18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

TB303

2016-05-12, 17:11
Troszkę mi śmierdzi fejkiem. A teraz pytanie do ogarniętych: Czy Wardega skopiował(jak zwykle) pomysł od Remiego?

KJP678

2016-05-12, 17:13
k***a, ostatni raz oglądałem tego pajaca, jak go policja wyprowadzała z metra. Naprawdę miałem nadzieję, że go wsadzą do celi z murzynami. Co do materiału - nie klikam, poczekam aż inni ludzie klikną i powiedzą czy dobre. Nie będę cwaniakowi na darmo wyświetleń nabijał.

Rezonator

2016-05-12, 17:15
pie**olicie, dobry ma patent na tych sk***ysynów. Tak, kradzież cudzego mienia jest sk***ysyństwem.

MCanczej

2016-05-12, 17:17
Nawet jeśli by takiemu ręce ujebac to i tak znajdzie sposób by coś zajebac...

maderfakermen

2016-05-12, 17:32
Hahaha, ja codziennie po 50 rowerów znajduję.

Essent

2016-05-12, 17:32
Okazja czyni złodzieja i ch*j.

PanKukuruźnik82

2016-05-12, 17:34
Rezonator napisał/a:

pie**olicie, dobry ma patent na tych sk***ysynów. Tak, kradzież cudzego mienia jest sk***ysyństwem.



Co ty pie**olisz...jaki patent? Jak znajdziesz portwel i schylisz sie by go podnieść i np. przekazać policjii, to skoczy na ciebie Wardega..... Ja często wystawiam niechciany-stary sprzęt AGD, elektroniczny koło śmietnika..... weźmiesz go... nie! bo wyskoczy na ciebie Wardęga.

To co widać na tym filmiku to nadinterpretacja ,,własności''Bo idąc tym tokiem myślenia to zaraz na całym świecie walały by sie po ulicach tony, telefonów, gotówki, zegarków itd. bo wszyscy bali by sie schylić i podnieść...

A co jak trafi na człowieka który bierze taki rower i jedzie na nim w celu przekazania policji bo znalazł porzucony, tak porzucony rower? Czegoś takiego nie popieram, co innego gdyby rower był przypiety a złodziej celowo zniszczył by zabezpieczenie by go ukraść. wtedy od razu walic w łeb.

tranzystor

2016-05-12, 17:43
damiano10130 napisał/a:

Wardęga wraca w wielkim stylu



W wielkiej kopii chyba. Kolejny Rutkowski się znalazł, co myśli, że może ludzi rzucać na ziemię i skuwać kajdankami.

SaveTheTrees

2016-05-12, 17:46
@PanKukuruźnik82
Tylko że tamten gościu sam się potem przyznał że kradł. I to nie pierwszy raz.
A tak w ogóle, to nie dostrzegasz różnicy między zabieraniem starego AGD ze śmietnika a roweru opartego o przystanek?

Rezonator

2016-05-12, 18:00
@PanKukuruźnik82
No to wychodzi na to, że jesteś sk***ysynem :)

Co innego znaleźć portfel i przekazać go policji, a co innego zapie**olić rower za 15 baniek na którego sobie jakiś chłopaczek odkładał i oj***ć u ruskich na targu za kilka butelek berbelucha...

PanKukuruźnik82

2016-05-12, 18:08
Rezonator napisał/a:

@PanKukuruźnik82
No to wychodzi na to, że jesteś sk***ysynem :)

Co innego znaleźć portfel i przekazać go policji, a co innego zapie**olić rower za 15 baniek na którego sobie jakiś chłopaczek odkładał i oj***ć u ruskich na targu za kilka butelek berbelucha...




Co ma pierni do wiatraka ? Ja mówie o fakcie a nie ile co kosztuje i czy ktoś uzbierał na niego dupą... czy mama kupiła, lub zarobił. To nie ma znaczenia, dla mnie to porzucony przedmiot. Piszesz ile kosztował... czyli jak to był by stary składak, to ok, a rower za 15 tys to fe?

SaveTheTrees napisał/a:

@PanKukuruźnik82
Tylko że tamten gościu sam się potem przyznał że kradł. I to nie pierwszy raz.
A tak w ogóle, to nie dostrzegasz różnicy między zabieraniem starego AGD ze śmietnika a roweru opartego o przystanek?



Młody jesteś to nie kumasz... podałem tez inne może lepsze przykłady. Przeczytaj jeszcze raz i zastanów sie.

ps. to był porzucony rower, wiem bo mieszkałem w Holandii. (Nie pilnujesz, nie zabezpieczasz, pozostawiasz samopas w miejscu publicznym)

damiano10130

2016-05-12, 18:20
jak dla mnie za kradzież powinni rękę upie***lić a nie spodnie zabrać.
@ PanKukuruźnik82 co za różnica gdzie zostawię i czy zabezpieczony czy nie. Nie twoje to ku*** nie ruszaj. A jak sobie mieszkasz w Holandii mieszkaj mam nadzieje że Polacy nie dopuszczą żeby tu było jak tam.

Verbatim369

2016-05-12, 18:22
Wardęga? Nope... ile można tego pajaca oglądać?

Hrabia Drapula

2016-05-12, 18:32
ch*jówka z ku*asówką
lepiej z księdza Mateusza by się przebrał