18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawiacy i ich wiedza o Polsce

Mysto • 2012-08-18, 01:17
Ostatnio śmialiśmy się z amerykanów,ale czy warszawiacy są od nich mądrzejsi? Czyli co ludzie ze stolicy wiedzą o Polsce.



Luis

2012-08-18, 02:23
Hah akurat to, że Szczecin leży nad morzem uważa duża część Polski ;) sama znam parę takich debili. Nie jestem za Warszawą, tylko jeśli już się czepiacie, to wypadałoby informacje sprawdzić dokładniej, a nie pie**olnąć tekst o Warszawiakach, wzorując się na jednym filmiku. Ostatnio widzę modne jest dojeżdżanie stolicy na sadisticu ;)

Novotko

2012-08-18, 03:39
Oprócz Białorusinki to nie ma tu nikogo godnego poświęcenia uwagi, głupie warszawiaki :D

Dam piwko tylko za dziewojszke.

metal15

2012-08-18, 04:36
jak to w kawale o złotej rybce było, jak warszawiak sobie zażyczył żeby całe miasto wysokim murem ogrodzić ;) a Ślązak tylko żeby to w p*zdu wodą zalać

T-Will

2012-08-18, 10:06
Niech zrobia to samo z krakusami, poznaniakami, czy innymi ludźmi z duzych miast. Mądrzejsi nie będą.

wydrunio

2012-08-18, 10:06
Debile są wszędzie, nie tylko w warszawie. W liceum miałem koleżankę co nie potrafiła pokazać Polski na mapie Polski.

Turbo09

2012-08-18, 10:07
"Warszawiacy", k***a - myślę, że w każdym mieście odpowiedzi nie różniłyby się od tego. Nawet na Twojej wsi Mysto.

pakicito

2012-08-18, 10:18
Cytat:

Debile są wszędzie, nie tylko w warszawie. W liceum miałem koleżankę co nie potrafiła pokazać Polski na mapie Polski.


kiedyś panna miała na tablicy:
4+3=?
zastanowiła się chwilę, wpisała 7,
ale nauczycielka: ale czy na pewno?
i biedaczka pół godziny się wahała

Radysh

2012-08-18, 10:38
Ja pie**olę. Dlaczego sam, oglądając tych troglodytów, czerwienię się ze wstydu jak pensjonarka ze szkoły dla dobrych dziewcząt...

zajetynick

2012-08-18, 11:01
Jacy Warszawiacy, przecież tam jest stolica wieśniaków, którzy przyjechali do wielkiego miasta i uważają się za europejczyków. Za każdym razem siedzę sobie w parku i śmieję się z tych ludzi ubranych jednakowo - koszulka tommy, mkasyny, przykrótkie rurki :-)

Za każdym razem jak jestem na tej wielkiej wsi, a i nie zapominajmy o susi :-)

Zavebe

2012-08-18, 11:12
pytania wyssane z dupy

TomBoy

2012-08-18, 11:49
,,Szczecin nie leży nad morzem ale nad zalewem wiślańskim" :shock:

ajgor.cz

2012-08-18, 13:36
przeglądam sadola od jakiegoś czasu, ale zawsze jako gość. W tym przypadku aż się zarejestrowałem.

Powszechnie uważa się, że Szczecin nie leży nad morzem, tylko nad zalewem szczecińskim. Zgodnie z prawami nauk geograficznych tak też zresztą jest.

Jednak zgodnie z polskim prawem, na rzece Odrze wody terytorialne kończą się w Szczecinie, na wysokości mostu trasy zamkowej (południowo-zachodnia strona trasy zamkowej) i tam też zaczynają się wody morskie (północno-wschodnia strona tegoż samego mostu). Czyli odwołując się do przepisów polskiego prawa Szczecin mimo wszystko leży nad morzem :)

Czepianie się pierdół, ale mimo wszystko odpowiedź na zadane pytanie.

Nie jestem ani ze Szczecina, ani z Warszawy. Nikogo nie bronię. Nikogo nie prowokuję. Ludzie są tak samo głupi wszędzie. Nie wszyscy oczywiście :)