18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wariat z USA

hypertonic • 2017-09-10, 13:59
Gdzieś indziej wyczytałem, że koleś ma zamiar nagrywać ten wyczyn na dwie kamerki. Mam nadzieję, że jedna z nich przetrwa :mrgreen:

os79

2017-09-10, 14:12
Jaka TV takie niusy...

Knegarn

2017-09-10, 14:13
To co panowie? Chyba piwko na zachętę następny materiał może być ciekawy...

Gizmolka

2017-09-10, 14:53
Wszyscy kochankowie podpisali mu się na plechach :lol:
Łatwo będzie zidentyfikować zwłoki :lol:

~Velture

2017-09-10, 15:39
Spoko ziomuś. Widzimy się na hardzie.

Dzisiaj

2017-09-10, 16:56
support3 napisał/a:

Obrazek



tvpis czy tvn ?

w jednym i drugim propaganda. Na tvp bardziej prymitywna i oczywista. Na tvn maja lepszych specow od montazu od manipulacji... na TVN lepsza propaganda techniczna bo potrafią nakierować tępych ludzi na to by SAMI wpadli na pomysl, ze "duda to marionetka" "demokracja jest zagrozona" "szyszko wycina drzewa" itd.

czasem ogladam tvp i tvn fakty by miec porownanie.

Z dwojga zlego wole propagande tvp niz smierdzacą propagande obcego kapitalu. Wole newsy o pielgrzymkach i papiezu niz namawianie na przyjecie uchodzcow, multi-kulti i pederastów...

weed1

2017-09-10, 17:13
Kiedyś w każdej TV było to samo bo na wszystkim trzymało rękę PO teraz jak się po 8 latach pozmieniało to już odpie**ala... Ja tam wole TVPis niz TVN z propagowaniem gejostwa uchodźców i ameby umysłowej czy Polsat który za euro zrobi gałe każdemu.

~Velture

2017-09-10, 17:39
support3 napisał/a:

Obrazek


Brawo. Chciałeś pocisnąć a słownika zapomniałeś kupić.
Dzięjukę....

SpeedyG

2017-09-10, 18:45
Po co w dzisiejszych czasach oglądać telewizję? Wszystko mamy na wyciągnięcie ręki w internecie. Sam wybierasz co chcesz i kiedy chcesz oglądać.

vatherland

2017-09-10, 19:44
Fajna ta reporterka :)



Szturchnąłbym ją :amused:

Wiewór

2017-09-11, 09:51
Dzisiaj napisał/a:

potrafią nakierować tępych ludzi na to by SAMI wpadli na pomysl, ze "duda to marionetka" "demokracja jest zagrozona" "szyszko wycina drzewa"


Przecież tajemnicą poliszynela jest, że Duda to kundel na smyczy chociaż ostatnio zaczyna się odszczekiwać i warczy na łapy, które mu rzucają do koryta.
Demokracja JEST zagrożona. W Polsce zawsze była bo jest słaba ale teraz bardziej niż nigdy.
Szyszko wycina drzewa na potęgę. To są fakty, Każdy kto chodzi czasem do lasu to widzi. Jeżdżę po lasach na rowerze więc mam porównanie to tego co było a jak jest teraz.

Żeby mieć opinię trzeba szukać informacji w wielu źródłach. Kiedyś na to patrzyłem. Teraz nie potrafię bo mi się krew gotuje jak to oglądam. Od dłuższego czasu TVP i innych mediów publicznych nie da się już po prostu oglądać bo to jest propaganda jak za Stalina. Kiedyś lubiłem słuchać trójkę w trasie. Tam zawsze mówiono takie zajebiście mądre rzeczy. Teraz jak się włącza 3 to się zastanawiam czy to nie radio maryja.

Cytat:

namawianie na przyjecie uchodzcow, multi-kulti i pederastów...


No tak typowe problemy wpie**alacza cebuli powszedniej. Uchodźcy, multi kulti i pedały. Gdyby nie te problemy to w Polska by miodem i mlekiem opływała! Te słowa potwierdzają, że jesteś piwsokim lemingiem z wypraną czaszką. TVP specjalnie katuje takie tematy dzień i noc, żeby pisowskie lemingi się nakręcały i nie zwracały uwagi na to co rzeczywiście PIS odpie**ala.
Przez PIS grozi nam wyj***nie z UE a to dla nas oznacza koniec Polski.

support3

2017-09-11, 10:17
Dzisiaj napisał/a:



tvpis czy tvn ?

w jednym i drugim propaganda. Na tvp bardziej prymitywna i oczywista. Na tvn maja lepszych specow od montazu od manipulacji... na TVN lepsza propaganda techniczna bo potrafią nakierować tępych ludzi na to by SAMI wpadli na pomysl, ze "duda to marionetka" "demokracja jest zagrozona" "szyszko wycina drzewa" itd.

czasem ogladam tvp i tvn fakty by miec porownanie.

Z dwojga zlego wole propagande tvp niz smierdzacą propagande obcego kapitalu. Wole newsy o pielgrzymkach i papiezu niz namawianie na przyjecie uchodzcow, multi-kulti i pederastów...



k***a uwielbiam takich ludzi jak ty. Jak chcesz sobie newsy o papierzu oglądać to włącz sobie j***ną tv trwam, TVP nie powinna być od takiego syfu.

Czyli powiadasz hipokryto że TVN jest zły bo od czasu do czasu pokarzą jakiś reportaż o ciapakach (tutaj się z tobą zgodzę, że zwykle są one pro-imigracyjne i strasznie wk***iające)
Natomiast TVPis ma prymitywną (czyli skierowaną do prymitywów) propagandę którą nasączony jest każdy news zatem wszystkie są j***nym kłamstwem!!!

I ty wolisz TVPis bo Polskie

Rozumiem że jak kurski będzie ci pluł w ryj to ochoczo będziesz mówić że deszcz pada? - POLSKI DESZCZ !!!


Velture napisał/a:


Brawo. Chciałeś pocisnąć a słownika zapomniałeś kupić.
Dzięjukę....



Widzę że kolega jeszcze przed wieczorną mszą zdążył posta wrzucić, gratuluję! Na mszę zdążyłeś?

Kelmans

2017-09-11, 11:32
support3 napisał/a:



k***a uwielbiam takich ludzi jak ty. Jak chcesz sobie newsy o papierzu oglądać to włącz sobie j***ną tv trwam, TVP nie powinna być od takiego syfu.

Czyli powiadasz hipokryto że TVN jest zły bo od czasu do czasu pokarzą jakiś reportaż o ciapakach (tutaj się z tobą zgodzę, że zwykle są one pro-imigracyjne i strasznie wk***iające)
Natomiast TVPis ma prymitywną (czyli skierowaną do prymitywów) propagandę którą nasączony jest każdy news zatem wszystkie są j***nym kłamstwem!!!

I ty wolisz TVPis bo Polskie

Rozumiem że jak kurski będzie ci pluł w ryj to ochoczo będziesz mówić że deszcz pada? - POLSKI DESZCZ !!!




Widzę że kolega jeszcze przed wieczorną mszą zdążył posta wrzucić, gratuluję! Na mszę zdążyłeś?



Widzę, że u forumowicza support3 występuje antyteizm, jak ci przeszkadza chrześcijaństwo, to jedź do zachodnich sąsiadów, lub dalej na zachód. :amused:

Co do TVP, od niepamiętnych czasów, można zobaczyć taki program jak "Minęła 20", no ale zapewne dla ciebie tez to jest propaganda. :homer: