18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość

Fakerę • 2012-03-25, 11:18
Smutna prawda o użytkownikach kwejka, fejsbukowych idiotach i kilku innych.

!Timon

2012-03-25, 11:30
ch*j czy ktoś się z nim zgadza czy nie ale ten facet jest tak sfrustrowany i zakompleksiony, że... ja pie**ole :shock:

xiontZ

2012-03-25, 11:33
Koleżka może za bardzo się przejmuje bo pewnie sam ma konto na facebooku i dotarło do niego ze uczestniczy w tym gównie i sam jest k***a. O tak, dobrze słyszycie. Fejsbukowicze to kurewki i narcystyczne ścierwa. Pozdro dla ludzi, którzy nie maja i nigdy nie mieli konta na FB, naszej klasie itp.

donszymon

2012-03-25, 11:45
@xiontZ
Ja mam tam konto ale dla komunikacji ze znajomymi, bo jest to wygodne. Nie szpieguję ludzi ani nie dodaję zdjęć. Jebie mnie to co tam ludzie wypisują. A ty, zbuntowany, sfrustrowany internauto, wrzuć na luz, nie generalizuj i nie obrażaj w tak ostry sposób ludzi których nie znasz. Albo następnym razem powiedz to co tutaj napisałeś znajomemu, ewentualnie swojej pani z przedszkola prosto w twarz, a nie bądź cwaniakiem siedząc w fotelu.

shadow4601243

2012-03-25, 12:07
dobry koleś, polać mu :)
(już widzę tą falę haterów w komentarzach :D )

xiontZ

2012-03-25, 12:07
@donszymon
Nie siedzę w fotelu. Leze na łóżku gdyż niedawno się obudziłem. Wiesz co mnie przeraza? Ludzie sprzedają informacje o sobie za bycie popularnym. "Zobacz ilu mam znajomych..." Człowieku, pomyśl chwile nad tym. Ludzie chcą wolności i prywatności w Internecie a tak naprawdę zezwalają na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Potem twoje dane są sprzedawane dalej. Twoje dane to ty, jeżeli je udostępniasz albo zezwalasz na to by nimi handlowano, zamieniasz się w dz**kę Internetu. Ale spoko takich ludzi jest masa, możesz zawsze powiedzieć, ze wszyscy tak robią wiec jest ok... Ale powiem ci coś, wcale nie jest ok. Ludzie to hipokryci z jednej strony chcą prywatności w internecie a z drugiej maja potrzebę karmienia swoich narcystycznych zachcianek. Wrzucają jakieś durne zdjęcia i informacje o sobie. Szczytem hipokryzji jest chyba jednoczenie się na FB w celu walki o zachowanie prywatności w Internecie. Wystarczy się chwile zastanowić nad sensem tego i wszystko staje się jasne. Ludzie to bydło napędzające biznes w postaci FB, NK itp. Oni dymają was w dupę handlując waszymi danymi a wy się cieszycie bo macie setki znajomych. k***a już niedługo będziecie im płacić aby tylko nie wyjmowali ch*ja z waszych dup. Pozdrawiam serdecznie. ;-)

!Timon

2012-03-25, 12:12
xiontZ napisał/a:

Koleżka może za bardzo się przejmuje bo pewnie sam ma konto na facebooku i dotarło do niego ze uczestniczy w tym gównie i sam jest k***a. O tak, dobrze słyszycie. Fejsbukowicze to kurewki i narcystyczne ścierwa. Pozdro dla ludzi, którzy nie maja i nigdy nie mieli konta na FB, naszej klasie itp.




Powiedzmy w ten sposób - jedni są kurewkami i narcystycznymi ścierwami bo korzystają z portali społecznościowych [chociaż generalnie nie spotkałem się żeby obrażali ludzi którzy z nich NIE korzystają - może w wawie].
Drudzy są kurewkami i super narcystycznymi ścierwami jeśli za wszelką cenę próbują podkreślić jacy to są zajebiści bo z tych portali nie korzystali/nie korzystają.
Są też Ci trzeci - czyli Ci co nie korzystają bo nie chcą/nie potrzebują i nie jarają się tym jak poj***ni.

Co fajnego jest w niekorzystaniu z portali i chwaleniu się tym? :samoboj:

'Ja sram przez okno bo do kibla to tylko POJEEEEBY srają uuuuuuuuuuu!!! Tak pojeeeeeby!!! Ale jestem zajebisty!' :karate:

xiontZ

2012-03-25, 12:23
!Timon, Nie jaram się tym, ze nie mam potrzeby korzystania z takich portali. Chciałem tylko wyrazić swoje zdanie na ten temat. Przepraszam jeśli kłóci się to z twoimi poglądami ale tak to już jest.
Masz trochę racji, nie ma sensu tłumaczyć marionetkom, ze są tylko towarem dla takich korporacji jak FB. Oni się z tego cieszą wiec w sumie nie ma sensu. Peace ;-)

Sonozoki

2012-03-25, 12:31
Nie rozumiem gościa,przecież jedni chcą to korzystają z portali drudzy nie chcą to nie korzystają i co w tym złego?

kaiel

2012-03-25, 12:45
król hejterów

Roszp

2012-03-25, 13:05
Umrzyjcie wy pseudointeligentni hejterzy.

_R...........s_

2012-03-25, 13:18
Ja bym przede wszystkim w tej grupie która ma umrzeć, wyróżnił pseudo internetowe gwiazdki. Pseudo myślicieli ukrywających się całymi dniami przed komputerem i wrzucający swoje nędzne przemyślenia do neta. Ludzie którzy być może z braku znajomych, przyjaciół czy ch*j wie dlaczego, starają się na siłę wybić na youtube, jakby to była ich jedyna szansa. A no tak, przecież to jest ich jedyna szansa. Jakie przecież życie ich czeka nie mając znajomości, dobrego wykształcenia ani umiejętności wyłączenia komputera.
Szczere to nawet nie słuchałem co ten ciulik pie**oli, niech idzie do jakiegoś specjalisty, albo do kolegów o ile takich ma i niech się wygada, a nie k***a zaśmieca internet.

donszymon

2012-03-25, 13:38
@xiontZ
Masz trochę racji, ale stary, przesadzasz... Myśl sobie co chcesz, ale nie nazywaj ludzi k***ami przez to, że korzystają z portali społecznościowych. Nie wnikam w to czy są świadomi ryzyka jakie to ze sobą niesie czy nie. Albo rób to, ale na żywo, a nie przez internet. Ciekawe czy dalej będziesz cwaniaczył. Jak będziesz miał kiedyś dziewczynę która ma konto na fb to jej też powiesz że jest narcystyczną k***ą? Czy napiszesz to na sadisticu, a przy niej będziesz chodził na paluszkach? Chociaż jak jesteś taki naprawdę jak w internecie to nie wiem czy w ogóle masz jakichś znajomych... Jeśli jednak ich masz, to jak chcesz coś zmienić to uświadamiaj i mów o tym jak normalni ludzie, a nie szczekaj. Chyba że jesteś tylko kimś kto potrafi narzekać i wyzywać, nazywając to "krytyką".
Moja dziewczyna ma trochę nasrane pod tym względem, bo kłóciliśmy się nie raz o to że ja nie chcę ustawiać j***nego statusu związku (!), bo po ch*j, a dla niej było to czymś bardzo ważnym. Bo znajomi muszą widzieć. A dziś mówiła że nawet nie widziałem jej nowego zdjęcia profilowego, a przecież zmieniła... No k***a... Ale nie mówię jej takich strasznych rzeczy, tylko staram się jej to gówno z głowy usunąć.

okanslig

2012-03-25, 14:12
On ma konto na sadolu xd

Jedras992

2012-03-25, 14:35
Nigdy nie miałem konta na Fb, Nk, czy innych tego typu gównach... Ale chętnie bym powalczył o ograniczenie tego, bo widzę po ludziach, że FB, robi ludziom wodę z mózgów. Rodzice zamiast pójść z dziećmi na spacer to na tym gównie siedzą i się umawiają na gang-bangi z innymi tego typu łbami. Związki się rozpadają, bo flirtują z innymi przez FB i nie rozmawiają z partnerami. Tylko za dużo luzi ma już sieczkę z mózgów przez to i nie da się z tym walczyć... Ja bym te portale zamknął i wtedy byłby armagedon... Miliardy ludzi na łeb by dostali, bez Fejsa...