18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiadomość

Fakerę • 2012-03-25, 11:18
Smutna prawda o użytkownikach kwejka, fejsbukowych idiotach i kilku innych.

qwerty1234567890

2012-03-25, 17:29
Ja używam FB. Traktuję go jak narzędzie do inspiracji, do wyszukania czegoś kreatywnego lub szybkiego kontaktu z większą grupą znajomych.. FB to nie tylko miejsce do podnoszenia samooceny przez wrzucanie jednych i tych samych zdjęć czy pierdół o wyjściu z pokoju do kuchni na obiad. Zauważcie że to co jest wymienione w filmie jest skierowane do pewnej grupy osób z końca podstawówki, gimnazjum i liceum, ponieważ największe napie**alacze na "system", całe rzesze hipsterów czy jak im tam, kwejkowicze, kozacy to osoby w tej kategorii wiekowej lub ciapy, które nie mają żadnego celu w życiu do osiągnięcia.

Boingu

2012-03-25, 17:34
To co powiedział o hipsterach to 101% prawdy. :roll:

sirdiner

2012-03-25, 17:39
Ubawiły mnie komentarze i filmik :mrgreen:

Na nk od 2006 a FB od 2007 :mrgreen:
'jestem poj.bany, mam blizny na psychice, szukam inspiracji w hip hop muzyce' LOL

Btw każdy powinien zająć się swoją własną dupą :)

Siemin

2012-03-25, 17:44
od lucky strike'ów to niech on sie odjebie

Necrono

2012-03-25, 17:58
Idealny przykład polskiego internetu
Heaters gonna hate

a i co do komentarzy, i tak ch*j nas obchodzi do czego używacie facebooka a do czego konta na trwam.pl.
To jest sadistic tutaj nikt nie przychodzi czytać komentarze tłumaczących się osób tylko się pośmiać :>

Plecionkarz

2012-03-25, 18:23
Sierściuch który ma się za alfę i omegę i eksperta od wiedzy wszelakiej a sam jest gorszy od tych których wymienił bo robi coś gorszego: gejowate videoblogi. Jest idiotą bo wierzy w bezapelacyjną słuszność swoich osądów i przemyśleń. Na razie się pławi w swojej zajebistości ale może kiedyś zmądrzeje jak dostanie po dupie prędzej czy później lub pozna trochę pozainternetowego życia.

kosmotak12

2012-03-25, 18:27
Koleś sam siebie tak naprawdę zjechał: "kozacy zza kurtyny monitora" haha a ty to co? Sam się wypowiadasz na youtubie a gdyby przyszło ci odezwać się do chociażby grupy 10 osób o których się tak wyrażasz to by ci się język do dupy schował. Taka prawda nic nie mam do typa ale niech najpierw pomyśli czy przez przypadek nie zwyzywa siebie w takim filmiku.

xiontZ

2012-03-25, 18:35
donszymon napisał/a:

@xiontZ
Jak będziesz miał kiedyś dziewczynę która ma konto na fb to jej też powiesz że jest narcystyczną k***ą? Czy napiszesz to na sadisticu, a przy niej będziesz chodził na paluszkach? Chociaż jak jesteś taki naprawdę jak w internecie to nie wiem czy w ogóle masz jakichś znajomych...


Mam narzeczona i na początku związku powiedziałem jej, ze tego nie uznaje. Miala konto na naszej klasie. W sumie nie wrzuciła nigdy żadnego zdjęcia i ogólnie nie używała tego konta praktycznie wiec nie miała żadnych oporów z usunięciem tego. Od tamtej pory trzymamy się zdała od tego gówna. FB potrafi rozpie**olić związek. Miedzy wami się nie układa a inny koleżka jest taki fajny bo takie ma fajne zdjęcie profilowe i pisze takie fajne rzeczy wiec jeb, gotowe. Poza tym trzeba być twardym. Ty jesteś pipką, która pozwoli dziewczynie na wszystko byleby zamoczyć, nie? Wnioskuje tylko po twojej wypowiedzi. Jeżeli coś ci nie odpowiada w jej zachowaniu to porozmawiaj z nią o tym. Powinna zrozumiec mimo, ze jest uzytkownikiem FB ;-)

babycow napisał/a:

@ xiontZ
Pewnie nie masz konta na fc, nk, bo zadnych znajomych nie masz...


Mam kilku "żywych". Ty możesz mieć masę znajomych a nie spotkać żadnego osobiście bo siedzisz na FB i nie masz czasu spotkać się na piwie albo wyjechać za miasto. Ale spoko nie należy się unosić. Nie wiem czy masz konto na FB, NK czy NKWD. To twoja sprawa ale wiedz, ze jeżeli udostępniłeś swoje dane czy zdjęcia to jesteś tym kim jesteś. Debilem podążającym za tłumem ;-) Podejrzewam, ze posiadanie konta na FB czy innym dziadostwie tego pokroju wiąże się z brakiem akceptacji w realnym świecie. Wstawianie zdjec typu "Ja i mój nowy samochód" albo popularnych dzióbków jest rozpaczliwa próbą zyskania aprobaty u "znajomych"

snikersx

2012-03-25, 19:11
Maciejaszek, chyba jednak cos w tym jest/..

@ndrew

2012-03-25, 19:16
Trzeba to wrzucić na fejsbuczka.

Plecionkarz

2012-03-25, 19:34
opec napisał/a:

http://pastebin.com/5UtYdkVU

Kulisy powstania tego "arcydzieła" :amused:



Nieźle. A taki mądrala wielki z niego był. Mieszka z mamusią i roboty pewnie też nie ma bo boi się bycia wyj***nym z domu. Żeby się wyprzeć swojego wegetatywnego stylu życia pokazuje ryj w internecie. :mrgreen:

Ba...........lu

2012-03-25, 19:40
No poj***ny jakiś :banany:

Myśląc że kręci kamerką internetową swoje wypociny, jest mądrzejszy od całej reszty :homer:

ala963

2012-03-25, 19:58
gada jak dziecko któremu ktoś zabrał zabawke.. pewnie matka zabrała kabel od neostrady...

robalsko

2012-03-25, 20:35
prz laki strajki są zajebiste, hipsterzy jarają mocuchy bez filtra albo poznańskie...