18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waran z wyprzedaży w sieci marketów "Majster"

habahaba • 2019-03-22, 21:00
Tak dba się o zwierzęta w sieci marketów budowlanych "Majster". Licze na główną i dobrą reklamę dla tych pseudo sklepów.... a w przyszłości może jakiś filmik z ludźmi odpowiedzialnymi za tą patologię... najlepiej w dziale hard i rzeczowym opisem.
Z tego co wiem Waran jeszcze żyje, ale nie wiadomo czy uda się go uratować...

PS. materiał znaleziony na jednej z facebookowych grup.


Dżizas_kurde

2019-03-24, 01:48
Cytat:


ta baba skończyła weterynarie i specjalizuje się w zwierzętach egotystycznych, więc wie co robi przychlaście


To jest jakaś j***na istota typu gad... zmiennocieplny (czyli ma nastrój zależnie od pogody , ch*j wie od czego jeszcze) mało istotn forma życia która nie wpływa na ekosystem w naszym kraju - zupełnie bezużyteczna forma życia... która kosztuje 599zł...Trzyma się to w klatce (tudzież terrarium) dajesz temu "żryć i pić".
Brzydkie, obleśne, bezużytecze, absolutnie nie do r*chania (chyba że jesteś dewiantem).

A to drugie to waran.

endrju132

2019-03-24, 09:10
PoliteP napisał/a:

Po Twoim poście mam wątpliwości, czy potrafisz czytać.



miałem do czynienia z fundacja "v!va" oraz otozami , także potwierdzam , że 3/4 fundacji działa po to by robić hajs ;) i jeśli myślicie, że tam pracują jacyś weterynarze ze specjalizacjami to się mylicie . Większość tych pseudo inspektorów nie ma nawet technika weterynarii. Ogarnięty wet. ma swoją przychodnie i leczy takie warany łapiąc hajsy od fundacji ale nie jeździ na akcje, żeby nie narazić się ewentualnym "przyszłym " klientom ;)

koolowsky

2019-03-25, 02:35
no i po ch*j go męczy?

JanJankowski

2022-06-19, 22:33
Mogła mu trzepnąć kapucyna. Ożywiłby się