18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wariat z USA

hypertonic • 2017-09-10, 13:59
Gdzieś indziej wyczytałem, że koleś ma zamiar nagrywać ten wyczyn na dwie kamerki. Mam nadzieję, że jedna z nich przetrwa :mrgreen:

SQRW3L_ponury

2017-09-12, 00:18
Jorgen88 napisał/a:

@upy teraz zobaczcie jak to się zaczęło :D
Niby przez pis wyjebia nas z EU i dobrze, EU to taka druga komuna ale nie wyjebia nas przez pis tylko przez po bo to oni robią te kody i inne gowna i idą z płaczem do eu...a no i o Woodstock nie wspomnę


Jakbyś choć liznąl w realu tej j***nej komuny to byś nie pie**olił kocopałów i nie zrownywał jej z unią bo to absurd pokazujący że nie masz bladego pojęcia o czym piszesz... natomiast stwierdzenie że 'z unii wyjebia nas dltego ze platfusy skarzą sie na pis' a nie dlatego że 'pislam łamie wszystkie niewygodne dla siebie zasady/umowy/prawa' moze mieć sens jedynie dla kogos kto ma mocno wyprasowane zwoje i kompletnie nie kuma o co w tym biega...

Wiewór

2017-09-12, 11:15
Dzisiaj napisał/a:



Jesli mam wybor miec za sasiada buddyste czy islamiste to wole buddyste o kazdej porze dnia i godziny - nie znaczy, ze jestem buddysta czy islamista - poprostu jesli musze miec kogos za sasiada wybieram buddyste i daje powody mojej decyzjii.


"jeżdze na rowerze po lesie to wiem" :homer: ja pie**ole :homer: Jakis Szyszko, ktory jesli sie orientuje - skonczyl jakies studia czy szkole lesnictwa on sie k***a nie zna ale koles, ktory jezdzi na rowerze po lesie zna sie lepiej... :homer:

nie powinienem rozpisywac sie po tym tekscie ale jednak to zrobie.

Jesli Polska opusci unie to bedzie jej koniec. :homer: kolejny k***a genialny tekst. Ja pie**ole - powaznie? Kraj bez unii rozwijal sie przez setki lat. Pewnego razu mial pierdylion km kwadratowych. Kiedy indziej zniknal z mapy na jakies 100lat a pozniej jednak sie pojawil. Byl najezdzany z kazdej mozliwej strony i nadal jest. Polska wyjdzi z unii i to bedzie jej koniec :homer: serio - chyba byles nauczycielem petru. :lol:

Duda zgadza sie z kaczynskim - marionetka. Nie zgadza sie - tez zle. Ja pie**ole... Jakby po kilku nastepnych rzadach PiS ludzie zaczeli zarabiać najwiecej w europie to bys pie**olil, ze od bogactwa sie ludziom w dupach przewraca i zle. Jakby polska powiekszyla granice dwukrotnie - zle bo teraz trzeba bedzie zatrudnic wiecej urzednikow. k***a zle i zle i zle i zle i ch*j - bo to PiS.

ps. na PiS nie glosowalem i mam na nich wyj***ne. Lepszy PiS niz po.


Wolisz sąsiada buddystę bo jesteś plebejuszem bez wykształcenia i ch*ja wiesz o buddystach. Poczytaj sobie ile krwi na rękach mają buddyści. To są tacy sami bandyci jak wszyscy wyznawcy innych religii.

"(...) Szyszko (...) jakies studia czy szkole lesnictwa on sie k***a nie zna" - to jest argument, który mnie zatkał. Normalnie nie wiem co powiedzieć! W rządzie mamy takich specjalistów. Mamy w Polsce taką uczelnię co drukuje za przelew dyplomy dla "wykształconych" pisowców. Był taki jeden w PIS. -a ty co studiujesz chłopcze? -no prawo. -jakie prawo? -no takie zwykłe. Specjalista PIS w MON z pensją 12k miesięcznie.
Andrzej Duda, z wykształcenia prawnik - podpisał ułaskawienie osoby nieskazanej prawomocnym wyrokiem. Niepiśmienny robol w pracy pytał mnie - kierowniku jak można ułaskawić kogoś kto nie jest skazany?

Jarosław Kaczyński - z wykształcenia prawnik wydziału ADMINISTRACJI. Zamienia Polskę w dyktaturę każdego dnia próbując przepychać prawo niezgodne z prawem.

Zbigniew Ziobro - z wykształcenia prawnik. Słynie z nieznajomości prawa. Najbardziej słynie z wyzywania od morderców człowieka nieskazanego za morderstwo prawomocnym wyrokiem. Ba. Nawet mu nie postawiono zarzutów.

Patryk Jaki. Skończył tam jakaś dupologię stosowaną ale wykształcenie ma. Wiceminister sprawiedliwości. Zasłynął z publicznej wypowiedzi, że w Polsce powinni wrócić tortury. Powtarzam. Wiceminister sprawiedliwości. ch*j czy ma racje czy nie. Chodzi o analizę od strony prawnej a nie moralnej. Kto ma pojęcie o prawie wie, że tortury nie wrócą. Ja cebulak to wiem. On wiceminister sprawiedliwości nie wie.
Waszczykowski i jego protokół dyplomatyczny - "uczyliśmy jeść francuzów widelcem" "san escobar".
Błaszczak. Wystarczy zobaczyć co się dzieje z policją. Więcej nie trzeba mówić. BOR - codzienne wypadki. Traktują drogi jak swoją własność. Tratują każdego kto im stanie na drodze. Czy wszyscy już zapomnieli o próbie wrobienia w spowodowanie wypadku Szydło bogu ducha winnego studenta, który miał pecha znaleźć się w złym miejscu o złej godzinie? Jakoś sprawa ucichał bo za sprawę zabrał się najlepszy prawnik w Polsce a PIS jest ja cienki na takiego przech*ja więc wrzucili sprawę do prokuratorskiej zamrażarki.
Beata Kempa. Nie drukowała orzeczeń sądu bo tak i ch*j.
Krystyna Pawłowicz. Tu nie ma co pisać. Jej każda wypowiedź kładzie na kolana.
Minister Szyszko, mało kto pamięta słynie z tego, że niezgodnie z prawem przez dolinę Rospudy chciał poprowadzić drogę ekspresową.
I oczywiście słynna katastrofa w Smoleńsku. To jest dowód na "znają się". Kaczyński i jego naj***ny generał tak się znali na lataniu, że się znali lepiej od pilota i kazali mu wylądować na drzewach do góry kołami.
To są twoi specjaliści odpowiedzialni za losy tego kraju. To są ludzie, którym ty ufasz, że "oni się znają" a ja nie.
Dowody na braki kompetencji tego rządu mógłbym wymieniać do usranej śmierci.

Tak. Jeśli Polska opuści UE to będzie jej koniec. Po pierwsze. Brak dotacji. Wszystko co widzisz w zasięgu wzroku, każda droga którą jeździsz i możliwe, że twoja firma w której pracujesz i szkoła w której się uczyłeś były wybudowane za pieniądze z UE. Gdyby nie te pieniądze to w Polsce dalej było by pastwisko. Wszystkie drogi wybudowane za PO to są drogi za kasę UE. Kasa na drogi dla Polski się kończy. Firmy budowlane już nerwowo przerabiają nogami bo bez tych pieniędzy w Polsce nie będzie się budować dróg i one zbankrutują.
Po drugie. Otwarte granice. Dzięki nim plebejusze mogły wyjechać na zachód do roboty bo w Polsce dla takich matołków nie było pracy. Zdechli by z głodu bo tu nawet ludzie z wykształceniem mają problem z pracą a co dopiero plebs.
Po trzecie. Prawo. UE zmusiła Polskę do wprowadzenia szeregu praw, które cywilizują ten dziki kraj. Mało kto zdaje sobie sprawę jak wielkie zasługi ma UE w poprawnie warunków BHP w polskich firmach. Gdyby nie te prawa to dalej poziom naszego BHP byłby by na poziomie XIX wieku. Jest słabo ale na przestrzeni 10 lat bardzo się to poprawiło. Właśnie dzięki UE i jej naciskom na bezpieczeństwo.
Po czwarte. Dzięki tego, że jesteśmy częścią wspólnoty to do Polski przyjechały dziesiątki firm, które tu inwestują. Czy ty k***a wyobrażasz sobie ten kraj bez zachodnich firm? Gdzie byś pracował ty jełopie? Kto by k***a budował te wszystkie, fabryki, montownie, sklepy, galerie, hotele? Dalej byś zapie**alał w kufajce i gumofilcach na wozie drabiniastym do fabryki drewnianych kogutków im. Józefa Stalina a nie w starym golfie (ale jednak) w adidaskach i nowych ciuchach ze smartfonem w kieszeni.
Po robocie stał byś pod pewexem i ślinił się do bananów przez szybę. Na obiad byś nie miał pitcy z lidla tylko codziennie suche pyry.
Zdajesz sobie sprawę, że 99% firm z nowoczesną technologią to są zachodnie firmy? Polski przemysł to są k***a farmy pieczarek, ziemniaków i produkcja zniczy.

I właśnie problem zasadniczy jest taki, że Polacy są głupim narodem i zaczęli powstania pod zaborami. Trzeba było cicho siedzieć i dziś żyli byśmy na poziomie jak Niemcy i Austriacy. A wschód j***ć bo oni i tak zawsze mieli mentalność sowiecką więc kto by ich żałował.

Jakbym zaczął zarabiać więcej to bym Jarka po dupie wycałował. Fakty są takie, że takiej biedy przez wysokie ceny jak jest teraz to k***a jak za swojego dorosłego życia odkąd pracuję na siebie nie pamiętam!
Benzyna znowu dochodzi do 5 zł, podwyżka cen wody, prądu, śmieci i gazu. Podwyżki ZUS dla firm.
Ceny żywności przyprawiają o zawrót głowy jak się wjedzie do sklepu. W zimie widziałem cukinie po 50 zł za kilo. Masło kosztuje 10zł za kostkę! Warzywa po 10 zł za kilo. Wędliny nie kupisz już jadalnej poniżej 30 zł. Ryby dochodzą do 100zł za kilo. Niektóre przekroczyły magiczną granicę 200zł za kilo. Nawet najpodlejszy kurczak bije rekordy.
No tak ale ty podwyżek nie widzisz bo w biedronce ceny są takie same. Jak im surowce zdrożeją to zwiększają procentowy udział trocin w swoich produktach i cena pozostaje bez zmian.

W przeciwieństwie do ciebie mam działające zmysły i łeb na karku, którym potrafię analizować to co zobaczę i usłyszę. Widzę wysokie ceny, widzę wycinane lasy i jakoś k***a nie widzę tego dobrobytu, który podobno jest wg. tvpis.
Nienawidziłem PO jak skuarwesyn. Ale teraz pluję sobie w brodę, że na nich nie głosowałem. Było ch*jowo ale stabilnie. Nie martwiłem się o jutro i nie musiałem liczyć pieniędzy tak jak teraz.
PS. Gdzie jest kwota wolna od podatku? PIS nawoływał z ambon, że da się ją podwyższyć tylko PO nie chce. PIS rządzi dwa lata. PO już dawno nie ma. Tuska też. Nie ma na kogo zwalić winy. Gdzie jest k***a kwota wyższa od podatku do ch*ja? k***a mać.

Jorgen88

2017-09-12, 12:20
ale gówno-burza ja pie**olę, brakowało mi tego na sadolu

Jak już wspomniałem, propagandę widzą tylko ameby i post komuchy, TVN i KOD wyprało wam mózgi, odstawcie szkiełko kontaktowe ja pie**ole ludzie :badyl: :samoboj:

Wiewór

2017-09-12, 12:36
Jorgen88 napisał/a:

ale gówno-burza ja pie**olę, brakowało mi tego na sadolu
Jak już wspomniałem, propagandę widzą tylko ameby i post komuchy, TVN i KOD wyprało wam mózgi, odstawcie szkiełko kontaktowe ja pie**ole ludzie :badyl: :samoboj:


Nie ma to jak dyskusja na poziomie.
Gif i oklepany tekst są argumentem ostatecznym.

Jorgen88

2017-09-12, 13:40
Abraxus napisał/a:


Nie ma to jak dyskusja na poziomie.
Gif i oklepany tekst są argumentem ostatecznym.


widzę złapałeś przynętę

j***ć PO :-)