18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~CanesPL

2016-05-12, 19:01
Miał prawo do ujęcia obywatelskiego na podstawie art.243 KPK, a skończyło się na zmuszeniu przemocą do określonego zachowania, użyciu broni lub przedmiotu przypominającego broń, bezprawnym użyciu środków przymusu bezpośredniego, bezprawnym uzyskaniu dostępu do danych osobowych, bezprawnym przeszukaniu. Ma szczęście, że trafił na podpitego żula, a nie cwaniaka znającego swoje prawa.

PieronJasnySzlag

2016-05-12, 19:16
#up. Na szczęscie jest takim debilem że to nagrał i umieścił w sieci. I moim zdaniem za to powinien beknąć.
Takie prowokowanie do "kradzieży" powinno być zabronione. Żyjemy w biednym państwie gdzie dla niejednego znalexienie 20zł na chodniku to dar z niebios. Można by w centrum biednej dzielnicy porozrzucać banknoty 50złotowe i nagrywać kto "kradnie" ale chyba tylko wardęga wpadł na takie sk***ysyństwo.

MajkelT

2016-05-12, 19:33
Stary menel chciał zapie**olić rower i na koniec beszczelnie powiedział żeby mu na żylaki dali. No jest łeb k***a ? :D

GatecrasherKO

2016-05-12, 19:40
"wraca w wielkim stylu" ?
Chyba Cie pięty swędzą i to grubo, podobnych akcji z GPSem w rowerach było od groma ale oczywiście jak nieudana kopia Remiego coś zrobi to wielki styl.

TB303

2016-05-12, 19:44
Cytat:

ale oczywiście jak nieudana kopia Remiego coś zrobi to wielki styl.


Szykuj się, zaraz pojawi się jakiś pajac i powie, że mu zazdrościsz :amused:

Dot

2016-05-12, 21:01
prawda jest taka ze juz duzo tego w internetach, wiele pomyslow wykorzystano i ciezko wpasc na cos nowego-ciekawego, a tym bardziej w zagranicznych prankach sranka wszystko to ustawka, gra aktorow na poziomie trudnych spraw, a co mi tam niech chlopak probuje, moze uda mu sie znow cos dobrego nakrecic, to jak z muzyka, nie kazda piosenka na plycie musi byc wybitna ;)

ciekaw jestem co by bylo gdyby takiego zatrzymania obywatelskiego dokonal na cyganie lub imigrancie :D :D

Norekdna

2016-05-12, 21:36
Niech wypie**ala tam skąd niby wrócił.

ke...........rx

2016-05-12, 21:49
ch*jowe, nie dam piwa

turtelian

2016-05-12, 22:00
@~CanesPL
Co do większości się zgadzam aczkolwiek co do danych to raczej nie masz racji "złodziej" sam raczej bez namawiania udostępnił dowód.
Chłop co ukradł rower by dostał jakąś smieszną karę natomiast za porwanie z przetrzymywaniem + naruszenie nietykalności cielesnej już można nieźle beknąć.

Do twierdzących o obywatelskim ujęciu. Jeśli ktoś nie ucieka nie masz prawa go nawet dotknąć. Ba jak zostawi ci swoje dane to mimo że popełnił przestępstwo musisz go puścić. Także jedyne co mógł robić to zatrzymać taką osobe i czekać na policje w przypadku ucieczki unieruchomić delikwenta nic więcej. Straszenie bronią, zakłuwanie w kajdanki branie do samochodu itp to czysta bandyterka :)
"prank" mi się podoba ale nie zmienia to faktu że chłop powinien beknąć w normalnym kraju jeśli tylko ktoś go zaskarży a z trailera wynika że coś może być na rzeczy.

paffko

2016-05-12, 22:03
Damian po 5ciu latach znalazł przycisk "Dodaj nowy temat" tylko po to, żeby wrzucić filmki Wardęgi. Ale ważne, że się przełamałeś.

rufus90

2016-05-12, 22:07
k***a ile komentarzy zawsze pod tymi filmikami wardegi.
Chociaż nie wiem w ogóle co wy ludzie pie**olicie. Rower stoi nieprzypięty, oparty o śmietnik na przystanku przez 30 minut, żadnego właściciela koło niego nie ma no to chyba to jest oczywiste, że jest porzucony. Jak ten typ by go nie wziął to weźmie go ktoś inny. Jakbym sam wracał z imprezy to bym wsiadł na taki rower pojechał do siebie i zostawił pod domem.
Pedały chciały zabłysnąć, akcja się ch*jowo kręciła to mu kazali spodnie zdejmować. No co za żenada. Ostatni raz włączyłem filmik wardęgi, bo też nie chcę mu nabijać wyświetleń.

eles87

2016-05-12, 22:10
21 sekund tyle wytrzymalem kto mial wiecej sily podziwiam

MIhau_

2016-05-12, 22:11
Mieszane mam uczucia, z jednej strony gościu nie powinien go brać, ale z drugiej strony k***a stoi nieprzypięty w ch*j czasu w nocy, no kto zostawia tak na noc nieprzypięty rower. Jak dla mnie jest to k***a przegięcie. Jakby do mnie sprawa trafiła to podchodziłby pod art. 227 KK.

WujekWujaszek

2016-05-12, 22:36
ale wy jesteście zj***ni w ch*j, przypięty czy nie kogoś własność to nie ruszaj, k***a jak samochodu ktoś nie zamknie to też zapie**alacie? j***ny kraj złodziei i ignorantów później się dziwią, że na polaków wołają złodzieje. Ktoś mógł k***a zapomnieć zapiąć, wyjść do znajomego na 30 min, k***a karetka go mogła zabrać bo zemdlał i ktoś rower oparł ale nie k***a wy byście od razu kradli bo przecież jak leży to pewnie porzucony... ja pie**ole nie mogę idę w p*zdu im więcej czytam tutaj niektóre komentarze tym bardziej widzę jak niektórzy mają naj***ne w tych łbach. Najlepsze, że gdyby to zrobił k***a Remi i ten rower zaj***ł by murzyn to poszedł by hejt, że murzyn, że złodziej ale tak to sami piszecie, że byście zaj***li murzyny j***ne, nie jesteście lepsi od nich...

spinaczel

2016-05-12, 22:36
k*** złapał jakiegoś żuła co wział sobie rower,który ktoś zostawił. Niech przypnie do drzewa i czeka aż ktoś z nozycami podejdzie a nie staruszka w kajdany...