18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wezwanie na modlitwę

Amerigo_Bonaserra • 2018-06-18, 23:28
Jak jestem chory to mam godnego następce

xnm

2018-06-22, 22:18
mit2 napisał/a:


W szkole do wyboru jest religia lub etyka. Jeżeli nie chcesz, aby twoje dziecko uczęszczało na religię, zgłaszasz to w szkole i nie ma problemu.


moim zdaniem nie powinno sie nauczać religii w szkole to nie miejsce na wpajanie jakiś ideologi jak rodzice chcą nauczyć coś o swojej religii to jest od tego kościół lub oni sami
[/quote]
mit2 napisał/a:


W świeckiej Francji i Niemczech funkcjonują niedziele wolne od handlu. W Polsce nikt ci nie zabroni pracować w niedzielę.
Wszystko zależy od szefa.


tak wiem bardziej chodziło mi o to ze inne osoby potrafią sie pszyczepić o to ze np.pracujesz w niedziele albo robisz cos innego najczęściej chodzi tu o starsze osoby tak zwane mohery

mit2 napisał/a:


Takich ludzi warto z progu utemperować. Docinki tego typu często świadczą o tym, że osoby takie mimo eksponowania swojej wiary same są z nią na bakier.


święta racja
mit2 napisał/a:


To są tylko słowa. Każdy ma prawo do swojej opinii i dopóki nie nawołuje publicznie do czynów karalnych, może je głosić w sferze publicznej.


a jak ja np mowil bym ze ludzie religijni to naczesciej ciemna masa ktora jest agresywna stosunku do innych i nie ma własnego zdania to tez bedzie tylko moja opinia na jakis temat. Moim zdaniem powino sie zwalczać ideologie ktore dyskryminiuja kogos tylko dlatego ze w nia nie wierzysz
mit2 napisał/a:


Nie żartuj - z Kościoła Katolickiego można się wypisać na życzenie.
Jako osoba wierząca nie namawiam, ale wiedz że możesz bez problemu dokonać apostazji.
http://www.apostazja.info/index.php/procedura-b


tylko najczęściej jest tak ze ksiądz olewa cie i ci tej apostazji nie daje albo mówi ze to załatwi a dokumentów nawet nie wyśle do kurii... a bynajmniej jak tak miałem i moi bliscy