18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wezwanie na modlitwę

Amerigo_Bonaserra • 2018-06-18, 23:28
Jak jestem chory to mam godnego następce

Ow...........an

2018-06-19, 00:57
Cichy_Melanż napisał/a:

Obrazek



Z powodu takiego podejścia do wiary ludzi zachodu, muzułmanie nimi pogardzają, urzynają łby, strzelają, rozgniatają jak pluskwy ciężarówkami i gwałcą ich kobiety i córki (jak choćby gang muzułmańskich pedofili w Anglostanie )
Gratuluję duchowej jedności z Michnikiem, Lisem, Junckerem (czy jak ten pijak się nazywa), Głupim Rysiem czy Joanną Szkapą-Wielgus.

Chyba, że jesteś wrogiem naszego państwa i cywilizacji i robisz sobie podśmiech*jki, jak my z muslimów.
Aaa, to wtedy całkiem inna sprawa...
wtedy to wielki penis Ci w oko.
I nie pozdrawiam.

xnm

2018-06-19, 02:07
co ty koleś pie**olisz ateizm a sp***olona lewica to co innego.. Co czyli sugerujesz ze powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ?? Jak mnie wk***iają te religje j***ne pasożyty wszędzie będą sie wpie**alać i sugerować ze dzięki nim wszystko mamy i wiele zyskamy

CoJaTamKurwaWiem

2018-06-19, 02:17
xnm napisał/a:

...powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ....



k***a... a da się...???

Ow...........an

2018-06-19, 02:40
xnm napisał/a:

co ty koleś pie**olisz ateizm a sp***olona lewica to co innego.. Co czyli sugerujesz ze powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ?? Jak mnie wk***iają te religje j***ne pasożyty wszędzie będą sie wpie**alać i sugerować ze dzięki nim wszystko mamy i wiele zyskamy



"Wracając do wartości chrześcijańskich będziemy się zachowywać jak arabowie".
xnm
Ten "x" to skrót od "ksiądz"?
Ze słów Twych wnioskuję, że reprezentujesz skrajnie "sp***oloną lewicę".
Jesteś może od Bonieckiego i "Tygodnika Powszechnego"?

barni123pl

2018-06-19, 05:33
kolego Owlman jak nie pasuje to zmien portal i tyle i bez napinki :lodowka:

Dexterous

2018-06-19, 09:47
Co tu się odpie**ala w tych komentarzach, to czasem nawet moje zj***ne mózgowie nie ogarnia :amused:

SirMajkel

2018-06-19, 09:59
ten pies to na gwiazdę POP by się nadawał a ten pierwszy to nie wiem, raczej niechętnie bym tego słuchał.

Heydash

2018-06-19, 10:26
tak samo miałem jak mnie ząb napie**alał

FransFr

2018-06-19, 12:29
xnm napisał/a:

co ty koleś pie**olisz ateizm a sp***olona lewica to co innego.. Co czyli sugerujesz ze powinnyśmy wrócić do wartości chrześcijańskich i tak samo zachowywać sie jak arabowie ?? Jak mnie wk***iają te religje j***ne pasożyty wszędzie będą sie wpie**alać i sugerować ze dzięki nim wszystko mamy i wiele zyskamy



Drogi ateuszu, religia jest przede wszystkim dla gupików których to mamy dzisiaj stosunkowo najwięcej, bo bez religii (groźby wiecznego potępienia- piekła) większość debili nie obawiałaby się niczego i miała wygwizdane na jakieś prawa stanowione a anarchia jest oczywistym następstwem braku represji. Bo o ile królewskiego bata nie każdy się obawiał to jednak śmierć i piekło bardziej przemawiały do rozsądku potencjalnym anarchistom.

Dzisiaj niestety miękka groźba w postaci smażenia sie w piekle nie wystarcza aby odstraszyć ateuszy i innych wywrotowców (genderowcy, sodomici), ale śmierć wciąż jest na topie, zatem na was drodzy ekstremiści zadziała tylko totalitarny bat, Amen.

szybkiLopez1991

2018-06-19, 12:54
Moim skromnym zdaniem , buldożek zrobił to zdecydowanie lepiej:)

Justynka99

2018-06-19, 13:09
Każda religia jest tylko usprawiedliwianiem niewiedzy.

Zimmerman

2018-06-19, 14:47
Nie myślałem, że na tym portalu są ludzie tak ograniczeni jak np. wierzący, że macie większy iloraz inteligencji od przydrożnego kamienia. Zawiodłem się, trochę mi smutno. Katolikom mogę jedynie życzyć żeby trafili spokojnie i szczęśliwie do nieba gdzie w nagrodę za wspieranie rozwoju kościoła i wszechobecnej głupoty ksiądz na zmianę z jezusem wyr*chają was w dupe, żebyście poczuli się jak u siebie w diecezji.