18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość

Fakerę • 2012-03-25, 11:18
Smutna prawda o użytkownikach kwejka, fejsbukowych idiotach i kilku innych.

tigerqaz

2012-03-25, 22:05
moderator śpisz? kogo tu wpuszczasz !

razem z tymi normalnymi zgłaszamy naruszenie !!!

~Angel

2012-03-25, 22:13
tigerqaz napisał/a:

razem z tymi normalnymi zgłaszamy naruszenie !!!



Czego naruszenie :wtf:

masabitumiczna

2012-03-25, 22:29
"FB potrafi rozpie**olić związek. Miedzy wami się nie układa a inny koleżka jest taki fajny bo takie ma fajne zdjęcie profilowe i pisze takie fajne rzeczy wiec jeb, gotowe." - o k***a rzeczywiście!


WZCP9C

2012-03-25, 23:00
Ej, od lucków to ty sie odpie**ol ziomek.

Legon

2012-03-25, 23:30
brakuje mi zdania o portalach typu pudelek itp. :D a i o sklepach typu zara bo to osobny temat chociaz ma on cos wspolnego z hipsterami

StreetX69

2012-03-25, 23:57
mógłby chociaż do fryzjera się udać przed tym jak pie**oli coś do mnie

Nakwasowany

2012-03-26, 00:15
właśnie o co chodzi z tymi lucky strike ? Domyślam się, że jacyś frajerzy uważają palenie luckich za trendi, a inni debile nie palą luckich bo frajerzy palą luckie? To o to chodzi? A jak ja pale luckie od 10 lat to kim jestem? :D

necrosodomizer

2012-03-26, 00:39
3 dni temu założyłęm konto na fecebooku bo trzy razy zaszedłem na zajęcia których nie było. Oczywiście wszyscy wiedzieli tylk o ja nie.

maxs90

2012-03-26, 08:01
Jedras992 nie masz konta ,a wiesz co tam robią ?? :D

tigerqaz

2012-03-26, 08:03
koleś kieruje to do większości która ma konto gdziekolwiek czyli do wszystkich więc kim on k***a jest??? Śmierć temu ch*jowi!!! :sparta:

maxs90

2012-03-26, 13:08
te osoby które cisna po fb, nk , yahoo itd to znają te portale chyba tylko z wiocha.pl i innego gówna ;]

avanax

2012-03-26, 17:13
mam nadzieje, że ma konto na sadolu i to przeczyta "Ssij i skończ nagrywać te swoje elokwentne filmiki"

Algondo

2012-03-26, 22:34
Wydaje mi się że facebook został stworzony, aby ludzie mogli się dzielić ze znajomymi spostrzeżeniami, linkami itp. wiec nie rozumiem o co temu zarośniętemu wszarzowi chodzi... Co do kopiowania z 9gag na kwejka. Rzadko tam zaglądam, ale k***a, mieszkam w Polsce i przeglądając polską stronę internetową, mam czytać/oglądać memy czy komiksy po angielsku, jakbym po całym dniu pracy nie miał k***a dość tego języka? Gościu mnie wk***ia, już z wyglądu jest wk***iający, a te gówno które wypływa z jego ust, po prostu poraża. Niech wyjdzie z domu, między ludzi, pójdzie do pracy, rozmawia z ludźmi, bo po oglądnięciu kilku filmików z jego kanału przypuszczam że z ludźmi rozmawia tylko poprzez internet. Nie zna się na ludziach, ale każdemu przyszyje łatkę lub nazwie od kurew, bo ktoś ma inny pogląd na świat niż on. Niec zdycha! I niech się odpie**oli od Lucky Strike'ów. :evil:

painmaker83

2012-03-27, 03:07
"Mam narzeczona i na początku związku powiedziałem jej, ze tego nie uznaje. Miala konto na naszej klasie. W sumie nie wrzuciła nigdy żadnego zdjęcia i ogólnie nie używała tego konta praktycznie wiec nie miała żadnych oporów z usunięciem tego. Od tamtej pory trzymamy się zdała od tego gówna. FB potrafi rozpie**olić związek. Miedzy wami się nie układa a inny koleżka jest taki fajny bo takie ma fajne zdjęcie profilowe i pisze takie fajne rzeczy wiec jeb, gotowe. Poza tym trzeba być twardym. Ty jesteś pipką, która pozwoli dziewczynie na wszystko byleby zamoczyć, nie?"
prawdziwy facet trzyma swoją kobietę w piwnicy bo jak sie nie uklada a w sklepie pozna innego i bedzie fajny i mądry i przystojny i we wszystkim lepszy od swojego tyrana to jeb, gotowe.


czy tylko ja widzę że jechanie na mainstream (facebooka, hipsterów, dubstep itp) jest zajebiscie modne? anty-mainstream stał sie mainstreamowy i jesteście w dupie wy cioty