18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waran z wyprzedaży w sieci marketów "Majster"

habahaba • 2019-03-22, 21:00
Tak dba się o zwierzęta w sieci marketów budowlanych "Majster". Licze na główną i dobrą reklamę dla tych pseudo sklepów.... a w przyszłości może jakiś filmik z ludźmi odpowiedzialnymi za tą patologię... najlepiej w dziale hard i rzeczowym opisem.
Z tego co wiem Waran jeszcze żyje, ale nie wiadomo czy uda się go uratować...

PS. materiał znaleziony na jednej z facebookowych grup.


Griffth

2019-03-22, 21:14
Z tego co się orientuję na chwilę obecną waran jeszcze nie przeszedł pełnej diagnostyki. Jak na razie rokowania nie są pomyślne i fundacja, która ratuje gada bierze pod uwagę ewentualną konieczność eutanazji, ale jeżeli tylko waran będzie miał jakąkolwiek szanse przeżycia, to będą starali się go odratować.

~Angel

2019-03-22, 21:18
Przerobili go na portfel czy nie?

bakus1233

2019-03-22, 21:19
Po co ona go tak gniecie, jak on ledwo żyje..

Halman

2019-03-22, 21:23
jak czytam czy słyszę; "fundacja" to już włos mi się jeży na to kurestwo...

Nindza

2019-03-22, 21:42
Waran przeceniony prawie o polowe bo ledwo zywy :D swoja droga, k***y jak mozna tak potraktowac jakiekolwiek zwierze...

Sadic

2019-03-22, 21:50
Teraz właściciela tego warana powinni wrzucić do klatki, i nie dawać mu jeść, ani pić przez miesiąc.

POPEJE

2019-03-22, 21:54
taki fajny ,nie za żywy

Vesimten

2019-03-22, 21:58
Ta baba jest jakaś pie**olnięta, ona gniecie tego warana jak by chciała znaleźć u niego guza jąder ... ja rozumiem, ze zaniedbali zwierzaka, ale jakbym sam byl pol zdechly to ostatnią rzeczą jaką bym chciał to zrobienie ze mnie gniotka. Fajnie zrobiła diagnozę, zwierze się nie rusza, czy jest zamulone, ale po minucie mogla go odstawić gdzieś w spokoju bo wątpie, żeby w takiej pozycji zwierzę się dobrze czuło ...

sikey

2019-03-22, 21:58
Towar macany należy do macanta !
595zl kładzie i zabiera.

UkrytaPodNickiem

2019-03-22, 22:15
Vesimten napisał/a:

Ta baba jest jakaś pie**olnięta, ona gniecie tego warana jak by chciała znaleźć u niego guza jąder ... ja rozumiem, ze zaniedbali zwierzaka, ale jakbym sam byl pol zdechly to ostatnią rzeczą jaką bym chciał to zrobienie ze mnie gniotka. Fajnie zrobiła diagnozę, zwierze się nie rusza, czy jest zamulone, ale po minucie mogla go odstawić gdzieś w spokoju bo wątpie, żeby w takiej pozycji zwierzę się dobrze czuło ...



ta baba skończyła weterynarie i specjalizuje się w zwierzętach egotystycznych, więc wie co robi przychlaście

BanujNasNieMichalka

2019-03-22, 22:43
Vesimten napisał/a:

Ta baba jest jakaś pie**olnięta, ona gniecie tego warana jak by chciała znaleźć u niego guza jąder ... ja rozumiem, ze zaniedbali zwierzaka, ale jakbym sam byl pol zdechly to ostatnią rzeczą jaką bym chciał to zrobienie ze mnie gniotka. Fajnie zrobiła diagnozę, zwierze się nie rusza, czy jest zamulone, ale po minucie mogla go odstawić gdzieś w spokoju bo wątpie, żeby w takiej pozycji zwierzę się dobrze czuło ...



Te k***a ekspert, jak byś przesiedział w klatce tyle że byś prawie zdechł to jedyne o czym byś marzył to żeby Cię jakaś baba tak wygniotła

8-)

PoliteP

2019-03-22, 23:02
HAL9000/2 napisał/a:

jak czytam czy słyszę; "fundacja" to już włos mi się jeży na to kurestwo...



Po Twoim poście mam wątpliwości, czy potrafisz czytać.

na...........pl

2019-03-22, 23:05
A na ch*j mnie ten waran?