18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wania! a czego ty nie w szkole?

~Angel • 2015-09-07, 11:58
Chyba mi zaszkodziło drugie śniadanie.


mi...........80

2015-09-07, 15:39
Takiego zgona to chyba nawet ja w życiu nie zaliczyłem. Chociaż w sumie to mogę nie pamiętać :mrgreen:

Cz...........ka

2015-09-07, 15:59
A kto pamięta wina z biedronki typu "Keneris" albo "Kanaris" albo jakoś tak. Jak chodziłem do technikum to każdy kupował w biedronce wino i albo w "okienku" albo na najdłuższej przerwie się szło za garaże nieopodal i obalało takiego winiacza. Dziś się łapię za głowę na mysl jak ja potem mogłem iść na lekcje.


Dziś jak bym wypił takie jedno "kanaris" to bym wyglądał jak ten chłopak :D



@usztafe

Dokładnie! każdy to chyba musiał przejść za małolata. Pozostaje pytanie w jakich warunkach. Ja miałem szczęście i przeszedłem to na domówce u sąsiadki, gdzie byli sami znajomi i się mną zaopiekowali. Rzygałem jak kot i to chyba parę godzin. A rano pierwszy kac w życiu. Wtedy się zarzekałem że nie wypiję już nigdy, a teraz się z tego śmieję po pijaku :D

petru23

2015-09-07, 16:00
uuuu, poniewierka pierwsza klasa :amused:

aleleble

2015-09-07, 17:02
Najlepiej to pić na wiosce:D Najebiesz się,położysz się gdzie bądź.Każdy ciebie zna i dotrzyma ci towarzystwa w kryzysowej sytuacji.Nikt nie będzie robił z ciebie jaj bo potem z kim będzie pić jak się obrazisz na niego:D

Tudeski

2015-09-07, 17:13
usztafe napisał/a:

@Zryj Gruz czy k***a jak Ci tam
pie**olisz jak potłuczony. Normalną i zdrową reakcją organizmu na zatrucie alkohole jest rzyganie. Dlatego jak się zaczynało pić wódkę za małolata, to każdy bardziej lub mniej doświadczył tego na własnej skórze. Nie mówię tutaj o zeszmaceniu się na jakieś ławeczce pod blokiem, ale zdrowym spawie w trakcie picia tudzież nad ranem. Zaraz zaczniesz pie**olić, że jesteś żelazny człowiek i nigdy po alkoholu nie wymiotowałeś, a gówno wiesz boś zapewne małolat. A żeby pić i nie rzygać to trzeba hektolitrów wódy wypić by organizm przyzwyczaić. Wtedy najzwyczajniej świecie przy zalaniu solidnie pały jest odcięte zasianie i człowiek dętka.



Jak ty idioto porownujesz zrzyganie sie na lawce przed blokiem i tarzanie w tym pawiu, do porannego hafta na kacu, to jestes niezle przyj***ny.

Joseph_Fritzl

2015-09-07, 17:33
Może on tylko kiełbasą się zatruł, hę?

busek

2015-09-07, 17:37
zerwikaptur napisał/a:

a swoja droga kto tego nie przezył ten życia nie zna


weź pie**olisz takie smuty że aż żal czytać
ja tego nie przeżyłem i nie przeżyję, a ty jak k***a zalewałeś się tak w trupa i leżałeś zarzygany pod blokiem na oczach połowy osiedla to ci k***a gratuluje, boś mi tak zaimponował ze szok

oozyxak0o

2015-09-07, 18:18
To jest wania kobieta? A gdzie to ma tyłek? A gdzie długie włosy? To prędzej wygląda jak pedał w rurkach niż jak dziewczyna

A nawet jeśli to pedał w rurkach to ch*j z nim. W końcu to tylko pedał w rurkach. No ale fakt, doprowadzić się do takiego stanu i w tym wieku (nie wygląda jakby skończył 18 lat)

se...........79

2015-09-07, 18:33
hahaha jakie warzywo

Sithios

2015-09-07, 18:34
Tak sie kończy pokazywanie który więcej wypije. Wolę sobie szklaneczkę szkockiej w domu przy filmie wypić w samotności niż mam się szmacić na mieście z " kumplami ". :P

matys015

2015-09-07, 18:57
Tak mi się jakoś skojarzyło:

Pani mówi: Jasiu wymień zdanie z ptakiem.
Jasiu: Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak.
Pani: Teraz z dwoma ptakami.
Jasiu: Tata przyszedł nawalony jak szpak i wywinął orła.
Pani: A jak wymienisz z pięcioma dostaniesz szóstkę.
Jasiu: Tata przyszedł do domu nawalony jak szpak, wywinął orła po czym wyleciały mu dwa gile, puścił pawia i poszedł dalej nawalać na sępa.

dnl

2015-09-07, 20:17
@Czóbaka

To był (jest?) Keleris.
Tak, jestem ekspertem :D

qwerq221

2015-09-07, 20:29
O k***a odcięło prąd i to k***a konkretnie. Jeden raz w życiu zdarzyło mi się, że miałem taki bezwład, ale nigdy nie leżałem w swoich rzygach fakt gdyby nie kumple (bo wlekli mnie do łóżka) to bym spał koło kibla jednak zawsze udawało mi się do tego kibla trafić. Oj biedny chłopak nazajutrz miał najgorszego kaca świata. Pewnie nie wypije więcej co najmniej przez miesiąc. Kac po takim naj***niu jest tak kurewsko okrutny, że aż żyć się nie chce. Pamiętam to nigdy w życiu się do takiego stanu nie doprowadzę.