18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wejście na hotel Marriott

pve11 • 2019-06-09, 18:34
Wejście po elewacji na hotel Marriott sprzed kilku dni, widziane z pierwszej osoby.



boss.

2019-06-09, 23:09
camson napisał/a:

Banot kozak w ch*j! Dobrze, że wieżowiec wytrzymał ciężar jego jaj. Jak zobaczyłem w wiadomościach, że ktoś to znowu zrobił to wiedziałem, że to był on




Kopiuj wklej z komentarzy na yt pod jego poprzednim filmem.Jesteś zwykła parówa która przypisuje sobie wypowiedzi innych jako swoje.

camson

2019-06-09, 23:19
kreatywnakrowa napisał/a:

Tak tępa pało. Z własnej kieszeni, konkretnie z podatków. Niech wypie**ala z tą zajawką na skałki i tam udaje małpę.


Co roku mamy stado idiotów (czyt. himalaistów) z niewystarczającym przygotowaniem lazących na mont everesty czy inne szczyty i tam dopiero akcje ratunkowe kosztują, a ty się przypie**alasz do łebka, który ciężko trenował, by podołać temu wyzwaniu i wpisać się do historii? Życiowa sp***olina zawsze równa w dół do swego poziomu.

boss. napisał/a:

Kopiuj wklej z komentarzy na yt pod jego poprzednim filmem.Jesteś zwykła parówa która przypisuje sobie wypowiedzi innych jako swoje.


Bystry jesteś, ale głupi jednocześnie. Nie wziąłeś pod uwagę tego, że przepisałem swój...

koxu42

2019-06-09, 23:33
I to jest wyczyn a nie jakiś mont everest.

Ka...........to

2019-06-09, 23:35
tak czytam jak kazdy tu pie**oli o tych podatkach, "tak ja place podatki by taki gosc potemmarnowal" .... ja jebie ogarnijcie sie, życia własnego nie macie? a jak na kler dziesiątki czy setki milionów z naszych podatków wydawane jest to nie macie bólu dupy? k***a stulejarze tylko narzekać przed monitorem potrafią nic więcej. Ja tam uważam ze szacun dla gościa, ma jaja i ma swoją pasje w życiu.

boss.

2019-06-09, 23:38
camson napisał/a:


Bystry jesteś, ale głupi jednocześnie. Nie wziąłeś pod uwagę tego, że przepisałem swój...



Dobry bajer nie jest zły.Głupi jesteś ty bo masz się za cwańszego od innych.Zjebie połączyłeś dwa komentarze,dwóch innych osób.

beatas

2019-06-09, 23:48
Człowieku, masz tak wielkie jaja, że możesz na nich King Konga huśtać! Szacun!

markop4321

2019-06-10, 00:09
Ale jebnył nie ma co zbierać

Machol

2019-06-10, 01:02
Ale dach to bym mu zamknął. Nie ma tak, chciał się wpie**olić na własne życzenie to niech teraz schodzi tą samą drogą. Karetkę odwołać, strażaków odwołać, z Policji zostawić tylko kogoś z czarnym workiem, na świadka że nie było w śmierci udziału osób trzecich i zrobił to z własnej głupoty.

~Velture

2019-06-10, 01:50
Komentarze najlepsze :amused:

edek.bajzel

2019-06-10, 05:38
facet jest przygotowany, wie na ile można sobie pozwolić , ale choć oglądam go od lat / oglądam to zadużo powiedziane, częściowo przewijam bo nie daję rady / to suba mu nie daję,
nie popieram takich wyczynów bez zabezpieczeń, dodatkowo służby mają niepotrzebne zajęcie

aaaaaaaaaaaaaa

2019-06-10, 07:19
Sadic napisał/a:


Jedynie ch*jowo, że "hanys".



Lepszy Hanys niż górol...

ciastek0302

2019-06-10, 07:49
Ale macie problem bo gościu robi to co lubi, a to że jakieś jebnięte mohery wezwały służby to już nie jego wina, osobiście jako zawodowy strażak chętnie bym pojechał do takiego zdarzenia, a na koniec zbiłbym pione z typem, jak myślicie, że straż co 5 minut jeździ do pożaru mieszkania i że przez tego ziomka nie mogli jechać ratować ludzi to jesteście w grubym błędzie ;) BNT, zapraszam do Katowic na jeden z budynków, chętnie przyjadę na interwencje :)

Wiewór

2019-06-10, 07:55
No niestety znowu nie spadł :-(

Jabulko69

2019-06-10, 08:19
kreatywnakrowa napisał/a:

Skończony popie**olenjec. Trzeba być zwykłą ciotą by w tak popie**olony sposób szukać internetowej sławy. Mam nadzieję, że poniesie wszelkie koszty związane z interwencją służb. Policja, straż i pogotowie musiało za nasze pieniądze jechać do zjeba który myśli, że zrobił coś wielkiego i jeszcze się tym chwali.



A Ty co w zyciu zrobiles poza obrazaniem ludzi w internecie? :D

oleyu

2019-06-10, 10:05
Dach do remontu na tym Mariocie :D