18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wejście na hotel Marriott

pve11 • 2019-06-09, 18:34
Wejście po elewacji na hotel Marriott sprzed kilku dni, widziane z pierwszej osoby.



freddy.krueger

2019-06-09, 20:45
Attero132 napisał/a:

Niech teraz płaci za interwencje karetki itp..



Karetka jest tam absolutnie zbędna :P

Janusz_k

2019-06-09, 21:12
Debil to mało powiedziane, najgorsze że młodzież potem takich naśladuje.

MalcolmX

2019-06-09, 21:13
LaChupacabra napisał/a:

Moje ręce gdy to oglądam:



Biłeś konia do tego?

pve11

2019-06-09, 21:19
Janusz_k napisał/a:

Debil to mało powiedziane, najgorsze że młodzież potem takich naśladuje.



A pie**olisz, kto normalny bez przygotowania by się porwał na coś takiego? Jest na początku filmu ostrzeżenie, żeby nawet do najgłupszych dotarło.

Krysteeek

2019-06-09, 21:49
Głupi zjeb, przez takich debili jak on, karetki, straż i policja muszą się angażować ustawowo w takie gówno, zamiast robić inne - pożyteczne rzeczy. Niech zginie.

Manowarrior

2019-06-09, 21:53
Debil wlazł a jeszcze większe debile się tym jarają

Byku35

2019-06-09, 22:03
LaChupacabra napisał/a:

Moje ręce gdy to oglądam:



bez kitu mam tak samo a do tego jestem przepity i mam lęki

kreatywnakrowa

2019-06-09, 22:18
Skończony popie**olenjec. Trzeba być zwykłą ciotą by w tak popie**olony sposób szukać internetowej sławy. Mam nadzieję, że poniesie wszelkie koszty związane z interwencją służb. Policja, straż i pogotowie musiało za nasze pieniądze jechać do zjeba który myśli, że zrobił coś wielkiego i jeszcze się tym chwali.

Nikczemny_Płód

2019-06-09, 22:23
kreatywnakrowa napisał/a:

Skończony popie**olenjec. Trzeba być zwykłą ciotą by w tak popie**olony sposób szukać internetowej sławy. Mam nadzieję, że poniesie wszelkie koszty związane z interwencją służb. Policja, straż i pogotowie musiało za nasze pieniądze jechać do zjeba który myśli, że zrobił coś wielkiego i jeszcze się tym chwali.





twoja matka to pedał. A teraz idz już spać.

Sadic

2019-06-09, 22:27
medyklujleczywch*j napisał/a:

po ch*j on sie tam wgl wpie**alał?



Ludzie mają różne hobby. Niektórzy lubią walić sobie konia, a inni wchodzić na wysokie budynki w nietypowy sposób.

PS: Do reszty sp***olin. Gościu dobrze wie, czym może się to wszystko skończyć. Taka wspinaczka dodaje mu sporo adrenaliny, o to chodzi.
Jedynie ch*jowo, że "hanys".

JiggyPete

2019-06-09, 22:30
kreatywnakrowa napisał/a:

Skończony popie**olenjec. Trzeba być zwykłą ciotą by w tak popie**olony sposób szukać internetowej sławy. Mam nadzieję, że poniesie wszelkie koszty związane z interwencją służb. Policja, straż i pogotowie musiało za nasze pieniądze jechać do zjeba który myśli, że zrobił coś wielkiego i jeszcze się tym chwali.


robi to na wlasna odpowiedzialnosc, karetek, policji, strazy nie wzywal, co k***a z wlasnej kieszeni finansujesz te służby że masz taki ból dupy? ma taka zajawke, zarabia tez pewnie z tego i ch*j ci do tego. Lepiej książkowo tak jak cie szkola uczyła podbijac karte o 07:00 na zakładzie, nak***iac tak od poniedzialku do piatku kolejny rok z rzędu, narzekac na robote i nie miec jaj jej zmienić tak? tak lepiej? Może i sie kiedyś sp***oli z jakiegos wiezowca i bedzie lepszy material na sadola ale pewnie i tak predzej ty szybciej pie**olniesz na zawał albo sobie jebniesz samobója niz on umrze ;p

pve11

2019-06-09, 22:41
JiggyPete napisał/a:

Lepiej książkowo tak jak cie szkola uczyła podbijac karte o 07:00 na zakładzie, nak***iac tak od poniedzialku do piatku kolejny rok z rzędu, narzekac na robote i nie miec jaj jej zmienić tak? tak lepiej?



O, to, to. Miernoty zawsze równają wszystkich do siebie, tak jest ten świat zbudowany.

AfroMan25

2019-06-09, 22:50
jeruna, po ślunsku godo, pół sadola już mo ból dupy

kreatywnakrowa

2019-06-09, 23:04
JiggyPete napisał/a:

robi to na wlasna odpowiedzialnosc, karetek, policji, strazy nie wzywal, co k***a z wlasnej kieszeni finansujesz te służby że masz taki ból dupy? ma taka zajawke, zarabia tez pewnie z tego i ch*j ci do tego. Lepiej książkowo tak jak cie szkola uczyła podbijac karte o 07:00 na zakładzie, nak***iac tak od poniedzialku do piatku kolejny rok z rzędu, narzekac na robote i nie miec jaj jej zmienić tak? tak lepiej? Może i sie kiedyś sp***oli z jakiegos wiezowca i bedzie lepszy material na sadola ale pewnie i tak predzej ty szybciej pie**olniesz na zawał albo sobie jebniesz samobója niz on umrze ;p



Tak tępa pało. Z własnej kieszeni, konkretnie z podatków. Niech wypie**ala z tą zajawką na skałki i tam udaje małpę.