest wscieklych kucharek ?

dżonyłojlker

2020-10-29, 14:41
KrystekKrystek napisał/a:

Idź być głupkiem gdzieś indziej.



Zwróć jeszcze uwagę ile osób postawiło za to piwo. Już się człowiek przyzwyczaił, że na sadolu poziom zidiocenia jest jeszcze wyższy, niż normalnie w społeczeństwie, a tu myk.

Wiewór

2020-10-29, 14:41
lordmomo napisał/a:

już niemietcy kawalerzy w 39 wspierali protest kobiet nie uwierzysz



Tak k***a i urządzenia elektryczne pod napięciem też.

viper_1990

2020-10-29, 15:23
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



A ty odróżniasz partię od trybunału?

:shock:

Tr...........ty

2020-10-29, 15:24
skywalker75 napisał/a:

Uuu cała Europa i reszta zachodniego świata wprowadza lockdowny po to żeby zaorać polską gospodarkę? Coś tak myślałem , że antycovidowcy i feministki to ten sam typ filozofów. Pokłócili się z logicznym myśleniem.



Europa zachodnia, która przecież nie jest obiektem do naśladowania "naszego" "rządu" nie wprowadza lockdown'ów (niemal całkowitego wstrzymania gospodarki). Poza tym, przedsiębiorcy u nich mogą liczyć na wsparcie ze strony ich państwa, a u nas nawet jakby "rząd" chciał wesprzeć jakimś cudem gospodarkę to nie jest w stanie, bo kasę rozkradli i rozdali nierobom. Teraz prowadzą wyścig emisji Złotego i inflacji, żeby przedłużyć agonię, bo już kilka miesięcy temu by to pie**olnęło z wielkim hukiem. Ostatnia szansa, że Bruksela po raz kolejny pożyczy trochę kasy temu nierentownemu systemowi.

dziczkek

2020-10-29, 15:29
plastic napisał/a:

To co mysla w swoich glowach czestniczki protestow nie obchodzi absolutnie nikogo, a juz najmniej ich organizatorow. Nie komentuje sloganow wykrzykiwanych przez tlum, ktory nawet nie jest zgodny co do celu swoich dzialan. Kazdy protest wyglada tak samo: masz byc, dostaniesz transparenty do reki, czasem bilety, czasem cos wiecej, w zaleznosci ilu "spontanicznych idio..." uda sie ściągnąć.
W tym wypadku wszystko zostalo zorganizowane profesjonalnie. Temat protestu to zwykla podkladka, tak jak to mialo miejsce w usa.
Wiec facet, zacznij analizowac, albo rozkoszuj sie populistyczną papką



gościu byłem na protestach i ani nikt nikomu nie robił transparentów, ani nikt nie dawał nam pieniędzy na bilety, Analizy polecam zostawić analitykom. Jeżeli uważasz, ze to jest temat zastępczy, okej, nie wykluczone, ze tak jest. My jestesmy po prostu wk***ieni, bo od 5 lat pis przekształca nasz kraj w katolicki beton. Mam taki pogląd bo nie uważam wcale, że moralność katolicka to jest podstawa do CZEGOKOLWIEK. Na marginesie, serio myślicie, że gdyby nie dekalog to byłoby przyzwolenie np na zabijanie? Nie uważam też, że wzorce zachodnie są złe. Czy jestem przez to gorszy od konserwatystów? Powinniśmy się skupiać bardziej na naszych wspólnych celach, a nie na różnicach, także nawet jeżeli nie jesteś za lgbt, ale nie lubisz pisu to zachęcam do przyłączenia się do emonstracji :)

willoo

2020-10-29, 15:35
Państwo świeckie to takie państwo w którym religia i wyznanie nie ma nic do gadania...

plastic

2020-10-29, 16:15
Chętnie poszedłbym na protest przeciw firmom zajmującym się "Kształtowaniem opinii publicznej poprzez tysiące fejk kont na setkach portali"
są tu jeszcze hakerzy? zróbcie analizę kont które to gównu tutaj promują i podajcie nam wszystkim adresy tych gówno-agencji

Prof._Kot_Budd

2020-10-29, 17:27
Mmmm, właśnie taką pyszną gównoburzę chciałem wywołać [fap, fap,fap]

:ok:

:orgazm:

4PalceVNatalce

2020-10-29, 17:29
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



z jaką decyzją pisu? co ty pie**olisz
wiesz co oznacza "świecki"? co ty pie**olisz

panar3

2020-10-29, 17:46
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



Właśnie nie ma przestać być krajem świeckim a wreszcie zacząć z normalnym rozdziałem kościoła od państwa a nie taką ściemą jak teraz... I jeszcze ci tyle piw dali ty amebo umysłowa... Normalnie pała opada! Mam nadzieje że nie masz praw wyborczych bo ch*ja z ogórkiem mylisz... Ja pie**olę...

Pegasi

2020-10-29, 18:14
Nie od dziś wiadomo, że Sadistic już sie skończył. Nawet tutaj te kurestwo lewicowe zapuściło swoje szpony

An...........ur

2020-10-29, 18:16
bocianju87 napisał/a:

Nie od dziś wiadomo, że Sadistic już sie skończył. Nawet tutaj te kurestwo lewicowe zapuściło swoje szpony



To głownie gówniki 18+ w rurkach i ta ich tęcza w mózgach...
W dupie byli ch*ja widzieli, całe zycie w internecie
Z takimi to nawet dyskutowac ciezko, jakbys małpie tłumaczył,
że zas dupe umyc a nie szorowac po trawie

donger

2020-10-29, 18:46
StereoTyp napisał/a:

Facet, laski nie walczą z kościołem tylko z decyzją PiSu - a to, że kościół pcha swoje łapy do polityki, to zmienia postać rzeczy
Polska w końcu musi przestać być krajem świeckim - kościół pełen pedofili nie będzie jeszcze zarządzał ciałami kobiet.
Maryjka też się puszczała



następny co nałykał się propagandy, że w Kościele to same pedofile.. W Kościele jest statystycznie najmniej pedofilów w przeliczeniu na 1000 osób. A najwięcej gdzie? W środowiskach homo - nawet 400 osób na 1000 to pedofile