18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kdwdj

2016-05-12, 22:42
Mam na niego alergię i choćby rozdawał złote dukaty to nie nabiję mu odtworzeń.

kenzol

2016-05-12, 22:46
PanKukuruźnik82 napisał/a:



Co ty pie**olisz...jaki patent? Jak znajdziesz portwel i schylisz sie by go podnieść i np. przekazać policjii, to skoczy na ciebie Wardega..... Ja często wystawiam niechciany-stary sprzęt AGD, elektroniczny koło śmietnika..... weźmiesz go... nie! bo wyskoczy na ciebie Wardęga.

To co widać na tym filmiku to nadinterpretacja ,,własności''Bo idąc tym tokiem myślenia to zaraz na całym świecie walały by sie po ulicach tony, telefonów, gotówki, zegarków itd. bo wszyscy bali by sie schylić i podnieść...

A co jak trafi na człowieka który bierze taki rower i jedzie na nim w celu przekazania policji bo znalazł porzucony, tak porzucony rower? Czegoś takiego nie popieram, co innego gdyby rower był przypiety a złodziej celowo zniszczył by zabezpieczenie by go ukraść. wtedy od razu walic w łeb.


Naprawdę trzeba być tępym, żeby mieć takie problemy z oceną sytuacji. Widzę że gdzieś stoi rower, to zabieram i jadę z nim na Policję i postępuję tak samo jak ze znalezionym portfelem... "zaraz na całym świecie walały by sie po ulicach tony, telefonów, gotówki, zegarków itd." ja pie**olę, idź już spać. :homer:

Nie rozumiem kompletnie waszych komentarzy. Można gościa nie lubić ale zrobił akcję, która powinna być stosowana przez wszystkie służby mundurowe co jakiś czas i skutecznie zlikwidowałaby raz na zawsze złodziejstwo. Nie twoje, nie ruszaj! Tak trudno to zrozumieć? A może tu sami złodzieje rowerów siedzą?

Loaloa

2016-05-12, 23:26
Cytat:

Wardęga? Nope... ile można tego pajaca oglądać?



To nie oglądaj. Siedź na dżołmonsterze, czy co tam lubisz robić. Nie ma przymusu.

Cytat:

Do twierdzących o obywatelskim ujęciu. Jeśli ktoś nie ucieka nie masz prawa go nawet dotknąć.



Typ oddalał się z miejsca przestępstwa, więc to jest w sensie prawnym ucieczka.

Cytat:

Ba jak zostawi ci swoje dane to mimo że popełnił przestępstwo musisz go puścić.



Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.

§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.

Ściąganie gaci to przesada, ale to nie ty decydujesz czy przestepstwo zostało popełnione czy nie. Po ujęciu delikwenta należy przekazać policji. Tyle w temacie.

banan_wlkp

2016-05-12, 23:27
Nie wiem czemu, ale gościa po prostu nie lubie no...

nerusss

2016-05-12, 23:28
Jak raz wardęga zasłużył na piwo, jak raz....

YoogiGoogi

2016-05-12, 23:32
nawet jeśli fake, to masz zajebistą akcję społecznościową.. jeśli jakiś złodziej to obejrzy, to potem dwa razy się zastanowi czy kraść w centrum miasta 8-)

Ra...........hi

2016-05-12, 23:39
Ja tam na ich miejscu, złapał bym tego cygańskiego pomiota, poraził do nieprzytomności, zdjął wszystkie ciuchy i na golasa przywiązał taśmą do słupa obok tego przystanku doczepiając karteczkę: "Jestem j***nym złodziejem rowerów".

czarnykun

2016-05-13, 00:02
No dobrze, że go nie zostawił k***a gdzieś przy śmietniku jakimś. Widać, że gościa który go zaj***ł swędzą rączki bo nawet go nie zdziwił fakt, że taki zajebisty rower leży sobie niepilnowany ani nieprzypięty, nawet się nie rozejrzał, ale tak jak wcześniej tu ktoś powiedział - a co by było gdyby ktoś go chciał wziąc na chatę i dodać ogłoszenie, że znalazł go? Niech łapie tych speców, co rozpie**alają zabezpieczenia.

wujek-dobra-rada

2016-05-13, 00:42
Dla wszystkich, którzy jarają się postawą youtubera, to może wyjaśnię. Facet zgarnął niezapięty, "porzucony", nieznajdujący się w niczyim władztwie rower w sytuacji, która wskazywała, że rower traktować należy jako "znaleziony" (co innego, gdyby stał np. pod sklepem). Biorąc ten rower i przejeżdżając nim kilkaset metrów nie wypełnił znamion żadnego czynu zabronionego (ewentualnie w grę wchodziłoby TYLKO przywłaszczenie i to w dodatku w typie uprzywilejowanym). Internetowe mądrale niech skumają, że w tej sytuacji, ten facet nie popełnił przestępstwa.

Co innego "bohater" Wardęga. Pewnie mu się zdaje, że urządza tzw. ujęcie obywatelskie, bo myślał, że łapie sprawcę na gorącym uczynku. A to ch*j prawda. Wardęga mógłby być tutaj pociągnięty do odpowiedzialności karnej za bezprawne zatrzymanie albo co najmniej można by się pokusić o zadośćuczynienie na drodze cywilnej.

Także schowajcie ku*asy z powrotem do spodni i przestańcie brandzlować się nad zachowaniem youtubera, bo zwyczajnie dopie**olił się do niewinnego człowieka. Tyle w temacie.

~CanesPL

2016-05-13, 02:38
turtelian napisał/a:

@~CanesPL
Co do większości się zgadzam aczkolwiek co do danych to raczej nie masz racji "złodziej" sam raczej bez namawiania udostępnił dowód.



Fakt, udostępnił bez namawiania. Uprzednio rzucony na ziemię i skuty przez zamaskowanych i, w jego mniemaniu, uzbrojonych osobników. Miał dosyć atrakcji, resztę załatwiła psychotechnika (3:36).

aesik77

2016-05-13, 02:48
Wszystkie pranki to k***y a Wardega i Remi to cwe* i pedal.

ti...........ax

2016-05-13, 06:45
kolejny filmik jak zostawiają rower i czają się w krzakach. A cała akcja ustawiona jak to u Wardengi. Ten pajac jeszcze chyba nic swojego nie wymyślił i te jego wstawki z policją i radiowozem jak k***a jakieś ch*jki z gimbazy.

pakozi

2016-05-13, 07:13
Lepiej jakby takiego złodzieja łapali, nie zdejmowali masek tylko odebrali co ukradł i spuszczali srogi wpie**ol. Chwila moment, wieści by się rozeszły wśród złodziejskiej społeczności że ktoś napie**ala złodziei i zaraz by wskaźnik kradzieży poleciał w dół...

niepowtarzalny

2016-05-13, 08:27
Powinien dostać mandat za zaśmiecanie miejsca publicznego.

Aqualinespirit

2016-05-13, 08:52
Czytam te komentarze i nie wiem, czy dlatego niektóre są takie zj***ne, bo nie lubicie Wardęgi czy jednak opinia o nas na zachodzie jest uzasadniona.