18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Smoleńsku rozbił się samolot prezydenta - Temat zbiorczy!!

PinkRose • 2010-04-10, 09:43
Samolot z prezydentem na pokładzie, który wyleciał o 6:50 z Warszawy, rozbił się niedaleko lotniska wojskowego w Smoleńsku - informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Telefony osób, które leciały z prezydentem milczą. - Maszyna zapaliła się, ale została ugaszona - mówi TVN24 rzecznik MSZ Piotr Paszkowski.
Na pokładzie samolotu byli – oprócz prezydenta z małżonką - między innymi szef IPN-u Janusz Kurtyka i najbliżsi prezydenccy ministrowie.

- Samolot rozbił się. Najprawdopodobniej zahaczył o drzewo. Zapalił a następnie został ugaszony – informuje rzecznik MSZ Piotr Paszkowski. Informację tę podaje też agencja Reuters powołując się na źródła na lotnisku i Polska Agencja Prasowa. Na lotnisku panuje wielki chaos, słychać syreny alarmowe.

Ostatnie momenty przed wypadkiem wyglądały następująco: maszyna TU-154 próbowała podejść do lądowania w wielkiej mgle. Nie udało jej się usiąść na pasie. Piloci przyspieszyli i chwilę później kontakt z maszyną się urwał. Rozległ się wielki ryk silników.



Wkrótce wszystkie serwisy informacyjne będą o tym trąbić.

źródło:
http://www.tvn24.pl/-1,1651562,0,1,samolot-z-prezydentem-rozbil-sie-trwa-akcja-ratunkowa,wiadomosc.html

**********************************************
[ Komentarz dodany przez: BueR_MadasS: 2010-04-10, 21:58 ]
Dla własnego bezpieczeństwa przed napisaniem komentarza przeczytaj ten post

Silvermoons

2010-04-10, 10:56
Zginęło 127 osób !
ojapie**ole !
Zginęli prawie wszyscy co się przeciwstawiali PO , teraz Tusk i PO obejmą władzę , sprywatyzują tojtoje i nic tylko się wyprowadzać...

:ukrzyzowany:

Ramsey007

2010-04-10, 10:57
Też ich nie lubiłem... Jako postaci politycznych, ale do k***Y NĘDZY popatrzcie na tą sprawę w ten sposób, że:

1) Zginęło (na chwilę obecną) 132 osoby
2) Czyli 132 Polaków
3) Państwo jest osłabione politycznie (jaki k***a matoł władował do jednego samolotu wszystkich najważniejszych ludzi w państwie? Prezydent, dowódców sił lądowych i jakichś tam innych, jakiegoś naczelnego klechę itp? Brawo za odwagę i punkcik za dobrą logistykę! :idzwch*j: )

Wydaje mi się, że mimo iż to sadistic nie ma się z czego nadupcać...

Ach! No i tak - jest mi trochę smutno.

tashi

2010-04-10, 10:57
StaLION4242 napisał/a:

jakas mała rakieta itp...

tja, wszczepili implant w mózg pilota. i zagnali wszystkich do jednego samolotu. przygotowywali to od stu lat.

AL...........ON

2010-04-10, 10:58
StaLION4242 a jakby w chinach wyj***ła bomba i zginęło 300 ludzi przejął byś się? Nie.. to bądź uczciwy. I ch*j, że zginęło 130 osób. Teraz się wszyscy współczuciem zajęli.. no ja pie**olę.

Człowiek Drzewo

2010-04-10, 10:58
Nic z tym już nie zrobimy, ja sądzę, że dobrze że tak się stało, kubeł zimnej wody na głowy reszty z rządzących, może coś zmienić. Teraz tylko trzeba się zastanowić co zrobić, by jakoś uratować sytuację w państwie. Mamy możliwość naprawić parę błędów, m. in. wynik wyborów, niepotrzebne istnienie IPN..

Gumior

2010-04-10, 10:59
Ciekawe na jaką wysokość ruscy wystrzelili drzewo zeby samolot zahaczył.

Matuus

2010-04-10, 10:59
Wyobraźcie sobie teraz, że Kaczyński zostanie znaleziony żywy gdzieś na drzewie czy krowie w pobliskiej wsi... ;>
A już był pogrzebany !

Silvermoons

2010-04-10, 11:00

smilee

2010-04-10, 11:00
@misiu: Bronislaw Komorowski (marszałek Sejmu RP) będzie pełnił funkcję prezydenta tymczasowo, co nie oznacza, że bedzie nowym prezydentem.

Mądry Polak po szkodzie, ale bądź co bądź, ten samolot to był latający złom i nie powinno się dopuścić, by czymś takim latała głowa państwa i inne najważniejsze postacie w państwie.

Lord of Suffering

2010-04-10, 11:01
Gumior napisał/a:

Wiem wiem ze to stary tekst...ale nasuwa mi sie jedno : ale urwał... :shock:



bardziej pasuje "NIECH GINIE"

Scarab_Bonku

2010-04-10, 11:02

(tak, znam powagę sytuacji...)

Silvermoons

2010-04-10, 11:02
Lord of Suffering napisał/a:



bardziej pasuje "NIECH GINIE"



i tak nie będziecie fajni.

PinkRose

2010-04-10, 11:03
Nienawisc napisał/a:



Kaczyński miał na pieńku z rosjanami, to przeciez przez niego nie zdołali zająć Gruzji, to on prowadził twardą polityke wobec nich, był niewygodny.
Być może widzieliście film z próby dostania się niedaleko katastrofy, leciał jakies 30 minut temu w tv, nie dopuścili nikogo.
Tak samo nie będzie żadnej komisji między narodowej czego nasz rząd powinien się domagać a tego nie robi..
Panie i Panowi OFICJALNIE nikt nie przeżył kto oprócz rusków to potwierdzi?



nie ma to jak Hieny dzienikarskie próbujące się dostać do wraku samolotu. Pamiętasz co było z katastrofą Casy ? Tam wojsko tez nie pozwalało mediom wejść na teren rozbitego samolotu. Jeszcze by tylko tego brakowało żeby eksponowali mi w mediach ciała wszystkich osób. Pomimo że jednak nie jestem osoba wierząca, to jednak uważam że zmarłym szacunek się należy.

A Rosjanie mieli tak bardzo z prezydentem na pieńku że specjalnie posadzili tam drzewo na trasie lądowania samolotu. Może przynajmiej teraz Polska będzie prowadziła normalną politykę z normalnym Prezydentem. Nie musi być to polityka na kolanach. Ale żeby tylko zostały poprawione relacje z innymi krajami.

artur000

2010-04-10, 11:04
ALTON Ty jestes takim debilem czy tylko takiego udajesz ?? Bo moim zdaniem piszesz takie bzdury bo k***a myślisz ze dostaniesz nagrodę jebnij sie mlotkiem w glowe to moze zrozumiesz cos tempaku zaj***ny , myslisz ze jestes k***a fajny , i nie pisze to w kontekście ze zginęli ważni ludzie ale o to ze Polacy , wiem ze u Ciebie w afryce to na codzien sie dzieje ale my to nie wy .

Lord of Suffering

2010-04-10, 11:05
Silvermoons napisał/a:



i tak nie będziecie fajni.



Napewno nie bede tak jak Kaczyński DZISIAJ!
X