18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wezwanie na modlitwę

Amerigo_Bonaserra • 2018-06-18, 23:28
Jak jestem chory to mam godnego następce

xnm

2018-06-19, 16:15
FransFr napisał/a:



Drogi ateuszu, religia jest przede wszystkim dla gupików których to mamy dzisiaj stosunkowo najwięcej, bo bez religii (groźby wiecznego potępienia- piekła) większość debili nie obawiałaby się niczego i miała wygwizdane na jakieś prawa stanowione a anarchia jest oczywistym następstwem braku represji. Bo o ile królewskiego bata nie każdy się obawiał to jednak śmierć i piekło bardziej przemawiały do rozsądku potencjalnym anarchistom.

Dzisiaj niestety miękka groźba w postaci smażenia sie w piekle nie wystarcza aby odstraszyć ateuszy i innych wywrotowców (genderowcy, sodomici), ale śmierć wciąż jest na topie, zatem na was drodzy ekstremiści zadziała tylko totalitarny bat, Amen.


obejrzyj sobie co sie odpie**ala w brazyli oraz ile chrześcijan dam sie znajduje co twierdzisz ze nie usłyszeli słowa bożego.. jedynie co zatrzymuje jakiegoś psychopatę od zabicia kogos lub innego zabronionego czynu jest prawo ale nie te boze lecz prawne. Religja nie daje zadnych norm moralnych przekazuje ci je otoczenie w ktorym sie znajdujesz a kościół tylko jak pasożyt przykleja sie o to tego poczytaj sobie jakie wartości przekazywał 100,200,300l temu a jakie dzisiaj..

Wiewór

2018-06-19, 18:06
No niestety muszę was rozczarować ale nie ma żadnego Boga

TB303

2018-06-19, 18:30
Abraxus napisał/a:

No niestety muszę was rozczarować ale nie ma żadnego Boga


Jest - ja 8-)

Wiewór

2018-06-19, 19:09
To Panu Bogu dej mi piniondze:)

TB303

2018-06-19, 19:16
Mogę dać Ci jedynie moje błogosławieństwo. Pieniądze zapłacisz Ty moim agentom... znaczy ten, reprezentantom mojego kościoła, inaczej piekło i wieczne cierpienie! Ale pamiętaj - jestem wybaczający, miłościwy i sprawiedliwy. A jak sądzisz inaczej to nie licz nawet na czyściec, antychryście jeden!

mit2

2018-06-20, 13:20
Zimmerman napisał/a:

Nie myślałem, że na tym portalu są ludzie tak ograniczeni jak np. wierzący, że macie większy iloraz inteligencji od przydrożnego kamienia. Zawiodłem się, trochę mi smutno. Katolikom mogę jedynie życzyć żeby trafili spokojnie i szczęśliwie do nieba gdzie w nagrodę za wspieranie rozwoju kościoła i wszechobecnej głupoty ksiądz na zmianę z jezusem wyr*chają was w dupe, żebyście poczuli się jak u siebie w diecezji.


Swoją gównianą wypowiedzią pokazujesz, jak przesiąknięci nienawiścią i antychrześcijańską propagandą są ateiści.

pie**olicie jacy to katole są fanatyczni i w ogóle podludzie, a wystarczy na sadolu pojedyncza wzmianka o chrześcijaństwie, żeby wylało ateistyczne szambo. pie**oleni hipokryci.

Może wam k***a rozum wróci jak europa zachodnia zamieni się w zachodni kalifat.

ws...........33

2018-06-20, 13:25
Pamiętajcie, że wartości chrześcijańskie nie są europejskie tylko tak samo jak religia pokoju pochodzą z j***nej pustyni.
Wszystkie najważniejsze święta które obchodzicie są pogańskie. Równie dobrze możemy teraz przejść na Islam i za 500 lat pie**olić, że to wartości europejskie.

Zimmerman

2018-06-20, 13:34
mit2 napisał/a:


Swoją gównianą wypowiedzią pokazujesz, jak przesiąknięci nienawiścią i antychrześcijańską propagandą są ateiści.

pie**olicie jacy to katole są fanatyczni i w ogóle podludzie, a wystarczy na sadolu pojedyncza wzmianka o chrześcijaństwie, żeby wylało ateistyczne szambo. pie**oleni hipokryci.

Może wam k***a rozum wróci jak europa zachodnia zamieni się w zachodni kalifat.


Ty mi tu nie pie**ol o kalifacie, bo rozmowa jest o innej religii, ze wam nie wstyd wdawac sie w dyskusje jesli wasze zdanie nigdy nie ma pokrycia i argumentow
-nie mam polskich znakow jbc

edit. tak wroci mi rozum i twoj bog na bialym koniu przyjedzie i obroni mnie przed imigrantami i to jeszcze za darmo

mit2

2018-06-20, 13:47
Zimmerman napisał/a:

Ty mi tu nie pie**ol o kalifacie, bo rozmowa jest o innej religii, ze wam nie wstyd wdawac sie w dyskusje jesli wasze zdanie nigdy nie ma pokrycia i argumentow


A wam, ateistom nie jest wstyd krytykować wierzących, samemu zachowując się jak wściekłe psy?

O kalifacie napisałem w odniesieniu do tego, że zachodnie państwa jak na przykład Francja są oficjalnie państwami świeckimi, gdzie na religię nie ma miejsca w życiu publicznym. W praktyce, jak sam pewnie wiesz, zasada ta dotyczy wyłącznie katolików. Muzułmanie jak to muzułmanie mają zasady w dupie i robią co chcą, przy biernej postawie władz.

Wiewór

2018-06-20, 22:07
mit2 napisał/a:

A wam, ateistom nie jest wstyd krytykować wierzących


Dlaczego miałoby mi być wstyd? Czy religia jest jakimś tabu o którym nie można dyskutować Czy poprostu Boicie się trudnych pytań

mit2

2018-06-20, 23:00
Cytat:

Dlaczego miałoby mi być wstyd? Czy religia jest jakimś tabu o którym nie można dyskutować Czy poprostu Boicie się trudnych pytań


Zauważ, że to zdanie było kontrą na stwierdzenie " wam nie wstyd wdawac sie w dyskusje".
Oczywiście, że religia i krytyka religii nie jest żadnym tabu, ale zachowajmy może jakieś pozory kultury i obiektywizmu. Jeżeli ktoś chce rzeczowo dyskutować czy krytykować, powinien wystrzegać się w swoich wypowiedziach jadu, obelg i chamstwa. Przynajmniej ja tak myślę.

xnm

2018-06-21, 13:36
mit2 napisał/a:


A wam, ateistom nie jest wstyd krytykować wierzących, samemu zachowując się jak wściekłe psy?


Jakby się nie wpieprzali do mojego życia i nie wyciągali kasy z moich podatków to bym ich nie krytykowal za bledy logiczne

mit2

2018-06-21, 14:08
xnm napisał/a:

Jakby się nie wpieprzali do mojego życia i nie wyciągali kasy z moich podatków to bym ich nie krytykowal za bledy logiczne


Napisz proszę, w jaki sposób katolicy wpieprzają się to twojego życia?

Co do finansowania z podatków, to muszę się zgodzić. Jestem katolikiem, ale wolałbym aby to wierni utrzymywali instytucję Kościoła.

W ogóle Kościół potrzebuje drastycznych reform, na czele z zaprzestaniem handlowania sakramentami i mszami.

xnm

2018-06-21, 21:08
naprzyklad
- wciskaja ci swoja ideologie do szkol najgorsze jeszcze jest to ze jest ona juz od zerowki!!
- pszypie**alanie sie do ciebie czemu pracujesz w niedziele albo nakazywanie zamknieca publicznej silowni w ten dzien dlatego ze nie wolno pracować w niedziele...(czyli narzucanie swoich zasad religijnych na ciebie )
- co chwila docinki czemu nie wierzysz np. dlatego pewnie chce grzeszyć, pewnie jeszcze nie dojrzales do swojej wiary itp
- mówienie publicznie ze jak sie nie wierzy to jestes nie moralnym czlowiekiem no bo moralnosc pochodzi od boga
- nie pozwalaja ci opuscic swojej organizacji najgorsze jest to ze nie mozna prawnie tego zrobic
Oczywiscie nie mowie ze jak ktos jest wierzącym tak sie zachowuje ale ja przez swoje zycie spotkalem cala mase takich ludzi...

mit2

2018-06-21, 22:55
xnm napisał/a:

- wciskaja ci swoja ideologie do szkol najgorsze jeszcze jest to ze jest ona juz od zerowki!!


W szkole do wyboru jest religia lub etyka. Jeżeli nie chcesz, aby twoje dziecko uczęszczało na religię, zgłaszasz to w szkole i nie ma problemu.

xnm napisał/a:

pszypie**alanie sie do ciebie czemu pracujesz w niedziele albo nakazywanie zamknieca publicznej silowni w ten dzien dlatego ze nie wolno pracować w niedziele...(czyli narzucanie swoich zasad religijnych na ciebie )


W świeckiej Francji i Niemczech funkcjonują niedziele wolne od handlu. W Polsce nikt ci nie zabroni pracować w niedzielę.
Wszystko zależy od szefa.

xnm napisał/a:

co chwila docinki czemu nie wierzysz np. dlatego pewnie chce grzeszyć, pewnie jeszcze nie dojrzales do swojej wiary itp


Takich ludzi warto z progu utemperować. Docinki tego typu często świadczą o tym, że osoby takie mimo eksponowania swojej wiary same są z nią na bakier.

xnm napisał/a:

mówienie publicznie ze jak sie nie wierzy to jestes nie moralnym czlowiekiem no bo moralnosc pochodzi od boga


To są tylko słowa. Każdy ma prawo do swojej opinii i dopóki nie nawołuje publicznie do czynów karalnych, może je głosić w sferze publicznej.

xnm napisał/a:

nie pozwalaja ci opuscic swojej organizacji najgorsze jest to ze nie mozna prawnie tego zrobic


Nie żartuj - z Kościoła Katolickiego można się wypisać na życzenie.
Jako osoba wierząca nie namawiam, ale wiedz że możesz bez problemu dokonać apostazji.
http://www.apostazja.info/index.php/procedura-b

xnm napisał/a:

Oczywiscie nie mowie ze jak ktos jest wierzącym tak sie zachowuje ale ja przez swoje zycie spotkalem cala mase takich ludzi...


Przykro mi, że spotkałeś takich ludzi na swojej drodze.