18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wariat z USA

hypertonic • 2017-09-10, 13:59
Gdzieś indziej wyczytałem, że koleś ma zamiar nagrywać ten wyczyn na dwie kamerki. Mam nadzieję, że jedna z nich przetrwa :mrgreen:

support3

2017-09-11, 12:13
Kelmans napisał/a:



Widzę, że u forumowicza support3 występuje antyteizm, jak ci przeszkadza chrześcijaństwo, to jedź do zachodnich sąsiadów, lub dalej na zachód. :amused:

Co do TVP, od niepamiętnych czasów, można zobaczyć taki program jak "Minęła 20", no ale zapewne dla ciebie tez to jest propaganda. :homer:



Rozumiem że wizja wolnego kraju jest ci obca "kolego" no bo nie mogę sam decydować w co wierze i czy w ogóle wierze, tylko mam wyjechać z kraju. Czemu u was PISuary występuje żądza powrotu totalitaryzmu? Wszystlie wyzywacie o lewaków a chętnie wprowadzilibyście lewacki ustrój - FUCK LOGIC!!!

Aha rozumiem że Minęła 20 prowadzona przez Michała Radonia (Podjął współpracę z dziennikiem „Gazeta Polska Codziennie”, tygodnikiem „Gazeta Polska”, miesięcznikiem „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo” oraz portalem Niezalezna.pl.) jest programem obiektywnym??? Czujesz ten deszcz na swojej twarzy? Dobry POLSKI DESZCZ????

Magnic

2017-09-11, 12:47

Uwielbiam te komentarze

Dorik

2017-09-11, 14:05
support3, ja bym Ci radził najpierw zajrzeć do słownika a potem brać się za politykę.
support3 napisał/a:

pokarzą


zielak300

2017-09-11, 14:10
Ja lubie TVP info oglądać bo non stop mówią o polskich sukcesach i upadku zahcodu. Podoba mi się ten content :D

Wiewór

2017-09-11, 14:13
Pisowcom marzy się powrót do komuny i dyktatura bo to są ludzie niezaradni życiowo. Oni lubię leżeć przyduszani pod butem bo życie jest wtedy dla nich prostsze. Nie musisz sam wykazywać się chęciami i wysiłkiem. Państwo na wszystko ma paragraf i na wszystko są ustawy z gotowym rozwiązaniem. Dla takich nieporadnych debili to jest przecież istna utopia.
Co było miesiąc temu jak wiater przeleciał przez pomoże i im się powaliły ziemianki kryte strzechą? Ludzie zaradni byli ubezpieczeni. Pisowski elektorat stał na drodze i wypatrywał z nadzieją ministra wojny na białym rumaku ze swoimi legionami obrony terytorialnej na koniach niesprzedanych ze stadnin z Janowa i Michałowa, którzy przyjdą, posprzątają i odbudują ziemianki.
Jak się okazało, że minister wojny leży, merda sobie pytą i ma wyj***ne na problemy plebejuszy a jego legiony wylegują się w koszarach to plebejusze wpadli w histerię. Nagle okazało się, że muszą sobie radzić sami. No i zaczęło się. Histeryzowali nawet przed kamerami znienawidzonego TVN, że nie mogą liczyć na swoje ukochane państwo socjalne.

TB303

2017-09-11, 16:39
zielak300 napisał/a:

Ja lubie TVP info oglądać bo non stop mówią o polskich sukcesach i upadku zahcodu. Podoba mi się ten content :D



Chyba, żeby się pośmiać, prawda?

Kelmans

2017-09-11, 18:09
support3 napisał/a:



Rozumiem że wizja wolnego kraju jest ci obca "kolego" no bo nie mogę sam decydować w co wierze i czy w ogóle wierze, tylko mam wyjechać z kraju. Czemu u was PISuary występuje żądza powrotu totalitaryzmu? Wszystlie wyzywacie o lewaków a chętnie wprowadzilibyście lewacki ustrój - FUCK LOGIC!!!

Aha rozumiem że Minęła 20 prowadzona przez Michała Radonia (Podjął współpracę z dziennikiem „Gazeta Polska Codziennie”, tygodnikiem „Gazeta Polska”, miesięcznikiem „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo” oraz portalem Niezalezna.pl.) jest programem obiektywnym??? Czujesz ten deszcz na swojej twarzy? Dobry POLSKI DESZCZ????



Muszę cię zmartwić, ale za twojego życia nasz kraj nie jest wolny, w takim stopniu jaki był bardzo dawno temu.

Rozumiem, że w takim samym stopniu szerzyłeś nienawiści do władzy podczas 8 letnich rządów PO ?

Używając słów typu "PISuary" świadczy wyłącznie o twoim braku kultury, oraz prymitywnym zachowaniu, w stosunku do innych ludzi.

Patrząc na twój sposób wypowiedzi, do prawicy ci dalej, niż do lewactwa.


Materiałów z programu Minęła 20 na YouTube jest pełno, patrząc na sposób wypowiedzi Pana Cejrowskiego na temat tego co się dzieje, oraz opinii internautów. Nie trudno wywnioskować, że jest w tym programie wolność słowa, gdzie prowadzący dziennikarz ma szacunek do gościa.

No ale widząc co napisałeś na temat tego programu i jakie przedstawiłeś argumenty, nie można jednak zaprzeczyć tego, że myślenia logicznego u ciebie brak.

Gambi

2017-09-11, 19:17
Widzowie tv: Tvn sieje propagandę... ch*j włączę TVP :lol:

Grgar

2017-09-11, 19:41
Nie ma to jak standardowa gównoburza polityczna. W Polsce nie istniały i prawdopodobnie nie będą istnieć wolne, niezależne od polityki stacje telewizyjne (przynajmniej do czasu zniesienia koncesji). W chwili obecnej po zmianie władzy przynajmniej mamy dostęp do 2 skrajnych spojrzeń na sytuacje polityczną - za rządów POprawnych politycznie mieliśmy jedną wersję podaną przy stole czystym i uj***nym.

maciek24043

2017-09-11, 19:44
Dzisiaj napisał/a:



tvpis czy tvn ?

w jednym i drugim propaganda. Na tvp bardziej prymitywna i oczywista. Na tvn maja lepszych specow od montazu od manipulacji... na TVN lepsza propaganda techniczna bo potrafią nakierować tępych ludzi na to by SAMI wpadli na pomysl, ze "duda to marionetka" "demokracja jest zagrozona" "szyszko wycina drzewa" itd.

czasem ogladam tvp i tvn fakty by miec porownanie.

Z dwojga zlego wole propagande tvp niz smierdzacą propagande obcego kapitalu. Wole newsy o pielgrzymkach i papiezu niz namawianie na przyjecie uchodzcow, multi-kulti i pederastów...

Człowiek chce sie odstresować od tego co sie dzieje w tym sk***iałym kraju, to nawet tutaj polaczki musicie swoje frustracje wylewać, dajcie sobie spokój i wróćcie do zdychania w żałosnych powstaniach.

Dzisiaj

2017-09-11, 19:46
support3 napisał/a:



k***a uwielbiam takich ludzi jak ty. Jak chcesz sobie newsy o papierzu oglądać to włącz sobie j***ną tv trwam, TVP nie powinna być od takiego syfu.

Czyli powiadasz hipokryto że TVN jest zły bo od czasu do czasu pokarzą jakiś reportaż o ciapakach (tutaj się z tobą zgodzę, że zwykle są one pro-imigracyjne i strasznie wk***iające)
Natomiast TVPis ma prymitywną (czyli skierowaną do prymitywów) propagandę którą nasączony jest każdy news zatem wszystkie są j***nym kłamstwem!!!

I ty wolisz TVPis bo Polskie

Rozumiem że jak kurski będzie ci pluł w ryj to ochoczo będziesz mówić że deszcz pada? - POLSKI DESZCZ !!!




Widzę że kolega jeszcze przed wieczorną mszą zdążył posta wrzucić, gratuluję! Na mszę zdążyłeś?



piekne niedoj***nie mozgowe u ciebie :homer: napisalem, ze propaganda tu i tam. tzn. ze widze, ze obie stacja sa zj***ne. Wytlumaczylem dlaczego i wytlumaczylem, ze jak juz cos trzeba wybrac to wole tvp.

Jesli mam wybor miec za sasiada buddyste czy islamiste to wole buddyste o kazdej porze dnia i godziny - nie znaczy, ze jestem buddysta czy islamista - poprostu jesli musze miec kogos za sasiada wybieram buddyste i daje powody mojej decyzjii.

ps. kurski to idiota, nie potrafi dobrze prowadzic tv, zmnienil sobie posadke na managera by z odprawy sie nahapac i w wolnych chwilach r*cha twoją starą.

Abraxus napisał/a:


Przecież tajemnicą poliszynela jest, że Duda to kundel na smyczy chociaż ostatnio zaczyna się odszczekiwać i warczy na łapy, które mu rzucają do koryta.
Demokracja JEST zagrożona. W Polsce zawsze była bo jest słaba ale teraz bardziej niż nigdy.
Szyszko wycina drzewa na potęgę. To są fakty, Każdy kto chodzi czasem do lasu to widzi. Jeżdżę po lasach na rowerze więc mam porównanie to tego co było a jak jest teraz.

Żeby mieć opinię trzeba szukać informacji w wielu źródłach. Kiedyś na to patrzyłem. Teraz nie potrafię bo mi się krew gotuje jak to oglądam. Od dłuższego czasu TVP i innych mediów publicznych nie da się już po prostu oglądać bo to jest propaganda jak za Stalina. Kiedyś lubiłem słuchać trójkę w trasie. Tam zawsze mówiono takie zajebiście mądre rzeczy. Teraz jak się włącza 3 to się zastanawiam czy to nie radio maryja.


No tak typowe problemy wpie**alacza cebuli powszedniej. Uchodźcy, multi kulti i pedały. Gdyby nie te problemy to w Polska by miodem i mlekiem opływała! Te słowa potwierdzają, że jesteś piwsokim lemingiem z wypraną czaszką. TVP specjalnie katuje takie tematy dzień i noc, żeby pisowskie lemingi się nakręcały i nie zwracały uwagi na to co rzeczywiście PIS odpie**ala.
Przez PIS grozi nam wyj***nie z UE a to dla nas oznacza koniec Polski.



"jeżdze na rowerze po lesie to wiem" :homer: ja pie**ole :homer: Jakis Szyszko, ktory jesli sie orientuje - skonczyl jakies studia czy szkole lesnictwa on sie k***a nie zna ale koles, ktory jezdzi na rowerze po lesie zna sie lepiej... :homer:

nie powinienem rozpisywac sie po tym tekscie ale jednak to zrobie.

Jesli Polska opusci unie to bedzie jej koniec. :homer: kolejny k***a genialny tekst. Ja pie**ole - powaznie? Kraj bez unii rozwijal sie przez setki lat. Pewnego razu mial pierdylion km kwadratowych. Kiedy indziej zniknal z mapy na jakies 100lat a pozniej jednak sie pojawil. Byl najezdzany z kazdej mozliwej strony i nadal jest. Polska wyjdzi z unii i to bedzie jej koniec :homer: serio - chyba byles nauczycielem petru. :lol:

Duda zgadza sie z kaczynskim - marionetka. Nie zgadza sie - tez zle. Ja pie**ole... Jakby po kilku nastepnych rzadach PiS ludzie zaczeli zarabiać najwiecej w europie to bys pie**olil, ze od bogactwa sie ludziom w dupach przewraca i zle. Jakby polska powiekszyla granice dwukrotnie - zle bo teraz trzeba bedzie zatrudnic wiecej urzednikow. k***a zle i zle i zle i zle i ch*j - bo to PiS.

ps. na PiS nie glosowalem i mam na nich wyj***ne. Lepszy PiS niz po.

ellsworth

2017-09-11, 20:15
Dzisiaj napisał/a:


Z dwojga zlego wole propagande tvp niz smierdzacą propagande obcego kapitalu. Wole newsy o pielgrzymkach i papiezu niz namawianie na przyjecie uchodzcow, multi-kulti i pederastów...


To mnie najbardziej wk***ia w PiSowskich Wiadomościach, że choćby jakiś ksiądz beknął to już jest relacja dnia. Co to k***a jest, państwo wyznaniowe KK, czy kraj który w KONSTYTUCJI ma neutralność światopoglądową?

A druga rzecz to ta sztuczna do bólu propaganda sportowa, jak to budują wielką tożsamość narodową na jakichś kopaczach piłki czy czegoś podobnego. Od tego do ch*ja jest serwis sportowy po wiadomościach, a nie żeby co jakikolwiek mecz polskiej drużyny to od razu na pierwszym miejscu. ch*ja mnie to obchodzi, jakbym chciał to obejrzeć to bym sobie puścił serwis sportowy!

Taki prosty test, co się dzieje np. w Hiszpanii (akurat wybór przypadkowy, ale jednego z większych państw w Europie)? Wie ktoś? Nikt nie wie, bo nie licząc kwestii ostatniego zamachu w Barcelonie to nic żadne serwisy nie informują nawet o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych, gospodarczych z innych krajów. Zresztą nawet nie trzeba szukać tak daleko. Sąsiednie Czechy, tuż za miedzą, a przeciętny Polak nie będzie miał pojęcia nawet nie o tym kto tam jest premierem ale wręcz jakie ugrupowanie sprawuje tam rządy, bo ni ch*ja nic do nas nie dociera. Zresztą nawet ch*j z tym kto teraz tam rządzi, ale wymieńcie ze 3 największe partie polityczne w tym kraju, jakie opcje polityczne reprezentują. Nikt? Może chociaż jedną? Też pewnie nikt. I o to właśnie chodzi, że o kazaniu biskupa w niedzielę na Jasnej Górze będą 3 dni pie**olić, a o rzeczach naprawdę ważnych nawet się nie zająknął. Zresztą to akurat przywara nie tylko to TVPiS, tylko wszystkich po kolei.

Apolityczny

2017-09-11, 21:30
Abraxus, Ty to jesteś jednak poj***ny. Szyszko w Puszczy Białowieskiej wycina tylko świerki, które i tak tam naturalnie nie rosną tylko zostały posadzone przez Niemcuchów w miejsce wartościowego lasu liściastego który ch*je wycinali i sprzedawali. Kiedyś cała Polska porośnięta była grądami, buczynami a oni to wszystko wyj***li i nasadzili sosny i świerki. Tak samo k***y robili u siebie a jako że są j***nymi lewakami niepotrafiącymi dbać o uprawy leśne to najwartościowszym siedliskiem przyrodniczym jakim się mogą poszczycić to jest zbiorowisko ciapatus-nigglets var transpedalus :D Także łapy precz od naszej wspaniałej puszczy, zdecydowanie wolę gdy Szyszko tam urzęduje niż te sp***oliny lewackie.

Dzisiaj

2017-09-11, 22:02
ellsworth napisał/a:


To mnie najbardziej wk***ia w PiSowskich Wiadomościach, że choćby jakiś ksiądz beknął to już jest relacja dnia. Co to k***a jest, państwo wyznaniowe KK, czy kraj który w KONSTYTUCJI ma neutralność światopoglądową?

A druga rzecz to ta sztuczna do bólu propaganda sportowa, jak to budują wielką tożsamość narodową na jakichś kopaczach piłki czy czegoś podobnego. Od tego do ch*ja jest serwis sportowy po wiadomościach, a nie żeby co jakikolwiek mecz polskiej drużyny to od razu na pierwszym miejscu. ch*ja mnie to obchodzi, jakbym chciał to obejrzeć to bym sobie puścił serwis sportowy!

Taki prosty test, co się dzieje np. w Hiszpanii (akurat wybór przypadkowy, ale jednego z większych państw w Europie)? Wie ktoś? Nikt nie wie, bo nie licząc kwestii ostatniego zamachu w Barcelonie to nic żadne serwisy nie informują nawet o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych, gospodarczych z innych krajów. Zresztą nawet nie trzeba szukać tak daleko. Sąsiednie Czechy, tuż za miedzą, a przeciętny Polak nie będzie miał pojęcia nawet nie o tym kto tam jest premierem ale wręcz jakie ugrupowanie sprawuje tam rządy, bo ni ch*ja nic do nas nie dociera. Zresztą nawet ch*j z tym kto teraz tam rządzi, ale wymieńcie ze 3 największe partie polityczne w tym kraju, jakie opcje polityczne reprezentują. Nikt? Może chociaż jedną? Też pewnie nikt. I o to właśnie chodzi, że o kazaniu biskupa w niedzielę na Jasnej Górze będą 3 dni pie**olić, a o rzeczach naprawdę ważnych nawet się nie zająknął. Zresztą to akurat przywara nie tylko to TVPiS, tylko wszystkich po kolei.



zgadza sie kolego! (jesli tak mogę napisac)
na czechach jest np taka partia jak svoboda (jesli sie nie myle) cos jak WOLNOSC korwina czy knp. skad wiem? napewno nie z tvp czy tvn. Mam neta i w necie obejrze sobie sporo madrzejszych rzeczy niz w TV.

ja mam mozliwosc znalezienia czegos w necie. duzo osob nie. jesli juz musza byc faszerowani jakas propaganda to wole zeby to bylo tvp

Jorgen88

2017-09-11, 23:26
@upy teraz zobaczcie jak to się zaczęło :D
Fakty:
nowoczesna-debile(kod etc.)
PO-pro multikilti etc. Czyli coś czego w polsce nie chcemy
PiS-500+ jest ? Jest. Wielu rodzinom to pomogło, wyzsze emerytury są ? Są. kto miał mniej niż 1000 to teraz ma 1000 (nie ma ch*ja,że nie bo wiele babuszek znam co mają)
Miesięcznice są? Są. Tylko nwm dalej po ch*j
Kukiz'15-zajebiste wywiady z członkami jego partii
A że nie ma demolracji bo po tak mowi to już nie moja wina żeście ameby. To po niszczy demokrację blokowaniem mownicy etc. Pis wybrała większość i koniec.
Niby przez pis wyjebia nas z EU i dobrze, EU to taka druga komuna ale nie wyjebia nas przez pis tylko przez po bo to oni robią te kody i inne gowna i idą z płaczem do eu...a no i o Woodstock nie wspomnę jakPO nawet tam łapie się zyletki....k***a Woodstock.
PS nie ani za pis ani za po, lache na nich kładę ale no cóż panowie...takie są fakty

Nie jestem*