18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waran z wyprzedaży w sieci marketów "Majster"

habahaba • 2019-03-22, 21:00
Tak dba się o zwierzęta w sieci marketów budowlanych "Majster". Licze na główną i dobrą reklamę dla tych pseudo sklepów.... a w przyszłości może jakiś filmik z ludźmi odpowiedzialnymi za tą patologię... najlepiej w dziale hard i rzeczowym opisem.
Z tego co wiem Waran jeszcze żyje, ale nie wiadomo czy uda się go uratować...

PS. materiał znaleziony na jednej z facebookowych grup.


ag...........th

2019-03-23, 09:15
W ogóle co to za pomysł robić zoo w markecie budowlanym?

edek.bajzel

2019-03-23, 09:37
a może oni sprzedają tylko skórę, wnętrzności gratis

Wiewór

2019-03-23, 09:52
Biedny jaszczurek. Sprawa dla prokuratury.

janlew

2019-03-23, 10:05
Mam wyj***ne na zoofilów z fundacji parchów czy pedałów. r*chaj pedałów, zabij chrześcijańskie niemowlę, adoptuj pszczoła, karpia, dzika i jaszczura. W koło to samo. Antycywilizacja sp***olonych parchów i ich pożytecznych gojów, gówno mnie ona interesuje, jaszczura na grila.

Ronoaro

2019-03-23, 10:18
Ale o co chodzi? Gdyby był w stanie tip top to by nie trafił na wyprzedaż, prawda? Pojechali trochę z ceny, wiec nie wiem o co to całe oburzenie.

twentyfree

2019-03-23, 10:31
Mors_Nigra napisał/a:

Dokładnie, w jednym sklepie pracownik/cy zj***li sprawę i zwierzę męczyli więc w swoim świętym gniewie zrujnujmy całą markę wdepczmy ją w ziemię! Jesteśmy tacy wspaniali, najlepsi na świecie, a jak bardzo się przejmujemy!
Pluje na was ścierwa! Bezwartościowe półprodukty dzisiejszej ery pejsbooka i innego gówna.
Za materiał natomiast piwo i j***ć tą k***ę co zaniedbała gada. PS: Niech ktoś powie pani weterynarz, że gównianie ufarbowane rude włosy jej nie służą. A szkoda, bo z pyszczka fajna



trzeba jebac cala marke dzbanie, bo nie zatrudnili nikogo kto by o te zwierzeta dbał. Pewnie nawet nikt nie wiedział, że nie ma nikogo kto by gada doglądał, i skoro w tym sklepie tak to wygląda, to w każdym innym również wazonie jeden. Nie trzeba być geniuszem, żeby się tego domyślić

ag...........th

2019-03-23, 11:25
janlew napisał/a:

Mam wyj***ne na zoofilów z fundacji parchów czy pedałów. r*chaj pedałów, zabij chrześcijańskie niemowlę, adoptuj pszczoła, karpia, dzika i jaszczura. W koło to samo. Antycywilizacja sp***olonych parchów i ich pożytecznych gojów, gówno mnie ona interesuje, jaszczura na grila.



pie**olenie.
Zjadłbyś świadomie mięso chorego zwierzęcia w czasach pokoju?

Speakerninja

2019-03-23, 11:50
Rannhide napisał/a:

Te k***a ekspert, jak byś przesiedział w klatce tyle że byś prawie zdechł to jedyne o czym byś marzył to żeby Cię jakaś baba tak wygniotła



Sprawdza czy gad przypadkiem nie ma złamań, przemieszczeń etc.


W szpitalu jak miałeś jakieś złamanie to Cię jakiś Józek nie macał po konczynie przed zdjęciem?

Argeusz

2019-03-23, 12:44
No i ch*j, niech ginie.

BanujNasNieMichalka

2019-03-23, 13:06
Speakerninja napisał/a:

Sprawdza czy gad przypadkiem nie ma złamań, przemieszczeń etc.
W szpitalu jak miałeś jakieś złamanie to Cię jakiś Józek nie macał po konczynie przed zdjęciem?


Do cZego pijesz gościu ? Bo twój komentarz ma się nijak do mojego

:lol:

Seavitia

2019-03-23, 13:17
Vesimten napisał/a:

Ta baba jest jakaś pie**olnięta, ona gniecie tego warana jak by chciała znaleźć u niego guza jąder ... ja rozumiem, ze zaniedbali zwierzaka, ale jakbym sam byl pol zdechly to ostatnią rzeczą jaką bym chciał to zrobienie ze mnie gniotka. Fajnie zrobiła diagnozę, zwierze się nie rusza, czy jest zamulone, ale po minucie mogla go odstawić gdzieś w spokoju bo wątpie, żeby w takiej pozycji zwierzę się dobrze czuło ...



Tak się składa, że w taki sposób sie bada - omacując i ugniatając. Dla ciebie w środku są po prostu bebechy - weterynarz potrafi wymacać które konkretnie i mniej więcej w jakim stanie są.

Speakerninja

2019-03-23, 15:49
Rannhide napisał/a:

Do cZego pijesz gościu ? Bo twój komentarz ma się nijak do mojego



Wybacz nie ten komentarz oznaczylem:D

:mrgreen:

xpiotras

2019-03-23, 18:48
UkrytaPodNickiem napisał/a:

ta baba skończyła weterynarie i specjalizuje się w zwierzętach egotystycznych, więc wie co robi przychlaście



Nie wiedziałem, że warany są egotystyczne, czyli mają pęd do utrzymywania i rozwijania korzystnej opinii o własnej osobie.
Albo nie wiesz co piszesz, też jest taka opcja.

vdm

2019-03-24, 00:04
W grudniu ubiegłego roku nagrałem w jednym ze sklepów tej sieci w Dębicy jak traktuje się ryby akwariowe w spożywczych sloikach z 2cm poziomem wody. Większość z tych stworzeń była na skraju wyczerpania. Zgłosiłem ten fakt do fundacji viva, ale zostałem przez nich olany i odesłany do straży miejskiej :)