18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiatraki zabijające ptaki czyli wszystko dla ekologii.

Nutaharion • 2012-06-18, 22:37
Czytając rano z nudów artykuł na WP o wywaleniu w błoto ogromnych ilości pieniędzy na bezsensowną energią słoneczną przypomniała mi się sytuacja o wiatrakach...

Jak ktoś chce poczytać o dofinansowaniach do solarów to polecam: Artykuł


A teraz wiatraki.
Co i rusz nasi kochani rządzący z matką Euro na czele faworyzują różnego rodzaju energie odnawialne. A to wiatraki, a to solary a to jeszcze inne bzdety które kosztują nas miliardy.

Dzisiaj czas na wiatraki mordercy.

Eko-terroryści mówią, że wiatraki nie zabijają ptaków, nietoperzy i innych zwierzątek bo są to zwierzęta tak inteligentne, że sobie z wiatrakami poradzą.
Na to jedna z osób zamieściła taki oto filmik:


Nie to żebym bronił tutaj zwierząt. Po prostu rzygam tymi euro-dotacjami i propagandą sukcesu gdzie jeżeli nie jesteś ekologiczny to nie jesteś 'funky'.

geza1927

2012-06-19, 04:47
Autor pewnie nie je też mięsa? bo jeśli je to jest głupim skur... jeszcze o krówkach i świnkach wrzuć jak to się je męczy.
Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.

~tedwaha

2012-06-19, 08:27
ja tam wole za oknem widzieć wiatraki niż dymiące kominy, nie wiem jak ty
tu nie chodzi o bycie funky tylko o myślenie na przyszłość , moc twoich przekonań i sposób twojej wypowiedzi mówi mi że powinieneś wyłączyć radio, albo chociaż zmienić fale na mniej radykalną ;)

pakicito

2012-06-19, 09:47
tam pie**olicie, dobra kasa z wiatraków jest a zwierz niech sp***ala gdzie indziej; najbardziej to wk***iają ornitolodzy a nie wiatraki

subject1

2012-06-19, 11:25
Do autora filmiku :) dlatego obecnie te wiatraki stawia się w takim miejscu gdzie nie latają nietoperze ( sam badałem takie rzeczy ) i gdzie nie ma legowisk cennych ptaków. Robi się inwentaryzację przyrodniczą, bierze się sprzęt (specjalna aparatura badająca dzwięki wydawane przez nietoperze i na nocke jedzie w miejsce gdzie mają powstać wiatraki.

Xenomorph08

2012-06-19, 12:44
Cytat:

Ja pie**ole, sokoła jebło.



Taaa... Chyba Sokoła Milenium.

Nutaharion

2012-06-19, 14:56
geza1927 napisał/a:

Autor pewnie nie je też mięsa? bo jeśli je to jest głupim skur... jeszcze o krówkach i świnkach wrzuć jak to się je męczy.
Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal.



Przeczytaj mój post dokładnie. Później jeszcze raz. Nie napisałem tego dla zwierzątek tylko dla pokazania durnoty eko-terrorystów.

Desertsun

2012-06-19, 16:39
W Polsce nie ma sępów, więc wiatraki będą nieszkodliwe dla fauny :)

Nutaharion

2012-06-19, 22:06
Hacerking napisał/a:

A kogo k***a te ptaki obchodzą? Tylko srają i wk***iają.



I komary wpie**alają a właśnie z ich (komarów) powodu będziesz za jakiś czas krzyczał popijając piwo przy grillu :-)

Meadow

2012-06-20, 09:52
silverrose napisał/a:


to niech je gownem wysmaruja...

Szczerze to ch*j mnie obchodza te latajace pojemniki na sraczke...
Z tego co wiem to te wiatraki sa stawiane na polanach gdzie jest ogromna polac terenu z dala od drzew i innych potencjalnych miejsc na gniazda. Wiec po cholere sie tam pchal?

To tak jakby bojkotowali slupy wysokiego napiecia bo jakis ptasi mozdzek na jeden wlazl... :dead:



Za to kocham sadistica. Szczera przemyślana odpowiedź, a nawet uśmiechnąć się można, czytając to.

Layne

2012-06-20, 09:56
az cisnie sie na usta "k***a jaki debil" :D

lepik

2012-06-20, 10:00
Ulice, linie wysokiego napięcia i inne wysokie budowle są dla ptaków dużo bardziej niebezpieczne niż elektrownie wiatrowe, mogą one jedynie przedłużyć odrobinę czas przelotu...

dadzbog2

2012-06-20, 10:03
chciało sie sportów ekstremalnych? to ma..

hi_patryk

2012-06-20, 10:19
Ludzie też się rozbijają samochodami na drzewach i nikt jakoś szczególnie się nie przejmuje tym, że drzewa są tak blisko drogi.

Rafal1757

2012-06-20, 11:26
Siernik napisał/a:

Polska to jest taki j***ny kraj gdzie ważniejsze są dwa ptaki niż dwoje ludzi.

pie**olony ekologiczny kraj a syf w każdym miejscu




lub protest kilku mieszkańców moze zablokować budowę obwodnicy dla całego miasta

sw...........rk

2012-06-20, 11:27
a jakie zajebiste pioruny z tych łopat strzelają w 00:10