18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wejście na hotel Marriott

pve11 • 2019-06-09, 18:34
Wejście po elewacji na hotel Marriott sprzed kilku dni, widziane z pierwszej osoby.



JiggyPete

2019-06-10, 10:41
kreatywnakrowa napisał/a:

Tak tępa pało. Z własnej kieszeni, konkretnie z podatków. Niech wypie**ala z tą zajawką na skałki i tam udaje małpę.


ahhh i się nie myliłem. Jeszcze sie okazalo ze to ten typ czlowieka, co zacznie zaraz pie**olic ze więźniów i 500+ karyńskie UTRZYMUJESZ :lol: :lol: za te swoja ch*jowa wyplate jedyne co mozesz utrzymac to miche i starać się PRZEŻYĆ do kolejnej wyplaty

Krak

2019-06-10, 11:29
JiggyPete napisał/a:

robi to na wlasna odpowiedzialnosc, karetek, policji, strazy nie wzywal, co k***a z wlasnej kieszeni finansujesz te służby że masz taki ból dupy?


Dokładnie tak, płacimy za te akcje ratownicze i zabezpieczenie.
Jak ktoś dzwoni, że jest bomba to płaci za akcję, więc on też powinien być przygotowany na koszty.
Jesli chce się tak bawić i go stać to proszę bardzo ale jak zabrał kartkę komuś, kto jej potrzebował to kij mu w dupę.


pawianek85

2019-06-10, 12:26
Powinni go obciążyć za całą akcje służb, paliwo i czas a może w tym czasie ktoś potrzebował pomocy.

bakus1233

2019-06-10, 12:33
Powinni go zamknąć albo doj***ć taką karę finansową aby mu się odechciało takich rzeczy :D

orzechcccc

2019-06-10, 13:26
Co za czasy xD gościu odj***l kozacki w ch*j numer a banda sp***olin go hejtuje xD widać niektórzy lubią usprawiedliwiac swój brak jaj

bakus1233

2019-06-10, 14:27
orzechcccc napisał/a:

Co za czasy xD gościu odj***l kozacki w ch*j numer a banda sp***olin go hejtuje xD widać niektórzy lubią usprawiedliwiac swój brak jaj



Tak, to prawda. Dlatego uważam, że powinni go uj***ć. Wsadzić do więzienia albo ogromna kara finansowa żeby mu się odechciało łażenia po takich obiektach :mrgreen:

Halman

2019-06-10, 15:04
PaVV napisał/a:

@HAL9000/2


Pozdro, teraz wypie**alaj walić konia na inne strony.
A jemu to nawet do podeszwy nie dorastasz.



nie strasz nie strasz bo się zesrasz śląski pajacu

haber6666

2019-06-10, 15:22
Służby zablokowane na 40minut bo małpa łazi po budynku.Gdzies w jakimś mieszkaniu jakiś Janusz ma zawał, a karetka pod Marriottem, gdzie indziej ktoś terroryzuje sąsiadów nożem, a policja pod Marriottem. Przykladow można mnożyć. Tylko glupsi od niego są ludzie, którzy bili brawa. Odpowiadac karnie powinien on oraz wszyscy, którzy mu pomagali. Skrajny egoista z typa. :-/

pve11

2019-06-10, 15:27
haber6666 napisał/a:

Służby zablokowane na 40minut bo małpa łazi po budynku.Gdzies w jakimś mieszkaniu jakiś Janusz ma zawał, a karetka pod Marriottem, gdzie indziej ktoś terroryzuje sąsiadów nożem, a policja pod Marriottem. Przykladow można mnożyć. Tylko glupsi od niego są ludzie, którzy bili brawa. Odpowiadac karnie powinien on oraz wszyscy, którzy mu pomagali. Skrajny egoista z typa.



Może Cię zakoczę, ale w takim mieście jak Warszawa jest więcej niż jedna karetka i więcej niż jeden radiowóz. Serio. Idę o zakład, że w normalnych warunkach nie zdarza się, żeby nie miało co na akcję wyjechać.

RazoR2011

2019-06-10, 16:10
pve11 napisał/a:

A pie**olisz, kto normalny bez przygotowania by się porwał na coś takiego? Jest na początku filmu ostrzeżenie, żeby nawet do najgłupszych dotarło.



Przygotowywał się...


pve11

2019-06-10, 16:56
RazoR2011 napisał/a:

Przygotowywał się...



Ty zobacz lepiej do czego się odnosiłem. Bo że się Marcin przygotował to wiem.

yelow88

2019-06-10, 17:16
camson napisał/a:

Banot kozak w ch*j! Dobrze, że wieżowiec wytrzymał ciężar jego jaj. Jak zobaczyłem w wiadomościach, że ktoś to znowu zrobił to wiedziałem, że to był on



Zaj***łeś 2 komentarze z youtube i zrobiłeś z tego jeden, dobra robota :D

zdun

2019-06-10, 20:12
Na sam widok słabo się robi.

alisec

2019-06-10, 21:39
Attero132 napisał/a:

Niech teraz płaci za interwencje karetki itp..



A kogo o nią k***a prosił

kreatywnakrowa napisał/a:

Tak tępa pało. Z własnej kieszeni, konkretnie z podatków. Niech wypie**ala z tą zajawką na skałki i tam udaje małpę.



Wy k***a z tych swoich podatków pokrywacie wszystko co się tylko da. Ile wy ich odprowadzacie się zastanawiam. Może starczy na kostkę pod chodnik po którym chodzisz z tych twoich podatków.

Crapshit

2019-06-10, 23:09
Niezła ciota z tego kolesia...