18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wania! a czego ty nie w szkole?

~Angel • 2015-09-07, 11:58
Chyba mi zaszkodziło drugie śniadanie.


Tudeski

2015-09-07, 20:33
Sithios napisał/a:

Tak sie kończy pokazywanie który więcej wypije. Wolę sobie szklaneczkę szkockiej w domu przy filmie wypić w samotności niż mam się szmacić na mieście z " kumplami ". :P




Zawsze zadzdroszczę ludziom, którzy jak zaczną to umieją na jednej szklance skończyć. Tak bardzo bym chciał posiadać te umiejętność...

JohnSmith

2015-09-07, 20:35
I co, można się bawić?

ZR...........E_

2015-09-07, 21:11
usztafe napisał/a:

@Zryj Gruz czy k***a jak Ci tam
pie**olisz jak potłuczony. Normalną i zdrową reakcją organizmu na zatrucie alkohole jest rzyganie. Dlatego jak się zaczynało pić wódkę za małolata, to każdy bardziej lub mniej doświadczył tego na własnej skórze. Nie mówię tutaj o zeszmaceniu się na jakieś ławeczce pod blokiem, ale zdrowym spawie w trakcie picia tudzież nad ranem. Zaraz zaczniesz pie**olić, że jesteś żelazny człowiek i nigdy po alkoholu nie wymiotowałeś, a gówno wiesz boś zapewne małolat. A żeby pić i nie rzygać to trzeba hektolitrów wódy wypić by organizm przyzwyczaić. Wtedy najzwyczajniej świecie przy zalaniu solidnie pały jest odcięte zasianie i człowiek dętka.



A czy ja coś pisałem o rzyganiu? Ojciec za małolata mi wpoił, że jak już przegnę pałę z piciem to starać się doprowadzić się e miarę do do porządku przed powrotem do domu, aby w biały dzień nie zataczać się po ulicy czy leżeć zarzygany przed posesją aby wstydu rodzinie i sobie nie narobić to rozumiem przez zeszmacenie

A jeżeli chodzi o rzyganie to sobie czasem rzygam jak trzeba, ale w kulturalny sposób gdzieś na uboczu, w lesie, do kibelka nikomu nie obrzydzając widoku

Aha nie "Zryj Gruz czy k***a jak Ci tam"

Tylko Żryj Gruz Cyganie

:kawa:

zakmen

2015-09-07, 22:22
Prawda jest taka że prawie każdy przyj***ł takiego zgona chociaż raz w życiu. Nie wiem czego się tutaj wstydzić. Wstyd powinien ogarniać tych którzy w takim stanie są regularnie. Ja raz tak padłem i od tamtego momentu się pilnuję.

Piłem prawie całą noc, mieszałem wszystko jak poj***ny. Cały czas czułem się świetnie aż nagle padłem na ryj i już nie wstałem. Rzecz w tym że mój przyjaciel mnie nie zostawił ani mnie nie nagrał na telefon żeby sobie pośmieszkować.

wolu93

2015-09-07, 22:55
wyrośnie z niego dobry, porządny rusek

tracerx

2015-09-07, 23:05
Ze studiów nie wyniosłem za wiele - trochę, ale kierownik akademika nauczył nas jednego. Trzeba pić z głową a nie z cola!

deck123

2015-09-07, 23:35
jeszcze gówna i szczochów tam brakuje do pełnego zestawu :D

ZR...........E_

2015-09-08, 00:08
deck123 napisał/a:

jeszcze gówna i szczochów tam brakuje do pełnego zestawu :D



do gaci tylko masochista by zaglądał :P

MaczoJuh

2015-09-08, 00:32
facet sie napije , polozy sie w rzygach i bd powoli zdychal.. a kobieta? rozlozy nogi i wystawi p*zde dla zbiorowiska.. :X (widzialem wiele takich akcji) wiec kto tu jest bardziej pryzj***ny?

raistpol

2015-09-08, 01:51
@cyganie zj***nie coś tam

jak nigdy się tak nie zeszmaciłleś to znaczy ze nie miales dostepu do alko w mlodym wieku i niewielkie doświadczenie. a Jeżeli miałeś to j***ł cie pies, bo pewno byles p*zda i kablowales do starej na kolegow jaK walii

ZR...........E_

2015-09-08, 08:54
raistpol napisał/a:

@cyganie zj***nie coś tam

jak nigdy się tak nie zeszmaciłleś to znaczy ze nie miales dostepu do alko w mlodym wieku i niewielkie doświadczenie. a Jeżeli miałeś to j***ł cie pies, bo pewno byles p*zda i kablowales do starej na kolegow jaK walii



Ale ty głupi jesteś :ja_pie**ole:

WujekWujaszek

2015-09-09, 03:24
Ja pie**ole muszę mojej pokazać ten filmik, kiedy znowu mi zacznie wmawiać, że naj***ny jestem w ch*j.

koko1993

2017-01-10, 18:46
@up rzucę kamieniem, k***a nawet łopatą. Bywało różnie, ale nigdy tak się nie zeszmaciłem
zeszmaciłeś zeszmaciłeś ;)